Přejít na obsah


Fotka

Smazání blogu o wigu


Nejlepší odpověď Jacka , 10 únor 2014 - 7:03

Měla jsem dojem, že mazat si svůj blog může každej podle libosti a nikdo mu do toho nemá co kafrat, nebo se snad pletu? :D

Přejít na celý příspěvek


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
5 odpovědí na toto téma

#1 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 844 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2014 - 23:03

Ja tu jednam podle tebe emotivne, ale tys kvuli jednomu varovani, o kterym si myslis, ze neni opravneny, hned mazes svuj blog o wigu. Jednas uplne stejne jako ja. To si uvedom.

Ale já nejsem moderátor, já si to můžu dovolit, ty ne. Aspoň podle mého názoru. Svůj blog si ovšem taky můžeš mazat podle libosti.

 

Bohužel jsem kvůli této jedné odpovědi musel zakládat nové téma, abych si nevysloužil varování za OT, ačkoliv v diskuzi na toto téma nehodlám pokračovat.


  • -1

„Kdo podvádí, ochuzuje jenom sám sebe.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net


#2 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2014 - 23:24

V diskuzi nehodláš pokračovat, tak sem alespoň věnuji svou odpověď. Dle mne je to veliká škoda, že tvůj blog je pryč. Ač jsem byl loni na Urwigo školení, chyběla nějaká "ucelená pomocná berlička", která se dala nálezt ve tvém blogu. Já té tvorbě moc času nevěnuji, vždy přijdu s nějakým nápadem, ten se mi rozleží v hlavě a nakonec si ho maximálně poznamenám, avšak udělat wigo kompletně jako samouk, to mě nějak odrazovalo.

 

No nic, blog není, ale díky Googlu mám všechny tvé texty teď již uloženy (sice bez obrázků, ale to hlavní mám). :)

 

 

P.S. Vzpomínáme, Wigoland byl dobrý blog.


  • 2

#3 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2014 - 0:11

Pokud se ti protiví oblíbené: „Když se kácí les, tak létají třísky?“, proč se podle něj chováš? Reaguješ na jeden zásah moderátora a kdo to odnesl?


  • 2

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#4 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2014 - 1:58

Pokud se ti protiví oblíbené: „Když se kácí les, tak létají třísky?“, proč se podle něj chováš? Reaguješ na jeden zásah moderátora a kdo to odnesl?

Všichni, bohužel!


  • 0
:)

#5 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2014 - 7:03   Nejlepší odpověď

Měla jsem dojem, že mazat si svůj blog může každej podle libosti a nikdo mu do toho nemá co kafrat, nebo se snad pletu? :D


  • 2

#6 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 844 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2014 - 7:45

Můj oficiální důvod ke smazání blogu je tento:

„Nemohu se podílet na obsahu serveru, jehož představitelé se chovají způsobem, se kterým nesouhlasím.“

 

A nebojte se, geocaching.cz není jediný kanál, kde se dá něco publikovat. Ono se to určitě někdy někde zase objeví.

 

Ale protože tohle vlákno vzniklo jenom jako vedlejší produkt, aby byla naplněna pravidla o off-topic příspěvcích, tak ho zamykám.


  • 4

„Kdo podvádí, ochuzuje jenom sám sebe.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama