Přejít na obsah


Fotka

Dakota 20 (10) - kryt


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2014 - 17:07

Chtěl bych se zeptat, zda někdo neví, kde by se dal sehnat kryt na Dakotu 20 (případně 10, krytka na prostor baterek by měla být kompatibilní) za nějakou slušnější cenu. Nejlevněji jsem na netu našel kryt za 750kč + poštovné. Potřebuji především kryt na prostor baterek, protože se mi vychodily kolejničky na připevnění k držáku na kolo tak, že gps co chvíli sama spadne (držák je ale stále v pořádku). I tak mám celkově poškozenou gumu po celém obalu, už jsem to sice vyřešil přelepením páskou, takže to tak nevadí, ale když bude možnost, vyměním raději aspon celý zadní kryt.

Případně jestli někdo nemáte, nebo nevíte kde sehnat, již nefunkční Dakotu, která by byla jinak na vyhození, potřebuju jen část krytu, pokud už taky není zničený.


  • 0

#2 VladoTA3

VladoTA3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2014 - 18:15

Ahoj.

Neviem sice kde sehnat levný kryt, ale skús hladať aj výstavné makety Dakoty v obchodoch.

Zaujímalo by ma aj aký používaš držák na kolo a ako dlho a často ho používaš. Použivam originálny Garmin držiak na Oregona a stýmto nemám žiadny problém, navigácia v ňom drží stále pevne ako za nova. Nepoužívam ho síce veľmi často na tom kole, ale je dobré vedieť ako dlho vydrží ak ty už máš s týmto problém. Díky.


  • 0

           ╔══════════════════════╗

           ║ Zem je moje ihrisko. ║

           ╚══════════════════════╝

 

VladoTA3.png

 


#3 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2014 - 18:42

Makety už mě taky napadly, ty se ale asi někde přímo koupit nedají, snad jen nějak šikovně vymámit v nějaké prodejně, v tom já zase moc chodit neumím.

Kdyby ale někdo maketu měl, nebo ji mohl sehnat, můžeme se nějak dohodnout.

 

Držák mám tenhle. Používám ho často, v létě na něm gps vozím několikrát týdně, na dlouhé i krátké cesty, vlastně kdykoliv jedu na nějakou keš na kole, což se děje dost často. Držák je ale v pohodě, když na něj nasadím Oregona, tak ten drží krásně, ani se nehne. Kdežto ta moje Dakota mi z něj sama vyklouzne, trošku se v těch kolejničkách houpe, a když se zhoupne dopředu, tak vyskočí z té zarážky na mé straně a může se tak snadno, pokud jedu třeba přes kočičí hlavy, otřesem vysunout a spadnout. Nechce se mi to řešit nějak alternativně, sundavám a nandavám ji dost často a tak mi vyhovuje to udělat jednoduchým hmatem.


  • 0

#4 erigby

erigby

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2014 - 19:49

Ve stejném držáku jsem vozil bez problémů Colorado, ale Dakota 20 v něm vydržela jen tři měsíce a když mi podruhé vypadla a zadní kryt se poškodil, šel jsem s tím na české zastoupení Garmina. Bez jediného slova mi kryt zdarma vyměnili za nový. Držák jsem si ale pořídil jiný - RAM - a po drobné technické úpravě mi slouží bez jediného problému už tři roky.


  • 0

#5 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2014 - 21:16

A měl jsi tu gps ještě v záruce, že ti to beze slova vyměnili? Už jsem slyšel, že zase po někom chtěli strašné peníze i za takovou prkotinu.

Dík za tip na jiný držák, dřív jsem si ani nevšiml, že jsou i alternativy.


  • 0

#6 erigby

erigby

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2014 - 10:27

V záruce byla, ale doklady ani nechtěli vidět a rovnou mi dali nový kryt. U toho RAMu upozorňuji na možnost vylámání plastových zubů, které drží zacvaklou horní část držáku v tom pevném uchycení na představci/řidítkách. Už po měsíci jsem je měl olámané (a to nejezdím nějaký brutální terén), tak jsem obě části sešrouboval napevno a je klid.


  • 0

#7 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2014 - 10:35

Cosi zavolat na Evropskou na servis?  ;)


  • 0

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#8 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2014 - 16:04

Byl jsem na evropské, a ti vydřiduši chtěli jen za tu krytku na baterky dvě stovky. Předtím chtěli zase 150, jinému to dali zadara.... asi si tam dávají ceny jak chtějí.


  • 0

#9 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2014 - 16:12

Našel jsem jen toto: http://www.sbazar.cz...a-etrex-montana

 

Kdysi mi na GEKO prodali místo krytu právě ten vystavovací model beze střev. Pod Nuselákem asi za 200 korun?


  • 1

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#10 SikoCZ

SikoCZ

    SikoCZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 203 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2014 - 17:40

Našel jsem jen toto: http://www.sbazar.cz...a-etrex-montana

 

Diky za tip.Koupil jsem zadni cast na Dakota 20 + kryt baterek za 600,- navic rychla reakce..


  • 0

Garmin Oregon 450 + iPhone 4S + GSAK 8





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama