Přejít na obsah


Fotka

Znáte kačera Votta12?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 vision.m

vision.m

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2014 - 17:23

Znáte kačera Votta12? Má 2 měsíce náš TB a nereaguje na výzvy aby ho vložil do nějaké keše.Není to žádný nováček,vadí mi,že vůbec takoví lidé berou TB,protože TB a GC nevypouštím,aby ležely u někoho v šuplíku.


  • 1

#2 netvor

netvor

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2014 - 19:01

Je zima, keškovat se nechodí tak často. Rozumím tvému rozladění, ale měj trpělivost. 


  • 1

#3 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2014 - 20:45

Ač to nemám ve zvyku, tak se u mě taky občas nějaký kousek "ohřeje".... než narazím na rozumně bezpečnou keš apod... lepší dát po delší době na bezpečné místo, než vypustit do krabky, kde visí pět evidentně ztracených cestovatelů.... a u zkušeného lovce se to myslím neztratí, horší je to s člověkem, co dá dvě kešky a pak nenávratně zmizí i s (mým) geocoinem... ehm. Třeba za nějaký rok někde vyplave.... myslím ten coin  :D


  • 6

#4 vision.m

vision.m

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2014 - 20:50

To chápu,lepší počkat na nějakou bezpečnější keš,ale vadí mi,že se nezmůže ani na stručnou reakci na mail.


  • 0

#5 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2014 - 20:55

To chápu,lepší počkat na nějakou bezpečnější keš,ale vadí mi,že se nezmůže ani na stručnou reakci na mail.

Třeba se jenom stydí :-) dej mu čas.... jeden známý nelogoval keše půl roku zpátky a coin mi předal abych ho popovezl, protože prostě nestíhá... (státnice apod...) Lepší než když to skončí u mudly/v nenávratnu. Se mi takhle někam zdejchnul TB první den co jsem ho dal z ruky, a pak po 1,5 roce někde vyplaval... a po pár měsících už se zase pohřešuje :-) dřív jsem to řešil, teď už je mi to fuk, s tím se prostě musí počítat, že si ho někdo může "přivlastnit".....


  • 0

#6 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2014 - 22:18

Ač to nemám ve zvyku, tak se u mě taky občas nějaký kousek "ohřeje".... než narazím na rozumně bezpečnou keš apod... lepší dát po delší době na bezpečné místo, než vypustit do krabky, kde visí pět evidentně ztracených cestovatelů.... 

 

Pod to se rád podepíšu. Mám to taky tak. Víceméně všichni poslední cestovatelé co jsem měl byli zahraniční a když jsem nemohl delší dobu najít bezpečnou nebo dost velkou keš (mikro v lese dokáže fakt vytočit!!!), napsal jsem ownerům ať vydrží, že je to tak a tak a že jsem ho fakt neztratil. ;)


  • 1

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#7 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2014 - 22:24

Mě se jednou v krabici objevily dva TB. Když jsem je chtěl zalogovat, zjistil jsem, že už přes rok visí někde jinde. Prostě nějaký kačer je moc dlouho syslil, až mu to bylo blbý, tak je šoupnul do krabky a nezalogoval. Tak jsem mu je grabnul a virtuálně vložil tam, kde jsem je našel. I to se stává.


  • 0

#8 Baryk45

Baryk45

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2014 - 13:31

Ahojky. kačera Vottu12 znám, je to můj syn. Ano Tvůj TB mám u sebe a pečlivě ochraňuji, a opravdu ted jsme se prostě nedostali nikam daleko, do tradičních keší TB nevkládáme a kvůli počasí, i mým pracovním povinnostem a i nemocím, které nás postihly, jsme ted nebyli u vhodné kešky, myslím že už to brzy napravíme a nezlob se. Vždy to prostě nevyjde tak jak má. TB je v pořádku a brzy začne dál putovat. Zdraví Baryk45.


  • 3

#9 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 973 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2014 - 16:08

Tak to je dobré, mám rád příběhy s dobrým koncem :-)


  • 2

*





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama