Přejít na obsah


Fotka

Přiznání


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#21 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2014 - 13:34

Ano, FB není zrovna úžasná věc, pokud se k němu nechováte s opatrností. Ale ve chvíli, kdy si dáváte pozor, co sdílíte, tedy spíše co vše nesdílíte, slouží jako výborný komunikační kanál, který může najednou obsáhnout velkou část lidí. Boom opadl a to je možná dobře, už se tam tak často neobjevují podobné příspěkvy stylu "dnes jsem měl vynikající oběd" a foto. Uživatelé zestárli a přišli na to, že se dá využít i jinak.

 

Stejně tak by mohl opadnout zájem o GC. Ale podle těchto přiznání se stále najde dost nováčků, protože co jsem si to dnes chvíli četl, většina příspěvků je od "pravých blondýn", nikdo normální by tohle přeci nemohl napsat.


  • 1

#22 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 26 únor 2014 - 13:38

blbý ale je, že nikdy nedokážeš dostatečně ovlivnit to, co sdílej ostatní.


  • 3

#23 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2014 - 13:47

Vcelku snadno se to dá vyfiltrovat, mám bloklou část lidí, protože přispívali nesmysly, které stejně nepotřebuju vědět. Když mi napíšou, tak se mi to zobrazí, zbytek vědět nepotřebuju.


Tento příspěvek byl upraven od Novom: 26 únor 2014 - 13:51

  • 2

#24 TeamSolaris

TeamSolaris

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2014 - 17:37

Myšlenka facebooku jako taková je dobrá věc, jsou to jenom lidi co z něho udělali co je. Nebo spíš ho tak vnímají.


  • 0

#25 Seb.Loeb

Seb.Loeb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2014 - 18:58

Pokud jde o facebook, tak ja to vyresil v situaci kdy jsem mel asi 50 "pratel" a dalsi zadosti ve fronte tak, ze jsem svuj ucet zrusil a zalozil jiny na sveho psa. Donedavna jsem mel sest pratel, ted asi deset, ale hlavne mam klid na sledovani svych kanalu. Kdo nezna meho psa se ke mne na facebooku nedostane;-)
  • 3

#26 Pnov

Pnov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 285 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2014 - 20:50

No a to je jedna z věcí, co mi tam přijde ujetý, ač sám účet mám. Anonymní a nesmyslné účty.


  • 0

P%C5%88ov.png


#27 Zerthe

Zerthe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2014 - 14:14

zakaz.jpg B)


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama