Přejít na obsah


Fotka

TO: Pepa z Počernic :)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2014 - 20:59

Mám připomínku k fungování stránek geocaching.cz :D!

 

Ráda bych touto cestou poděkovala Pepovi za to, že toto fórum funguje tak, jak funguje a za všechen čas a energii, kterou této nevděčné práci nezištně věnuje pro naši zábavu, ač se od nás mnohdy vděku nedočká. Myslím, že nejen já si tohoto úsilí velmi vážím.

 

Zároveň ti, Pepo, přeju všechno nejlepší k dnešnímu svátku, hodně štěstí, spokojenosti a radosti ze života i z blízkosti lidí, kteří tě obklopují a které potkáváš!

 

Gratulace ovšem patří i všem ostatním Josífkům, Jožinám, Pepinkám a Joskům mezi námi!


  • 23

#2 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2014 - 21:50

A já se vrátila z mailu, protože mi hodně pozdě došlo, že je dneska Josefa - s jedním jsem právě probírala chirpky :) , přemýšlela, kam napsat přání, jestli do radostného koutku. :wub:  Popřála bych ráda nejen Kulíškovi, ale všem dalším Josefům, ať se skrývají pod jakýmkoliv nickem. ;) Takže Pepové a Joeové, ať jste ze Žatce, Klatov nebo od jinud, na vaše zdraví.

Protože jsme na geo stránkách, přidávám hodně radosti z keší a co nejmíň DNF.


  • 4

#3 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2014 - 23:10

(...) Popřála bych ráda nejen Kulíškovi, ale všem dalším Josefům, ať se skrývají pod jakýmkoliv nickem. ;) Takže Pepové a Joeové, ať jste ze Žatce, Klatov nebo od jinud, na vaše zdraví.

Protože jsme na geo stránkách, přidávám hodně radosti z keší a co nejmíň DNF.

 

A já se ten svůj svátek snažil tak utajit! :P Nejen sobě, ale i ostatním nositelům stejného jména přeji hezké jmeny. :)


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama