Přejít na obsah


Fotka

Dostal jsem důvěru od Pepy, jsem nový moderátor


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
46 odpovědí na toto téma

#21 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 10:37

Nikolivěk,ty - tvá - tvé - vy - vaše. Velká písmena na začátku zájmen ve 2. osobě čeština vyžaduje pouze v korespondenci, což fórum nebo chat nejni . Tak, a doufam, že teďkonc nedostanu černej puntík za OT, když jsem reagovala na trochu OT moderátora :D!

 

Jacko neboj tady v tomto threadu, ponechám OT stranou. Založil jsem jej proto, aby jsem se představil a věděli jste tak nějak co ode mně očekávat. Klidně se tady v rámci slušnosti vykecejte. ;)

Mimochodem..... Není pravidlem, že pokud někomu tykáme, musí v oslovení být zákonitě písmeno malé.

 

A teď nevím jestli má bůh ochraňovat tebe nebo mně, až nebudu psát z NTB či PC. Těš se a ostatní komu to vadí také. ^_^

 

 

 

Tak jo, zacneme od nuly a snad nam to vsem pujde. Preji pevne nervy a chladnou hlavu. A jsem rad ze ses obetoval :) Dik.

 

 

Díky a věřím, že to bude dobrý. ;)

 

 

 

...jseš novým moderátorem ;) :D

 

Hlavně když tu bude pohoda. Víc netřeba. Jo, vlastně jo: lidi. Ty taky.

Ano tady jsem novým moderátorem. Díky. :D

A přesně tak, jde o tu pohodu.

 

 

Vítej a přeji Ti pevné nervy

 

Díky. ;)  Pevné nervy mám myslím si, že dostatečně. Jsem za ta léta obrněn z jiných fór. I jednou padla sázka, zda se nechám od jakéhokoliv usera během jednoho roku vytočit. Nenechal, vyhrál jsem basu piv.


  • 0

#22 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 10:55

A teď nevím jestli má bůh ochraňovat tebe nebo mně, až nebudu psát z NTB či PC. Těš se a ostatní komu to vadí také. ^_^

No, mi ty velký písmena a vůbec chyby zas tak žíly nervou :D, Chtěla jsem spíše poukázat na to, že Pepa se skloňuje dle vzoru předseda, neb je Předseda, nebolo náčelník s velkým P (N) :D! A bez starosti, mi Bůh ochraňuje neustále a zřejmě mi přidělil i regiment strážnejch andělů, jinak bych byla už dávno mrtvá. :D


  • 0

#23 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 033 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 10:56

přeji pevné nervy .. i když od roku 2009 "jen" 637 příspěvků a z toho 10 za dnešek v tomto topicu .. máš co zlepšovat :))

 

Já bych měl tedy pár technických dotazů.

1) Jestli mi také budeš schvalovat příspěvky?

2) A zda by se dalo nějak domluvit, aby schválení nebo neschválení proběhlo do určité doby (např. 5 minut)?

3) Zda bych mohl být nějak vyrozuměn o případném důvodu neschválení příspěvku nebo alespoň té skutečnosti, že příspěvek nebyl schválen, abych na jeho zveřejnění nemusel zbytečně čekat?

 

Jako občas se stane, že mi je příspěvek schválen třeba až po dvou dnech, kdy už je diskuze neviditelná na první stránce mezi těmi aktivními nebo je příspěvek zaniklý někde uprostřed threadu mezi ostatními příspěvky a ne na konci threadu. Já to nechápu, že je možné nechat dva dny příspěvek někde viset nepovšimnut. 

a nebo to udělej jak honzak a založ si "kecací" nick :-D


Tento příspěvek byl upraven od Orxion: 11 únor 2014 - 10:57

  • 1
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#24 Zagloba

Zagloba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 327 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 11:06

I já Ti musím popřát, abys to tu dlouho vydržel a vládl rukou přísnou a spravedlivou. A když můžeme mít dotazy, tak bych jeden měl. Jak bys Ty vyřešil vlákno Výzvy a jeho (údajné?) OT, kvůli kterému se toto vlastně rozpoutalo?


  • 0

#25 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 11:18

hooodně sil, hlavně si zkroť drvotu vs nováčci a prudiče kamo_cz
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#26 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 11:23

přeji pevné nervy .. i když od roku 2009 "jen" 637 příspěvků a z toho 10 za dnešek v tomto topicu .. máš co zlepšovat :))

 

a nebo to udělej jak honzak a založ si "kecací" nick :-D

 

Díky a slibuji, že se polepším. ;)

 

 

 

I já Ti musím popřát, abys to tu dlouho vydržel a vládl rukou přísnou a spravedlivou. A když můžeme mít dotazy, tak bych jeden měl. Jak bys Ty vyřešil vlákno Výzvy a jeho (údajné?) OT, kvůli kterému se toto vlastně rozpoutalo?

 

 

Díky.  :)   A teď k OT. Předně nebudu zde řešit věci, které se stali předtím, než jsem dostal frčky.

 

Podle mně je třeba rozlišovat i OT. Pokud někdo odpoví na danou věc a k tomu si něco přidá, samozřejmě, že v rámci slušnosti, nebudu tomu nějak moc věnovat pozornost. Ale pokud se někdo zeptá na stokrát zde již zodpovězený problém a druhý mu odpoví, že už se tu dlouho neprobíralo jmelí, nenechám to jen tak. ;)


  • 1

#27 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 11:30

hooodně sil, hlavně si zkroť drvotu vs nováčci a prudiče kamo_cz

 

Díky. :)

 

Myslím, že lepší než krocení, bude vzájemné pochopení a pokus o vyčištění vzduchu. A k tomu je potřeba vstřícnost z obou stran. Jak již jsem psal, každý má u mně stejnou startovní čáru.Je na každém jak ji využije.


  • 5

#28 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 11:34

Pro info, upozorňovat na chyby je neslušné. A když už máš tu potřebu, tak snad neni potřeba to veřejně rozmazávat místo abys poslal soukromou zprávu, ať si to opraví.

 

Co je na tom proboha neslušného? Chybu může udělat každej a rozumnej člověk je naopak rád, že se díky takovému upozornění dozví nebo naučí něco nového. Popudit to může snad pouze toho, kdo si sám o sobě myslí, že je dokonalý, jediněčný a hlavně neomylný. :(


  • 8
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#29 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 11:47

Vítej, ráda vidím, že přibyl někdo s praxí v moderování. Doufám, že tak jako Petulinka nabídla své zkušenosti se systémem, ty jí naopak pomůžeš v začátcích moderování. Už pravidla, která byla v jednom z tvých předchozích příspěvků, vzbuzovala naději na posun správným směrem.


  • 1

#30 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 11:52

Co je na tom proboha neslušného? Chybu může udělat každej a rozumnej člověk je naopak rád, že se díky takovému upozornění dozví nebo naučí něco nového. Popudit to může snad pouze toho, kdo si sám o sobě myslí, že je dokonalý, jediněčný a hlavně neomylný. :(

A pokud udělá chybu, tak ho upozorníme veřejně způsobem "když už si ten moderátor, mel bys zapracovat.."? Slušnost je o formě a tohle není slušné a to že to příjemce nepopudí na tom nic nemění. Navíc to s diskuzí vůbec nesouvisí a mohlo to být vyřízeno soukromou zprávou.


  • 3

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#31 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 11:57

Vítej, ráda vidím, že přibyl někdo s praxí v moderování. Doufám, že tak jako Petulinka nabídla své zkušenosti se systémem, ty jí naopak pomůžeš v začátcích moderování. Už pravidla, která byla v jednom z tvých předchozích příspěvků, vzbuzovala naději na posun správným směrem.

 

 

Ahoj a díky. K tomu aby vše fungovalo musí být nápomocny obě strany a já doufám, že tomu tak bude. :) A petulinka? Ta to určitě zvládne. O tom jsem přesvědčený.
 


  • 1

#32 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 12:37

Tak a teď jsem se uklikla a vylepšila chytrákovi skóre, i když jsem chtěla po delší době dát jeden červený bod. :(

Proto napíšu jen to, že si myslím, že se skoro s každým se dá najít společná řeč, i když nás kdysi na fóru jako lamu přivítal všelijak. Je to jen o tom zkusit si vše vyjasnit. ;)


  • 0

#33 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 12:40

 A petulinka? Ta to určitě zvládne. O tom jsem přesvědčený.
 

 

petulinka se snazi, co muze. Jen ji potreba placnout pres prsty, kdyz dela neco spatne. Nebo ji to aspon rict ;) Ale dik, ze mi veris :)


  • 0

#34 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 14:14

A pokud udělá chybu, tak ho upozorníme veřejně způsobem "když už si ten moderátor, mel bys zapracovat.."? Slušnost je o formě a tohle není slušné a to že to příjemce nepopudí na tom nic nemění. Navíc to s diskuzí vůbec nesouvisí a mohlo to být vyřízeno soukromou zprávou.

 

No nevím, podle mě to bylo formulováno slušně, vtipně a nechyběla ani gratulace + přání k nové funkci.

K odlehčení to bylo i dostatečně proloženo smajlíky, aby bylo zjevné, že je to spíš přátelské šťouchnutí, než nějakej jedovatej výlev.

Opravdu na obsahu ani formě nevidím nic neslušného ani nijak jinak závadného.

Možná je to ale tím, že nejsem tak důležitej a nedůtklivej ....  ;)


  • 5
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#35 MK1977

MK1977

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 245 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 14:28

Chval přítele veřejně, ale kárej ho mezi čtyřma očima. Leonardo da Vinci B)

Pokud má někdo radší jiného klasika, tak

V soukromí přítele kárej, veřejně chval. Seneca

Ale je to jen doporučení a myslím, že přátelské pošťouchnutí nemusí být ničím tragickým.


Tento příspěvek byl upraven od MK1977: 11 únor 2014 - 14:34

  • 2

Navigace: Garmin Oregon 450 Používaná přibližovadla (nejčastější): nohy / Merida Matts Sport 500 černostříbrná / Daewoo Matiz (červený nebo modrý) Doplňky: batoh US Assault II. pískový + fotoaparát Canon EOS 600D + osobní GC Beruška pro štestí (teď už jen kód)


#36 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 15:12

Vzhledem k pověsti zdejšího fóra (aneb "Do vašeho rajónu, jak mi bylo řečeno, se před válkou odvažovali policisté pouze na koních a vždy ve dvou." ;-)) myslím, že tady cena tvojí hlavy, měřená basami piva, bude stát poněkud výš. ;-) ;-) ;-)

 

Tak tedy hodně zdaru v té fukci přeju, ať nás umravníš stejně jako filmový pan učitel. A stejně jako Roman výše děkuju obzvlášť za ten programový bod, zaměřený na ochranu nováčků před nevrlým kousáním. To je dle mého mínění v každé podobné komunitě tuze důležité pro její zdárný rozvoj a fungování...


  • 4

#37 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 15:25

Tak a teď jsem se uklikla a vylepšila chytrákovi skóre, i když jsem chtěla po delší době dát jeden červený bod. :(
Proto napíšu jen to, že si myslím, že se skoro s každým se dá najít společná řeč, i když nás kdysi na fóru jako lamu přivítal všelijak. Je to jen o tom zkusit si vše vyjasnit. ;)


Jaká to hrůza, bylo mi vylepšeno jedním palcem skóre. Jinak ano, skoro s každým... nikdy nebudeš kamarád se všemi..

Tento příspěvek byl upraven od prazskychytrak: 11 únor 2014 - 15:29

  • -2

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#38 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 15:48

Přiznám se, že po přečtení prvního příspěvku a názvu fóra jsem si do Tebe, tomy, měl chuť také rýpnout. Pak jsem si ale uvědomil, že ani já v tomhle směru nejsem a asi nikdy nebudu dokonalý a že mi to tedy nepřísluší. Tak tedy ať ti ta práce s fórem a lidmi na něm jde dobře a s co nejméně konflikty. ;)


Tento příspěvek byl upraven od mr3ska: 11 únor 2014 - 16:16

  • 0

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#39 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 16:51

Vzhledem k pověsti zdejšího fóra (aneb "Do vašeho rajónu, jak mi bylo řečeno, se před válkou odvažovali policisté pouze na koních a vždy ve dvou." ;-)) myslím, že tady cena tvojí hlavy, měřená basami piva, bude stát poněkud výš. ;-) ;-) ;-)

 

Tak tedy hodně zdaru v té fukci přeju, ať nás umravníš stejně jako filmový pan učitel. A stejně jako Roman výše děkuju obzvlášť za ten programový bod, zaměřený na ochranu nováčků před nevrlým kousáním. To je dle mého mínění v každé podobné komunitě tuze důležité pro její zdárný rozvoj a fungování...

 

Děkuji. budu se snažit, aby to tady klapalo. ;)

 

 

Přiznám se, že po přečtení prvního příspěvku a názvu fóra jsem si do Tebe, tomy, měl chuť také rýpnout. Pak jsem si ale uvědomil, že ani já v tomhle směru nejsem a asi nikdy nebudu dokonalý a že mi to tedy nepřísluší. Tak tedy ať ti ta práce s fórem a lidmi na něm jde dobře a s co nejméně konflikty. ;)

 

Neměl jsi se přiznávat. Ale ne, díky, klidně jsi si mohl rýpnout. Nevadí mi to. ;)


  • 0

#40 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 16:52

hooodně sil, hlavně si zkroť drvotu vs nováčci a prudiče kamo_cz


Zrovna doktor mi tu prisel naprosto pohodovej
  • 2




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama