Přejít na obsah


Fotka

Vypocet a ukladani stage/final

android

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 erebi

erebi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2014 - 13:11

Zdravim,

patrim k tem linejm kacerum, co za ctyri roky maj par kesi. Nicmene tu a tam nekam zajdou a neco odlovej. 

 

A k veci - zajimalo by me, zda existuje, pripadne co pouzivate na android k vypoctu a uchovani vypocitanych souradnic multin/mysterek. Vim, vsechno jde delat v ruce a psat na papir, ale rad bych nejakou app na mobil (android), ne na PC. Na marketu jsem nasel toto:

 

 https://play.google.....geoformellite 

 

Par veci mi tam chybi k lepsi funkcnosti.. dokonce jsem premyslel, ze bych neco zkusil sam nakodovat a zavzpominal tak na studentska leta, ale to je az krajni moznost.

 

Predem dik za pripadnou odpoved, ci odkaz.


  • 0

Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.


#2 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2014 - 13:21

Na android existuje kupa aplikací

http://wiki.geocachi..._pro_geocaching

 

Mně nejvíc vyhovuje kombinace a:Drake + GeoGet na PC. Umí to vše, co potřebuju, včetně tebou požadovaného uchovávání vypočítaných waypointů (dokonce i indicií a poznámek). Nevýhoda je, že je lepší být Premium Member.


Tento příspěvek byl upraven od LudekV: 09 duben 2014 - 13:23

  • 3

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#3 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2014 - 14:57

To by bylo trochu divny, kdyby ti, Ludku, nevyhovoval aDrake :D

 

Kazdopadne, ted se na me za to nezlob, bych spis doporucila Locus s addonem pro geocaching, nez aDrake :)


  • 1

#4 erebi

erebi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2014 - 14:39

Ted nevim, zda jsme se zcela pochopili. Ja nehledam program pro samotny geocaching, ale nejaky support.. neco, kam si mudu moct ulozit A=2, B=1 a idealne, kdyby to i pri dosazeni vzorce pocitalo a vypocetlo mi to souradnice. Pokud to vami zminene programy umi, tak se omlouvam.. priznam se, ze locus jsem zkousel jen chvili a A:drake vubec. Jsem spokojeny uzivatel C:geo (a ano, jsem si vedom urcite nelegalnosti, ale to neni predmetem teto debaty).


  • 0

Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.


#5 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2014 - 14:46

To by bylo trochu divny, kdyby ti, Ludku, nevyhovoval aDrake :D

 

Kazdopadne, ted se na me za to nezlob, bych spis doporucila Locus s addonem pro geocaching, nez aDrake :)

 

No, zkousel jsem oboji, a vic mi vyhovuje aDrake. Takze je to opravdu individualni.

 

jenze tak ci onak, oboje je vice vhodne pro PM (pokud se nebavime o tom starem doplnku pro Locus, ktery piratil data), jinak je prakticky nutna domaci priprava v pocitaci. Ale i tam neni pro BM pristup k datum zcela idealni.


  • 0

#6 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2014 - 14:48

Ted nevim, zda jsme se zcela pochopili. Ja nehledam program pro samotny geocaching, ale nejaky support.. neco, kam si mudu moct ulozit A=2, B=1 a idealne, kdyby to i pri dosazeni vzorce pocitalo a vypocetlo mi to souradnice.

 

No, prave i tohle ten adrake umi... viz: http://adrake.cz/dok...n:user:formulas


  • 0

#7 Stepan_M

Stepan_M

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2014 - 14:49

Ted nevim, zda jsme se zcela pochopili. Ja nehledam program pro samotny geocaching, ale nejaky support.. neco, kam si mudu moct ulozit A=2, B=1 a idealne, kdyby to i pri dosazeni vzorce pocitalo a vypocetlo mi to souradnice. Pokud to vami zminene programy umi, tak se omlouvam.. priznam se, ze locus jsem zkousel jen chvili a A:drake vubec. Jsem spokojeny uzivatel C:geo (a ano, jsem si vedom urcite nelegalnosti, ale to neni predmetem teto debaty).

 

Obávám se, že nic univerzálního pro samotný výpočet opravdu neseženeš... Každopádně vypočtené souřadnice si uložíš jako finální WP a případně i do poznámky (včetně zjištěný indícií nebo dalších poznámek).


  • 0

#8 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2014 - 14:58

neco, kam si mudu moct ulozit A=2, B=1

 

Na takové věci používám poznámkový blok.


  • 0

#9 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2014 - 16:52

Pokud chces, aby to i pocitalo, tak jedine aDrake. 


  • 0

#10 erebi

erebi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2014 - 14:38

super, dik za rady.. aDrake umi presne to, co jsem shanel. Sice jako BM toho moc pres GClive nestahnu, ale na to, co potrebuju to staci.. tech multin a mysterek tolik neresim, takze i ten limit mi staci a zbytek proste pres C:geo. takze diky moc! 

 

Sice to je tady offtopic, ale nevedel by nekdo, jak se meni velikost popisku na OSM? Mam stazeny jedny z osm.paws.cz a pouzivam je pro C:geo, aDrake a WYGO, ale jen ve wygu od biylda jsem nasel moznost v nastaveni menit velikost popisku. To vite, celej den cumim v praci do pocitace a pak ty maly pismenka jsou peklo :) Dela se to nejak v tom XML? Dik a slibuju, ze vic dotazu uz mit nebudu! :)


  • 0

Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.


#11 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2014 - 19:00

Popisky ceho? Primo v mape?


  • 0

#12 erebi

erebi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2014 - 19:29

jj, popisky primo v mape.. treba "Praha" je to napsany moc malejma pismenama! :)))


  • 0

Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.






Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:android

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama