Přejít na obsah


Fotka

WhereYouGo - budoucnost


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
299 odpovědí na toto téma

#221 ubuster

ubuster

    ubuster

  • Members
  • PipPipPip
  • 419 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2014 - 16:29

Jak prosté, milý Watsone. Díky za spoustu přidaných funkcí.


  • 0

HW: Samsung Galaxy S3 Neo _ Garmin eTrex Legend HCx  _ Nokia N95 8GB _ PDA Mio P560 _ QStarz BT-Q818

SW: c:geo _ Locus Map Free _ WhereYouGo _ GCDroid _ GDAK


#222 Dragouni

Dragouni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2014 - 7:11

Ahoj, chci se zeptat, jestli jde primo ve Whereyougo zobrazit online google mapy.

 

Díky


  • 0

#223 geobublina

geobublina

    Bublina

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2014 - 23:54

Tak jsme s posledni verzi odehrali dve wiga a kdyz chci nacist ulozene wigo hazi to chybu:-\ u jednoho se tedy nemuzeme dostat na odemykaci kod:-\
  • 0

#224 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2014 - 0:38

Odemykací kód jde zjistit i ze souboru hry, pokud si ho otevreš v poznámkovém bloku (nebo jiném podobném textovém editoru).

EDIT: Snad to nebude bráno jako nabádání k obcházení hry. :)

Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 15 červen 2014 - 0:40

  • 1

#225 Zagloba

Zagloba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 327 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2014 - 10:24

Zkusil jsem nainstalovat Whereyougo. Nevím však, kam mám nahrát cartridge. Píše mi to, že do složky /data/data/menion.android.whereyougo/files, ale takovou na svém mobilu (HTC Wilfire S) nemám. V nastavení Whereyougo by se měla dát nastavit jiná složka, ale dává mi to na výběr opět jakési složky, které na svém mobilu nevidím. Nevíte někdo co s tím?


  • 0

#226 geobublina

geobublina

    Bublina

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2014 - 8:29

Odemykací kód jde zjistit i ze souboru hry, pokud si ho otevreš v poznámkovém bloku (nebo jiném podobném textovém editoru).

EDIT: Snad to nebude bráno jako nabádání k obcházení hry. :)

Dík za radu, ale byl by prosím nějaký návod pro blbý? :D Klidně SZ.


  • 0

#227 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2014 - 9:27

Mám nějaký problém s instalací. Musel jsem svého oblíbeného Samsunga resetovat do továrního nastavení a nemůžu do něj nové WhewreYouGo dostat. Stáhl jsem si biylda-whereyougo.apk i biylda-whereyougo-0.8.9.apk a obě hlásí "Při analýze balíčku došlo k potížím". Verzi z GooglePlay jsem nezkoušel, před reinstalací telefonu mi tato vývojová chodila perfektně a nějak jsem si zvykl na ty features navíc.

Nesetkal jste se někdo s tím? Dík

Samsung Galaxy S II, Android 4.1.2


  • 0

#228 braun21

braun21

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2014 - 9:37

Není důvod se vyhýbat verzi z Googleplay.
Poslední aktuální obsahuje vše co funguje a ani si nemyslím, že nějaké předesle verze odněkud jinud mají něco navíc.
Stáhni ji, je v pohodě
  • 0

#229 ZCh

ZCh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2014 - 12:34

Aktuální verze na GooglePlay

je nyní tatáž, která je https://code.google....lda-whereyougo/

 

Mám nainstalováno na Galaxy Nexus (Samsung i9250) na Androidu 4.3 - šlape OK


  • 0

#230 Voldik

Voldik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 424 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2014 - 23:12

Koupil jsem si nový telefon s Glonassem a vyrazil ho hned vyzkoušet do terénu na wigo. Stala se mi taková nepříjemná situace, byl jsem v zóně, vše na mapě OK, ale přehrávač ne a ne pípnout a pustit mě dál. Přikládám i snímek obrazovky. Nakonec jsem vykoumal, že je nutné ještě povolit polohu přímo v samotné aplikaci. Nešlo by s tím něco udělat? Díky :)

 

Screenshot_2014-08-02-14-58-55.png


  • 0
\m/

#231 braun21

braun21

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 6:54

Ahoj.
Poslední verze mi ve všech hrách ignoruje formátování textu.
Všechny slova jsou namackany k sobě bez ohledu na odstavce.
Začalo to takhle dělat samo společně s tím, že obrázky byly najednou malé.
V menu jsem objevil pouze roztáhnout obrázky, čímž se obrázky vrátily do původního stavu, ale s textem mi nic dělat nejde.
Zkuste to prosím někdo prověřit.
Musíte ale při testu spustit cartridge od začátku, nikoli z uložené pozice.


Tento příspěvek byl upraven od braun21: 22 září 2014 - 6:55

  • 0

#232 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 7:45

Uz se to resiulo v jinem vlakne, je to chybicka posledni verze. Vydrz, brzy by mela vyjit oprava.


  • 0

#233 HubdaTeam

HubdaTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2014 - 11:36

Prosim o radu zkusenejsich, kteri maji odloveno...

 

Vcera jsme se snazili odlovit prazske wherigo "Homer v akci" (http://coord.info/GC297KQ). Pouzili jsem na to aplikaci WhereYouGo verze 0.8.13.

 

Dorazili jsme na start, spustili tuto cartridge a na zhruba treti strance nam to oznamilo, ze se mame kamsi presunout (bohuzel uz nevim anglicky nazev mista ze serialu) a šup zpatky do menu hry, kde jsou polozky "Umisteni", "Vidite", "Inventar", "Ukoly". Vse je ale prazdne, bez obsahu.

Jedna se o chybu hry nebo je to nejaky figl ktery jeste nezname? V mape neni videt zadna zona, zkratka zadny zachytny bod jak pokracovat.

Rovnou se prizname, ze je to nase druha wherigo, takze zkusenost skoro nulova.

 

Existuji jeste nejake jine aplikace pro android, ktere lze na wherigo pouzit, pokud by mohl byt problem s kompatibilitou cartridge?

Diky za kazde rady.


  • 0

#234 lubbez

lubbez

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 527 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2014 - 12:39

Jestli se dobře pamatuju, tak je tam jedna skrytá zóna. Myslím že máš jít hledat nějaký obvaz, nebo lék. Prostě se podle popisu o kousek přesuneš a zona se otevře. Skryté zóny jsou běžná věc. Pokud máš zájem, koukni se sem http://www.geotools.cz/wigo/, tady jsou takové nejzákladnější věci okolo hraní wherigo her.


  • 0
Kde je vůle, tam je cesta.
Udělátka na kešky, GEO díly: www.geotools.cz

#235 HubdaTeam

HubdaTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2014 - 15:45

Prosim o radu zkusenejsich, kteri maji odloveno...

 

Vcera jsme se snazili odlovit prazske wherigo "Homer v akci" (http://coord.info/GC297KQ). Pouzili jsem na to aplikaci WhereYouGo verze 0.8.13.

.

.

Existuji jeste nejake jine aplikace pro android, ktere lze na wherigo pouzit, pokud by mohl byt problem s kompatibilitou cartridge?

Diky za kazde rady.

 

Zda se, ze nastartovat toto wherigo neni vzdy jednoduche, jak jsem se nakonec dozvedel ze starych logu primo na Wherigo strankach. Je nutne zkouset nekolikrat restart aplikace (coz jsem sice mnohokrat zkousel ale asi ne dostatecne dlouho). Zkusime tedy priste znovu. Je videt, ze v tom nejsme sami a jini meli ten naprosto stejny problem.

 

Pokud nekdo ovsem vi o jinem prehravaci pro Android, tak se stale budu tesit na odpoved. :)


  • 0

#236 braun21

braun21

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2014 - 16:40

Řekl bych, že žádný jiný wherigoplayer pro android neexistuje (aspoň tedy o něm nevim)
Ale ani si neumím představit jak by měl nějaký jiný přehrávač vypadat, abych řekl, že je lepší než WhereYougo.
Ono totiž to WhereYougo je zřejmě úplně nejlepším playerem na tuto hru.
A to hlavni: Stále se zlepšuje!


  • 0

#237 braun21

braun21

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2014 - 17:02

V terénu si pak zkontroluj, že máš :
1)zapnuté GPS v telefonu (ikona zobrazena nahoře v liště)
2)ze tato ikona neblika (tudíž jsou satelity pripojeny)
3)ve WhereYougo v uvodu(čtyři ikony) stiskni možnost Poloha a následne uvidíš tlačítko se stejným názvem "Poloha" které musí být zapnuto(je vedle tlačítka kompas)
4)dále ve WhereYougo v nastavení v sekci "gps a umisteni" nesmíš mít aktivovanu volbu VYPNOUT POKUD JE SKRYTA (musi byt bez fajfky)
5)No a samozřejmě cti pozorně text hry. Měl by ti poradit kam más jít.
Pokud to jen preletnes a nectes a zóna je skrytá, mohl by to být velký problém.
 


Tento příspěvek byl upraven od braun21: 26 září 2014 - 6:42

  • 0

#238 HubdaTeam

HubdaTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2014 - 14:16

V terénu si pak zkontroluj, že máš :
1)zapnuté GPS v telefonu (ikona zobrazena nahoře v liště)
.

.

Pokud to jen preletnes a nectes a zóna je skrytá, mohl by to být velký problém.
 

Diky za tipy. V tomhle problem asi nebyl, protoze mam vse nastaveno jak uvadis a GPS bylo take fixnuto. Navic jsme predtim (cca 20min) odlovili uspesne jine wherigo se stejnym softwarem.

Spis to podle logu ostatnich kaceru vypada, ze ta cartridge nebude 100procentni a je nekdy problem v zacatku hry, ze je inventar kompletne nulovy a nelze pokracovat. Pry to spravi nekolik restartu a velka trpelivost. ^_^

I tak dekuji za rady. Asi se budu muset smirit s tim, ze to co nepobezi na WhereYouGo, tak uz jinak nerozebehnu. :)


  • 0

#239 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2014 - 15:26

Zkusil jsem nainstalovat Whereyougo. Nevím však, kam mám nahrát cartridge. Píše mi to, že do složky /data/data/menion.android.whereyougo/files, ale takovou na svém mobilu (HTC Wilfire S) nemám. V nastavení Whereyougo by se měla dát nastavit jiná složka, ale dává mi to na výběr opět jakési složky, které na svém mobilu nevidím. Nevíte někdo co s tím?


A nenabízí ti to jen složky ve vnitřní paměti telefonu? Nejsem si jist jestlí android 2.3.5 který je poslední ofiko uvolněný pro Wildfire S umožňuje aplikacím načítat data z karty.
  • 0

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#240 lnavrat

lnavrat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 173 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2015 - 12:17

Google dnes oznamil, ze rusi Google Code? Je v planu nekym migrovat source code a issue tracke nekam jinam a pripadne kam. Bylo by skoda o to vse prijit.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama