Přejít na obsah


Fotka

Konec Groundspeaku?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
34 odpovědí na toto téma

#21 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 416 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2014 - 11:05

To je hodně blbej vtip Petře. Ale než jsem to dočetl celý tak jsem se docela vyděsil :-)

 

Hi hi hi ... :D


  • 0

#22 Provenator

Provenator

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 161 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2014 - 11:08

Hi hi hi ... :D

Uz jsem přemýšlel za kolik střelím GPS do bazaru
  • 1

#23 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2014 - 11:15

Uz jsem přemýšlel za kolik střelím GPS do bazaru

Ceny GPS, hlavně těch turistických, taky rapidně klesnou. Když je teď budeme mít na nic.

Tak jich v bazarech bude hodně a cena bude minimální :-)


  • 0

#24 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2014 - 11:16

S ohledem na již zmiňované škrty má rovněž v nejbližších dnech dojít ke zrušení funkce reviewerů, kteří nejvíce zatěžují rozpočet Groundspeaku v důsledku enormních platů, které jsou jim pravidelně vypláceny. Nový systém schvalování keší bude převzat z Opencachingu.


  • 7

#25 Provenator

Provenator

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 161 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2014 - 11:18

S ohledem na již zmiňované škrty má rovněž v nejbližších dnech dojít ke zrušení funkce reviewerů, kteří nejvíce zatěžují rozpočet Groundspeaku v důsledku enormních platů, které jsou jim pravidelně vypláceny. Nový systém schvalování keší bude převzat z Opencachingu.

Hurá! :)
  • 1

#26 jardavera

jardavera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2014 - 11:42

Já jsem slyšel něco jiného - revírníci budou dva - každý pro jednu polokouli. Prý se KAPÁNEK protáhne schvalování nových keší.....
  • 1

Co nevidím, nahmatám . . .


#27 ptychozoon

ptychozoon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2014 - 12:10

Zaslechl jsem neco, z jedneho zdroje, ktery nechce byt jmenovan, ze ma eminentni zajem o koupi jeden nejmenovany, velice silny zajemce, kteremu vadilo, ze jeho Siri nezna odpoved na finalky jednotlivych dotazu gc. Takhle pry ZABIJE nekolik much jednou ranou...
  • 0

#28 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2014 - 13:47

Asi dvě sekundy, když jsem četl nadpis, mě napadlo: Že by GS na tom už nechtěl nekřesťansky vydělávat? KONEČNĚ!

 

Takového zlatého prasete se přece nezbaví :-(

 

O co se ale jedná mi bylo jasné ještě před rozkliknutím příspěvku...


  • 1

#29 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2014 - 13:54

6000 v korunách, dolarech nebo ojrech?

Tak či tak to není zase tolik. Aspoň se konečně odfiltruje ten balast, co si tu hraje zadarmo. Zůstanou jenom ti, co to myslí s naší hrou vážně...

Pokud by pro jednoduchost používali lokální měnu, tak bychom na tom byli ještě dobře


  • 0

#30 d-n

d-n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2014 - 19:45

Já zase mám info, že se Groundspeak rozhodl sloučit s Munzee, každá keš bude od 1.7. povinně vybavena QR kódem a zalogovat jako nalezená půjde až po sejmutí tohoto kódu. Všechny keše bez QR kódu budou následně archivovány. 


  • 1

#31 bluetracer

bluetracer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2014 - 22:26

Tak už se to vyřešilo. Groundspeak bude odkoupen asociací ČAGeo a bude transformován na její americkou pobočku. Finanční prostředky na tuto transakci sponzorsky poskytne PaBa. Hra se stěhuje na server geocaching.cz (gc.com bude nadále sloužit pouze jako regionální server amerických příznivců hry).

Momentálně se hledají dobrovolníci na překlad oficiálních, tj. českých pravidel do angličtiny, vítána bude i pomoc znalců dalších jazyků.


  • 3
Vložený obrázek

#32 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2014 - 22:39

Tak už se to vyřešilo. Groundspeak bude odkoupen asociací ČAGeo a bude transformován na její americkou pobočku. Finanční prostředky na tuto transakci sponzorsky poskytne PaBa. Hra se stěhuje na server geocaching.cz (gc.com bude nadále sloužit pouze jako regionální server amerických příznivců hry).

Momentálně se hledají dobrovolníci na překlad oficiálních, tj. českých pravidel do angličtiny, vítána bude i pomoc znalců dalších jazyků.

A Jeremy nastupuje od 15. 4. jako pomocná síla v Hradníkovic úklidové firmě.


  • 0

#33 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2014 - 6:47

Kdo? :)

Tento příspěvek byl upraven od von Bronin: 02 duben 2014 - 6:47

  • 0

#34 Ladvanice

Ladvanice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 406 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2014 - 6:56

Já zase mám info, že se Groundspeak rozhodl sloučit s Munzee, každá keš bude od 1.7. povinně vybavena QR kódem a zalogovat jako nalezená půjde až po sejmutí tohoto kódu. Všechny keše bez QR kódu budou následně archivovány. 

Tož já už dávno začal, mam QR na jedné mé mysterce :).


  • 0

#35 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2014 - 7:14

Jojo, dobře to dopadlo, ČAGeo prý na poslední chvíli přeplatilo nějakého Pepu - a nebyl prý ani z Počernic, ani z Václaváku. :)

Už jsem se bála, že místo otiskování razítka budeme muset po vydání jeho pravidel  všichni přejít na jeho metodu logování a rozhazovat kolem sebe dřevíčka. :P


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama