Přejít na obsah


Fotka

Notifikace novych keší

android

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
325 odpovědí na toto téma

#101 cuckycz

cuckycz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2014 - 10:47

uz to resim 


  • 0

Vyvojař aplikace Nové keše

 


#102 cuckycz

cuckycz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2014 - 11:18

tak snad opraveno, tuto verzi android nemuzu emulovat abych radne odzkousel, provedte update


  • 0

Vyvojař aplikace Nové keše

 


#103 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 033 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2014 - 12:21

nevím jak to má android, ale na IOS stačí importovat oznámení z GCM.CZ do L4C a hned vidím kde je
(na uložených offline mapách) a mám tam defakto info z celého GPXka .. mít apku čistě na publikace mně přijde trošku moc :)
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#104 GeoKralicci

GeoKralicci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2014 - 12:26

Ale kde BM prijde k oznameni z GCM.CZ


  • 0

#105 cuckycz

cuckycz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2014 - 12:33

tato aplikace je urcena primarne beznym uzivatelum


  • 0

Vyvojař aplikace Nové keše

 


#106 michecd

michecd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2014 - 12:47

tato aplikace je urcena primarne beznym uzivatelum

Libi se mi a jsem za ni moc rad.
  • 0

#107 Lavin

Lavin

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2014 - 13:31

Vyzkoušeno na Android 2.3 a nepadá. Ale stále se mi to chová nějak divně. Mám nastaveny souřadnice, vzdálenost 20 km a stáří dva dny. V seznamu mám kešky vzdálené více než 20 km a podstatně starší. Stáří je počítáno jak ? Od zveřejnění kešky, nebo od mého stažení do aplikace ? A nedal by se seznam kešek nějak vymazat ? Před současným nastavením souřadnic a vzdálenosti jsem různě laboroval s krajem, s různými vzdálenostmi a tak. Teď tam mám některé kešky 2x, u některých nemám souřadnice a vzdálenosti, u spousty mám datum 20.3.2014 (asi jsem to nějak aktualizoval), prostě v tom seznamu mám zmatek. Smazal bych ho a zkusil aktualizovat kešky znovu. Díky.


  • 0

#108 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2014 - 13:36

zatím zkus v nastavení telefonu > aplikace > nové keše > mazání dat.. u mě to funguje
  • 0

#109 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 27 březen 2014 - 14:05

Mě to pro změnu spadne ve chvíli, kdy v "Nastavení souřadnic" zůstane ten desetinný formát, co je tam předvyplněnej a co se tam taky sám doplňuje. Tedy ve chvíli, kdy je tam N 49° 53 , 3.0. Asi problém s tou desetinnou čárkou, řekl bych.

 

apropo jakej formát souřadnic to vlastně chce? protože mě se tam nedaří tu desetinnou čárku/tečku z klávesnice vůbec dostat. Má to bejt ve formátu N 50°5.453'  E14°24.039'?


Tento příspěvek byl upraven od Paprikas(i): 27 březen 2014 - 14:10

  • 0

#110 Lavin

Lavin

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2014 - 14:42

zatím zkus v nastavení telefonu > aplikace > nové keše > mazání dat.. u mě to funguje

Tak jsem si seznam vymazal. Smazalo mi to i všechna nastavení, ale nevadí. Po provedení aktualizace už se mi seznam líbí. Ale ještě mi to není jasné s tím datumem. Nejprve jsem si nastavil stáří 10 dnů, aktualizoval a objevily se dvě kešky. Jedna z 20.3.2014 a druhá z 23.3.2014. Pak jsem nastavil 5 dnů a čekal jsem, že tam bude jen ta jedna z 23.3. Jsou tam pořád obě. Jak to tedy je ? Díky


  • 0

#111 Stepan_M

Stepan_M

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2014 - 14:47

Mě to pro změnu spadne ve chvíli, kdy v "Nastavení souřadnic" zůstane ten desetinný formát, co je tam předvyplněnej a co se tam taky sám doplňuje. Tedy ve chvíli, kdy je tam N 49° 53 , 3.0. Asi problém s tou desetinnou čárkou, řekl bych.

 

apropo jakej formát souřadnic to vlastně chce? protože mě se tam nedaří tu desetinnou čárku/tečku z klávesnice vůbec dostat. Má to bejt ve formátu N 50°5.453'  E14°24.039'?

 

Aplikaci také jen tak pro zajímavost testuju, ale také se mi nějak nezdá to zadávání souřadnic a vzdálenosti (také mi to tam stále dává tu desetinou tečku..). Netuším podle čeho to tu vzdálenost bere, ale mám nastavené stejné souřadnice a vzdálenost a keše, na které mi přišly klasické notifikace mi to neukáže (vzdálenost mají těsně pod nastaveným limitem).

Dále jsem vymazal všechna data, nastavil stáří keši na jeden den a stejně mi to stáhne i starší. Nebo je to nastavení stáří jen pro zobrazení?


Tento příspěvek byl upraven od Stepan_M: 27 březen 2014 - 14:48

  • 0

#112 cuckycz

cuckycz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2014 - 19:11

Mě to pro změnu spadne ve chvíli, kdy v "Nastavení souřadnic" zůstane ten desetinný formát, co je tam předvyplněnej a co se tam taky sám doplňuje. Tedy ve chvíli, kdy je tam N 49° 53 , 3.0. Asi problém s tou desetinnou čárkou, řekl bych.

 

apropo jakej formát souřadnic to vlastně chce? protože mě se tam nedaří tu desetinnou čárku/tečku z klávesnice vůbec dostat. Má to bejt ve formátu N 50°5.453'  E14°24.039'?

 

zadavaji se souradnice např 30° 20,695' 

 

Vyzkoušeno na Android 2.3 a nepadá. Ale stále se mi to chová nějak divně. Mám nastaveny souřadnice, vzdálenost 20 km a stáří dva dny. V seznamu mám kešky vzdálené více než 20 km a podstatně starší. Stáří je počítáno jak ? Od zveřejnění kešky, nebo od mého stažení do aplikace ? A nedal by se seznam kešek nějak vymazat ? Před současným nastavením souřadnic a vzdálenosti jsem různě laboroval s krajem, s různými vzdálenostmi a tak. Teď tam mám některé kešky 2x, u některých nemám souřadnice a vzdálenosti, u spousty mám datum 20.3.2014 (asi jsem to nějak aktualizoval), prostě v tom seznamu mám zmatek. Smazal bych ho a zkusil aktualizovat kešky znovu. Díky.

 

 

Aplikaci také jen tak pro zajímavost testuju, ale také se mi nějak nezdá to zadávání souřadnic a vzdálenosti (také mi to tam stále dává tu desetinou tečku..). Netuším podle čeho to tu vzdálenost bere, ale mám nastavené stejné souřadnice a vzdálenost a keše, na které mi přišly klasické notifikace mi to neukáže (vzdálenost mají těsně pod nastaveným limitem).

Dále jsem vymazal všechna data, nastavil stáří keši na jeden den a stejně mi to stáhne i starší. Nebo je to nastavení stáří jen pro zobrazení?

 

nastavene stari by melo ovlivnit viditelost kesi v seznamu, nikoliv stari stahovane kese

 

Vyzkoušeno na Android 2.3 a nepadá. Ale stále se mi to chová nějak divně. Mám nastaveny souřadnice, vzdálenost 20 km a stáří dva dny. V seznamu mám kešky vzdálené více než 20 km a podstatně starší. Stáří je počítáno jak ? Od zveřejnění kešky, nebo od mého stažení do aplikace ? A nedal by se seznam kešek nějak vymazat ? Před současným nastavením souřadnic a vzdálenosti jsem různě laboroval s krajem, s různými vzdálenostmi a tak. Teď tam mám některé kešky 2x, u některých nemám souřadnice a vzdálenosti, u spousty mám datum 20.3.2014 (asi jsem to nějak aktualizoval), prostě v tom seznamu mám zmatek. Smazal bych ho a zkusil aktualizovat kešky znovu. Díky.

ano zatim lze vymaz udelat tak jak popisuje miki ... a jelikoz se vas na to pta stale vice pripravim do aplikace volbu 


  • 0

Vyvojař aplikace Nové keše

 


#113 Stepan_M

Stepan_M

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2014 - 19:39

zadavaji se souradnice např 30° 20,695' 

 

nastavene stari by melo ovlivnit viditelost kesi v seznamu, nikoliv stari stahovane kese

 

Ohledně nastavení stáří jsem si to myslel, ale ty souřadnice nevím. Pokud chci zadat tísíciny minut např. 028, tak dám uložit a následně tam je 27. . Mám nastavené stejné souřadnice jako u klasických notifikací a stejnou vzdálenost, ale čtyři keše z úterý mi to nezobrazí (klasická notifikace mi přišla). Přitom aplikace zobrazí i keše publikované před týdnem.


  • 0

#114 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 486 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2014 - 18:59

Ahoj. Nejak mi to prestalo fungovat. Nastaveni mam porad stejne - Prahu. Ale kdyz davam refresh, tak mi to uz tak 2 tydny neukazuje nove kese. Mam tam porad jen ty stare. A pritom nove jsou....
  • 0

#115 cuckycz

cuckycz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2014 - 19:11

Ahoj. Nejak mi to prestalo fungovat. Nastaveni mam porad stejne - Prahu. Ale kdyz davam refresh, tak mi to uz tak 2 tydny neukazuje nove kese. Mam tam porad jen ty stare. A pritom nove jsou....

 

ahoj, zaplnila se databaze a tak nebyl prostor pro ukladani novych kesi, takze doslo k promazani, v nasledujicich hodinach dojde k synchronizaci kesi za tech poslednich 14 dni, budou se tak notifikovat i starsi kese ... skoda ze se nikdo neozval driv :/


  • 0

Vyvojař aplikace Nové keše

 


#116 cuckycz

cuckycz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2014 - 19:15

je pripravena beta verze nove verze pracujici rychleji a bez zbytecneho stahovani dat ..... k nalezeni je na oficialnich strankach http://www.gcnews.cucky.cz 


  • 0

Vyvojař aplikace Nové keše

 


#117 michecd

michecd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2014 - 19:31

Ahoj.
Hned jsem vyzkoušel novou betaverzi. Bohužel mi aplikace neustále padá při pokusu jakéhokoliv nastavení. Přišel jsem i o widget.
Samsung galaxy s3
  • 0

#118 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 486 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2014 - 19:48

Taky mi ta beta porad pada. Pri registraci, pri lokalitach...
Ale diky za to promazani. Stahnu zase tu starsi verzi...

Tento příspěvek byl upraven od DogVader: 09 červenec 2014 - 19:48

  • 0

#119 cuckycz

cuckycz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2014 - 19:56

Taky mi ta beta porad pada. Pri registraci, pri lokalitach...
Ale diky za to promazani. Stahnu zase tu starsi verzi...

 

Ahoj.
Hned jsem vyzkoušel novou betaverzi. Bohužel mi aplikace neustále padá při pokusu jakéhokoliv nastavení. Přišel jsem i o widget.
Samsung galaxy s3

 

 

nova verze se stale jeste ladi ale i tak se najdou telefony na kterych je funkcni, widget v nove verzi zatim neni 


Tento příspěvek byl upraven od cuckycz: 09 červenec 2014 - 19:56

  • 0

Vyvojař aplikace Nové keše

 


#120 michecd

michecd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2014 - 20:04

Zatím se vracím ke starší verzi. Jestli můžu poprosit, rad bych získal zase informaci o aktualizaci i pro telefony na kterých apka zatím padá. Diky.
  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:android

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama