Přejít na obsah


Fotka

WhereYouGo - budoucnost


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
299 odpovědí na toto téma

#201 braun21

braun21

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2014 - 20:25

biylda: Jak jsme resili to dvoji zobrazeni zony, tak to jeste v nekterych situacich dela.

A to v pripade, ze mam na obrazovce detail objektu (zona) a vstoupim do dalsi zony, kde je taky nastaveno ZOBRAZIT DETAILY OBJEKTU.

Pak musim zase dvakrat stisknout ZPET, abych videl hlavni obrazovku.


  • 0

#202 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 848 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2014 - 22:14

Další nápad:
Neslo by udělat, aby při získání odemykaciho kódu

Pokud se kód zobrazí, zapíše se do logu (gwl soubor). Tedy, pokud autor před kód nenapíše moc textu.

A jako poslední záchrana jde kód zjistit přímo z kartridže (stažený gwc soubor).


  • 0

#203 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2014 - 21:41

tak jsem dneska zkusmo dala jedno wigo. Ne cely, jenom kousek. Ale co mi vadilo, byla neklikatelnost ikon na mape. Nez jsem prisla na to, ze staci dat Zpet, tak jsem malem zesedivela :D


  • 0

#204 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2014 - 4:59

Ja sem jen zvedavej, kdy nekdo vymysli, ze by se to dalo propojit s databazi Geogetu a na mape by se rovnou mohli objevovat i okolni kese. No prave vymysleno ;)


  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#205 Majus

Majus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2014 - 21:19

petegeo: Nešlo, v jádru WhereYouGo (openwig) proběhla spousta změn a oprav chyb. Můžeš si do telefonu uložit instalačku WhereYouGo 0.6.0 a kdykoliv bys potřeboval starší verzi, tak si ji prostě nainstaluješ.

Mne to nejde vratit se na puvodni verzi, skonci to hlaskou, ze to nebylo nainstalovano. Napada me to jen uplne odistalovat a zkusit to odznovu?


  • 0
"Do průšvihu nás nikdy nedostane to, co nevíme. Dostane nás tam to, co víme příliš jistě, ale ono to tak prostě není." (Y. Berry)

#206 biylda

biylda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2014 - 23:15

braun21: Opraveno (snad).

petulinka1: V příští verzi budeš moci klikat ;)

Dobesch: Do toho se mi moc nechce.

Majus: Ano.


  • 0

#207 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2014 - 5:44

Včera jsem testnul jedno wigo a super, vše krásně funguje :) jen blbinka, ve staré verzi jsem byl zvyklý chodit podle mapy, kde se zobrazovalo, kolik metrů mi chybí do další zóny, šlo by přidat? :)
Nezobrazováni keší mi osobně neva, včera jsem ve stavovém řádku přepínal k Locusu a žádný problém.
  • 1

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#208 biylda

biylda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2014 - 12:58

prazskychytrak: Jo to půjde přidat, anebo to můžeš odhadnout podle měřítka ;)

 

Verze 0.8.10:

  • změna online mapových poskytovatelů (převážně z licenčních důvodů)
  • klikatelné objekty na mapě
  • odkazy v hlavním menu: geocaching.com, wherigo.com
  • stahování cartridge (uživatel musí v Nastavení vyplnit přihlašovací údaje, poté pomocí Webového prohlížeče navigovat ke kýženému wherigo a zvolit otevření ve WhereYouGo)
  • smazání cartridge pomocí dlouhého kliknutí
  • SD karta již není vyžadována
 
Teď minimálně měsíc a půl nebudu mít na vývoj čas, takže v dohledné době žádné další aktualizace nečekejte. Kdyby si s tím mezitím chtěl někdo pohrát, tak zdrojáky jsou samozřejmě k dispozici :)

  • 2

#209 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2014 - 9:23

Super, diky za klikani! :)


  • 0

#210 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2014 - 12:15

jo to jsem dělal, ale přecijen je příjemnější, když si člověk může odpočítávat :-D jinak díky za super práci! teď je z toho skutečně šelma na wiga :)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#211 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 844 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2014 - 15:06

 

stahování cartridge (uživatel musí v Nastavení vyplnit přihlašovací údaje, poté pomocí Webového prohlížeče navigovat ke kýženému wherigo a zvolit otevření ve WhereYouGo)

 

Ahoj, díky za verzi. Tohle vypadalo zajímavě, ale asi jsem to špatně pochopil, protože to vůbec nedokážu rozchodit. Přihlašovací údaje jsem vyplnil, ale tím to skončilo.

 

Jaký webový prohlížeč? Libovolný, co mám nainstalován v mobilu, třeba Opera Mobile?

Jak navigovat ke kýženému wherigo? Na stránkách wherigo.com? A kam až? Do detailu cartridge anebo na stahovací stránku? Nebo na geocaching.com na listing wherigo keše?

Zvolit otevření ve WhereYouGo - kde? Když si stáhnu cartridge, tak už si ji přece nakopíruju do adresáře WhereYouGo a je vystaráno, na to nepotřebuju přihlašovací údaje.

 

Musím se přiznat, že jsem zmatený. Mohl by mi, prosím, poradit někdo, kdo má tohle rozchozeno, ideálně pak autor programu? Předem děkuji za všechny rady.


  • 0

„Kdo podvádí, ochuzuje jenom sám sebe.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net


#212 Nemo02

Nemo02

    Nemo02

  • Members
  • PipPipPip
  • 337 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2014 - 16:14

Už jsem to trochu pochopil, když dáš na hlavní stránce levé tlačítko (Menu), tak se zobrazí výběr wherigo.com a geocaching.com. Když vybereš wherigo.com, otevře se tvůj prohlížeč na stránce wherigo.com a jsi přihlášený.


Tento příspěvek byl upraven od Nemo02: 21 květen 2014 - 16:24

  • 0

#213 Musky

Musky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2014 - 16:18

Chtěl jsem si stáhnout verzi 0.8.10 ale na google play mám 0.8.9. Z odkazu na některé z dřívějších stránek jsem také nedokázal stáhnout, protože mi to píše chybu:

We're sorry...

... but your computer or network may be sending automated queries. To protect our users, we can't process your request right now

See Google Help for more information.

Edit: dělá to na mobilu i v PC, zkusil jsem smazat historii, cookies, data prohlížeč. Zkusil jsem IE, Operu, Firefox, Chrome.


Tento příspěvek byl upraven od Musky: 21 květen 2014 - 16:27

  • 0

#214 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 844 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2014 - 16:37

Už jsem to trochu pochopil, když dáš na hlavní stránce levé tlačítko (Menu), tak se zobrazí výběr wherigo.com a geocaching.com. Když vybereš wherigo.com, otevře se tvůj prohlížeč na stránce wherigo.com a jsi přihlášený.

 

To nevím. Když si to otevřu přes originálně nainstalovaný browser, tak přihlášený nejsem.

Asi to bude chtít vyjádření přímo od biyldy.


  • 0

„Kdo podvádí, ochuzuje jenom sám sebe.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net


#215 Voldik

Voldik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 424 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2014 - 21:41

Chtěl jsem si stáhnout verzi 0.8.10 ale na google play mám 0.8.9. Z odkazu na některé z dřívějších stránek jsem také nedokázal stáhnout, protože mi to píše chybu:

We're sorry...

To bere spíš podle IP, než podle browseru, takže zkus změnit lokaci...


  • 0
\m/

#216 biylda

biylda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2014 - 21:52

Nemo02: Takto to nefunguje.

 

Demonstruji:

prerekvizita je mít vyplněné přihlašovací údaje v Nastavení WhereYouGo

1) Otevřu si prohlížeč (já používám defaultní, nevím, zda u jiného bude stejný postup fungovat) na stránce wherigo.com.

2014-05-21 16.56.04.png

2) Najdu si nějaké wherigo, které mě zajímá. Například kliknu na nějaké hned na první stránce. Zobrazí se mi nabídka, v čem to chci otevřít. (mh.mail: nabídka se zobrazí i na stránce s detaily i na stahovací stránce)

2014-05-21 16.56.37.png

3) Vyberu WhereYouGo a zobrazí se obrazovka s tlačítkem "Download". Po kliknutí na toto tlačítko se WhereYouGo automaticky přihlásí k wherigo.com (zde jsou použity ty přihlašovací údaje) a stáhne danou cartridge do složky s ostatními cartridge.

2014-05-21 16.57.04.png

 

Samozřejmě lze cartridge stahovat Vaší osvědčenou metodou bez použití této funkce.


  • 1

#217 Stepan_M

Stepan_M

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2014 - 23:06

Nemo02: Takto to nefunguje.

 

Demonstruji:

prerekvizita je mít vyplněné přihlašovací údaje v Nastavení WhereYouGo

1) Otevřu si prohlížeč (já používám defaultní, nevím, zda u jiného bude stejný postup fungovat) na stránce wherigo.com.

attachicon.gif2014-05-21 16.56.04.png

2) Najdu si nějaké wherigo, které mě zajímá. Například kliknu na nějaké hned na první stránce. Zobrazí se mi nabídka, v čem to chci otevřít. (mh.mail: nabídka se zobrazí i na stránce s detaily i na stahovací stránce)

attachicon.gif2014-05-21 16.56.37.png

3) Vyberu WhereYouGo a zobrazí se obrazovka s tlačítkem "Download". Po kliknutí na toto tlačítko se WhereYouGo automaticky přihlásí k wherigo.com (zde jsou použity ty přihlašovací údaje) a stáhne danou cartridge do složky s ostatními cartridge.

attachicon.gif2014-05-21 16.57.04.png

 

Samozřejmě lze cartridge stahovat Vaší osvědčenou metodou bez použití této funkce.

 

Tak to je luxusní! Stačí kliknout na odkaz v listingu keše a vše se stáhnea uloží automaticky. Super práce a díky moc za úpravy.


  • 0

#218 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 844 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2014 - 23:28

Demonstruji:

...

 

Děkuji za vysvětlení. Konstatuji, že to v defaultním prohlížeči funguje, ale v Opeře Mobile nikoliv. Zkoušel jsem to původně pouze v ní.

 

V každém případě je to celkem šikovná utilita, teď když vím, jak ji používat. Děkuji za ni.


  • 0

„Kdo podvádí, ochuzuje jenom sám sebe.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net


#219 Nemo02

Nemo02

    Nemo02

  • Members
  • PipPipPip
  • 337 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2014 - 8:01

biylda: Díky za vysvětlení. Málokdy používám defaultní prohlížeč.


  • 0

#220 biylda

biylda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2014 - 10:13

Rovněž ve Firefoxu mi to nefungovalo, ale v Chrome a v defaultním prohlížeči to funguje.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama