Přejít na obsah


Fotka

Hartmanická kaplička sv. Jana Nepomuckého


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 Anet3363

Anet3363

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2014 - 7:28

Dobry den.Jedna keška byla umístěna do kmenu stromu na místě se jménem Hartmanická kaplička sv. Jana Nepomuckého. Špatné je, že tento strom byl asi minulý týden skácen ,ale bohuzel nevim co se stalo s keškou. Chtěla jsem se zeptat jestli jste již změnili místo kešky, nebo co se s ní prostě stalo. Děkuji Aneta3363


Tento příspěvek byl upraven od Anet3363: 07 duben 2014 - 7:44

  • 0

#2 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2014 - 7:57

Vzhledem k tomu, že vesnice s názvem Hartmanice jsou v ČR minimálně tři, chtělo by to sem dát aspoň GC kód té keše, nejlépe klikací (použij tlačítko s obrázkem tradičky nad polem pro psaní odpovědi).


  • 0

#3 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2014 - 8:06

Nejsem sice místní, ale řekl bych, že pokud se chceš zeptat na stav kešky, máš nejlepší upozornit autora, na to, že se v okolí kácelo, aby si zašel kešku zkontrolovat...

Tento server autor nemusí vůbec číst!


  • 0

#4 pavlisp

pavlisp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2014 - 8:11

Chtěla jsem se zeptat jestli jste již změnili místo kešky, nebo co se s ní prostě stalo. Děkuji

 

 

 

To je spíše otázka pro ownera, logem  Write note k dané keši.


  • 0

#5 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2014 - 8:16

Roman má pravdu, jen bych než budeš psát ownerovi, znovu mrkla na listing, hint a souřadnice, jestli náááhodou nemáš v GPS třeba starší údaje a owner už neprovedl přemístění keše o pár metrů a úpravu listingu. ;) Zrovna minulý týden jsem byla s návštěvou na pár keších, které mám sama odlovené více než rok, u jedné jsem jen vzpomínala na super schovku, protože ze zajímavě rozvětveného stromu zbyl jen čerstvý pařez - keš už byla přemístěná o kousek vedle.  :)

Když budeš psát ownerovi, je lepší nejen WN u keše ( abys upozornila případné další kačery na situaci ), to nemusí každý owner číst, ale mail přes jeho profil na gc.com. Tam máš pravděpodobnost přečtení vyšší. ;)


  • 0

#6 bluetracer

bluetracer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2014 - 8:29

http://www.geocachin...42-2086c7223122
  • 0
Vložený obrázek

#7 Anet3363

Anet3363

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2014 - 8:36

jj to je ona. Moc děkuju za radu. O víkendu kuknu a kdyžtak napíšu ownerovi.


  • 0

#8 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2014 - 9:50

Kes mam odlovenou uz dlouho - mam tam pribuzne. Takze hned referovali, ze stromy jsou fuc. Ale co se stalo s kesi netusi. 


  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#9 lejivile

lejivile

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2014 - 12:07

Koukam na ni z vokna opravdu je strom skacenej škoda.Spider teamu dam vědět keška bude fuč,určitě ji vyhodili byla dost promachana,poptam se


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama