Přejít na obsah


Fotka

nefunguje streetview


Nejlepší odpověď Hamaci , 11 únor 2014 - 12:12

Jak nastavit DNS google jen na svém počitadle (WinXP a výše)?

- klávesa Win+R

- do "Otevřít:" napsat "ncpa.cpl" a OK

- v okně "Síťová připojení" kliknout pravým tl. na připojení jehož vlastnosti chci měnit a zvolit "Vlastnosti"

- vybrat "TCP/IPv4" a tl. "Vlastnosti"

- zaškrtnout "Použít následující adresy serverů DNS" a zadat tam 8.8.8.8 případně 8.8.4.4

Přejít na celý příspěvek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
40 odpovědí na toto téma

#21 Inri

Inri

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2014 - 11:05

Roman_Jaromer: To byvalo u novych map ze zacatku. Nastesti tam uz panacka dodelali a stejne jako u starych map pri jeho pretazeni na mapu se modre cesty ukazi. Souradnice se ti ukazi vlevo nahore v okenku po kliknuti na mapu.

 

Hamaci: Flash se sice o StreetView stara, ale jak jsem psal zadne zmeny jsem na pc nedelal a presto to u jineho providera zacalo fungovat. A to jsem zkousel pred tim na pc vse. Upgrade Flash, ruzne prohlizece v posledni verzi, adblock, posledni aktualizace OS, firewall,.... Pomohlo az pridani DNS google. Pravdepodobne se u StreetView zmenil DNS zaznam jehoz zmena se ne vsude provedla (t-mobile).

 

Zmenu nastaveni lze provest nejjednoduseji a to v modemu, tak jak psal shaman3. Nebo pokud k modemu nemate pristup, tak primo na pocitaci v nastaveni site.


Tento příspěvek byl upraven od Inri: 10 únor 2014 - 11:11

  • 0

#22 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2014 - 11:42

Tak zas nefunguje, ale vcera bez problemu. Koukl jsem na Shockwave Flash a mam tam 12.0.0.44. Tutove to zas zitra pujde, aniz bych neco konal. No je to jak na houpacce.

Presne ja pise Jacka, panacek jde postavit, dokonce v bubline se objevi nahled, ale dal uz jen temno.


  • 1

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#23 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2014 - 12:08

Win 7 + Chrome … a nic, hrome!


  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#24 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2014 - 12:10

XP + firefox  ... funguje :) .


  • 0

#25 jardavera

jardavera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2014 - 16:27

Tak zas nefunguje, ale vcera bez problemu. Koukl jsem na Shockwave Flash a mam tam 12.0.0.44. Tutove to zas zitra pujde, aniz bych neco konal. No je to jak na houpacce.

Presne ja pise Jacka, panacek jde postavit, dokonce v bubline se objevi nahled, ale dal uz jen temno.

Mně se ve street view vykreslují jen stavby vymodelované počítačem, ostatní je stále placaté....:-(


  • 0

Co nevidím, nahmatám . . .


#26 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2014 - 22:26

Tak ja tomu nerozumim, dopoledne to nefungovalo, ted vecer naprosto bez problemu. Nic jsem neistaloval, nic neaktualizoval, jen jsem se s pocitacem presunul o 5km a pres WiFi pripojil na jine AP (ale tady mne to vcera tez nefungovalo a pak zas funfovalo). Tak to chce asi pockat na spravnou konstalaci planet.

Win 7 + Firefox 27.0.

 

Skoro to vypada, ze zavada neni mezi zidli a klavesnici, ale nekde hodne daleko na druhem konci kabelu.


Tento příspěvek byl upraven od Solim: 10 únor 2014 - 22:27

  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#27 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2014 - 22:59

U mě stále doba temna.


  • 0

#28 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2014 - 23:13

Však jsem psal, jak změníš DNS.


  • 1

#29 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2014 - 23:42

Už tu někdo zmiňoval nové mapy Googlu - ty ty modře projeté ulice streetview vůbec nezobrazují.

Neklikli jste někde na "vyzkoušet nové mapy google" nebo nějakou podobnou výzvu? Sice v něčem byly lepší, ale třeba tohle mi hodně chybělo, stejně jako třeba jsem tam nenašel, kde zjistit pořádně souřadnice...

Zpět jsem dlouho nevěděl jak se dostat, až jsem přeinstalovával PC, tak se to přeinstalovalo samo :-)

Cesta zpět tam je. Sice hodně schovaná (snad pod nápovědou?), ale našel jsem ji. Zatím na nový vzhled přecházet nechci - jednak můj postarší PC ukazuje pomalu i současný vzhled, jednak mi chyběly ty modré čáry, kde je streetview, fotky zobrazené přímo na mapě a taky nefunguje doplněk na měření vzdáleností a asi i zobrazení souřadnic. To budou muset googláci asi nějaké adony doprogramovat, nebo to zahrnout do funkčnosti.

Mimochodem - zapamatování nového vzhledu je kde? V cookies? V přihlášení do Googlu? Pak by mělo stačit se odhlásit, nebo spustit mapy v anonymním režimu. Zkoušet to nebudu.


Tento příspěvek byl upraven od mpik: 10 únor 2014 - 23:44

  • 0

#30 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2014 - 23:57

Však jsem psal, jak změníš DNS.

Šamánku, ty jsi geniální! Zabralo to! Jen doufám, že tu ráno nebudu mít před dveřmama tábor lidu, protože ostatním na síti kvůli tý změně nepoběží zas jiný věci :D!


  • 0

#31 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 5:51

Jojo, rádo se stalo, kdyby zveřejnění mého příspěvku netrvalo tak dlouho, tak ti to mohlo jít dříve.  B)

 

// tomy.22: kdyby jsi se nechoval, tak jak se někdy chováš, nemuselo ke schvalování vůbec dojít. ;)


  • 0

#32 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 8:27

Šamánku, ty jsi geniální! Zabralo to! Jen doufám, že tu ráno nebudu mít před dveřmama tábor lidu, protože ostatním na síti kvůli tý změně nepoběží zas jiný věci :D!

No, měnit servery DNS na routeru a podstrkovat tak ostatním uživatelům špiónské servery Google nebo reklamní servery OpenDNS mi přijde hodně neslušné.

Lepší by bylo změnit si to jen na svém počítači.


  • 0

#33 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 9:19

No, měnit servery DNS na routeru a podstrkovat tak ostatním uživatelům špiónské servery Google nebo reklamní servery OpenDNS mi přijde hodně neslušné.

Lepší by bylo změnit si to jen na svém počítači.

Já tomu rozumím jako koza petrželi, nemohl bys, prosím, vysvětlit, co ta změna DNS teda obnáší tak nebezpečnýho nebo jak to udělat jinak? Předpokládám, že ostatní uživatelé, co se připojujou na tenhle router, taky to streetview občas používají. Samozřejmě ale tím nechci odvírat síť pro kedjaký fujtajxly.


  • 0

#34 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 10:01

Vyloženě nebezpečné by to být nemělo. (Záleží jak jsme kdo paranoidní.)


  • 0

#35 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 12:12   Nejlepší odpověď

Jak nastavit DNS google jen na svém počitadle (WinXP a výše)?

- klávesa Win+R

- do "Otevřít:" napsat "ncpa.cpl" a OK

- v okně "Síťová připojení" kliknout pravým tl. na připojení jehož vlastnosti chci měnit a zvolit "Vlastnosti"

- vybrat "TCP/IPv4" a tl. "Vlastnosti"

- zaškrtnout "Použít následující adresy serverů DNS" a zadat tam 8.8.8.8 případně 8.8.4.4


  • 4

#36 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 13:15

...

 

Taky funguje, tohle je asi přece jen lepší řešení, díky!
 


  • 0

#37 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 13:52

Dík!  ;)


  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#38 jardavera

jardavera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 18:28

Tož to jsem z toho jelen.....nic jsem nově nenastavoval - a ono to začalo zase fungovat.......halelujááááááááááááááááááááá!!!


  • 0

Co nevidím, nahmatám . . .


#39 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 18:47

Ono stačí někdy jen vypnout automatické nastavení DNS a pak ho po chvíli zase zapnout (tzv. restart DNS). 


  • 1

#40 Hojší

Hojší

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 269 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2014 - 22:54

Tož to jsem z toho jelen.....nic jsem nově nenastavoval - a ono to začalo zase fungovat.......halelujááááááááááááááááááááá!!!

 

Možná stačilo jen napsat ;)

 

 

Vážený zákazníku,

problém se zobrazením Google Street View přes naší mobilní datovou síť je způsoben útokem na naše DNS servery. Při podobných útocích jde vlastně o to, že se síť zahltí požadavky ke zpracování. Z toho důvodu některé webové služby blokují IP adresy.

Aktuálně na odstranění potíží spolupracujeme se společností Google.

Problém můžete rovnou odstranit úpravou nastavení síťového připojení.

V ovládacích panelech vyhledejte Centrum síťových připojení a sdílení (Win Vista a novější), zde vlevo „Změnit nastavení adaptéru“ (Win XP rovnou v Ovládacích panelech Síťová připojení). Zde vyberte požadované síťové připojení, klikněte na něj pravým tlačítkem myši a zvolte Vlastnosti.

Ze seznamu vybereme Protokol internetu verze 4 (TCP/IPv4) a klikněte na tlačítko Vlastnosti. Zde upravte nastavení DNS serveru na následující hodnoty: 8.8.8.8 a 8.8.4.4

Uložte nastavení a restartujte počítač. Nyní by již služba měla být v pořádku dostupná.

S pozdravem,

xxxxxxx xxxxxxx

T-Mobile Czech Republic a.s.

Web: http://t-mobile.cz/

 


  • 2




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama