Přejít na obsah


Fotka

Reputace - jak na tom jste?

gc.cz

Nejlepší odpověď MikiHamza , 23 duben 2014 - 9:11

Řekněme si to na rovinu. Drtivá většina keší za žádné poděkování jaksi ani nestojí.  B) 

To all: Vy to nechápete. shaman3 má málo obrácených palců, tak mu za ten postík nějakým přispějte, ať se probojuje na své vysněné první místo.

Přejít na celý příspěvek


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
96 odpovědí na toto téma

#21 pavlisp

pavlisp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2014 - 9:54

Díky, dal jsem ti stejně tak.  :)

Člověk je tvor soutěživý a hlavně "kšeftařský", to se ví. Ale, že se to uchytí i v palcování? :P


  • -1

#22 P€T@

P€T@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2014 - 18:20

Tak jsem kliknul na kačera Jonea a ten má -60 a to u jednoho jediného příspěvku. Tak kdo ho překoná ?  :D


  • 2

Samsung Galaxy Core LTE + Garmin Etrex 30


#23 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 199 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2014 - 10:16

Nevěřím tomu, že bys gc pověsil na hřebík.  

Tak já spíš divím tomu, že pořád ještě kešuje, když se mu drtivá většina keší nelíbí natolik, že není ochoten ownerovi za ni ani poděkovat.

Nebo se Shamane něco v poslední době změnilo?


  • 1

#24 Velky Praktik

Velky Praktik

    Velký Praktik

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2014 - 12:01

Tak jsem kliknul na kačera Jonea a ten má -60 a to u jednoho jediného příspěvku. Tak kdo ho překoná ?  :D

 

To je snadne, staci napsat neco podobneho a vsech 10 aktivnich zumparu a dalsich 50 pasivnich co tady drepej od rana do noci ti daj palec dolu:

 

Dokud bude publikovat kese v Praze a okoli Skupec a bude delat pri publikacich chyby, pak je reseni otazek jestli mate palce nahoru nebo dolu zbytecne. Me spis sejre, ze nejde smazat pocet napsanych prispevku. Pak vypadam, ze patrim mezi zdejsi spodinu geocachingu, kteri maji pomer na 1 odlovenou kes, bambilion teoretickych zvastu zde na Zumpe.

 

EDIT: mala oprava, vyznelo to opravdu spatne.


Tento příspěvek byl upraven od Velky Praktik: 22 duben 2014 - 12:25

  • -7

Kdybys nebyl hlupákem, nestal by ses medvědem teoretikem.


#25 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2014 - 12:13

A mně se líbí, jak se nám tu kdekdo spolehlivě identifikuje... B)


Tento příspěvek byl upraven od Citecka: 22 duben 2014 - 12:14

  • 3

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#26 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 973 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2014 - 12:25

....a že sem ti nespokojení panáčci stale chodí.
  • 4

*


#27 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2014 - 16:40

To je snadne, staci napsat neco podobneho a vsech 10 aktivnich zumparu a dalsich 50 pasivnich co tady drepej od rana do noci ti daj palec dolu:

 

Dokud bude publikovat kese v Praze a okoli Skupec a bude delat pri publikacich chyby, pak je reseni otazek jestli mate palce nahoru nebo dolu zbytecne. Me spis sejre, ze nejde smazat pocet napsanych prispevku. Pak vypadam, ze patrim mezi zdejsi spodinu geocachingu, kteri maji pomer na 1 odlovenou kes, bambilion teoretickych zvastu zde na Zumpe.

 

EDIT: mala oprava, vyznelo to opravdu spatne.

 

 

 

Velký Praktiku, mám docela dobrou paměť, už jsme se zde potkali, viď? Takže první varování. Při třetím použiju "čudlík" co ty nemáš. Je to jen na tobě.


  • -1

#28 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2014 - 4:49

Tak já spíš divím tomu, že pořád ještě kešuje, když se mu drtivá většina keší nelíbí natolik, že není ochoten ownerovi za ni ani poděkovat.

Nebo se Shamane něco v poslední době změnilo?

Řekněme si to na rovinu. Drtivá většina keší za žádné poděkování jaksi ani nestojí.  B)  Dnes už nikdo dobré keše ani nedělá. A všude už je překešováno, já bych vyhlásil stop stav a zakázal nové keše. Stejně je to většinou jen mikrokrabička s logbookem obalená shnilým igeliťákem ukrytá v nejlepším případě v tom nejvlhčím pařezu uprostřed lesa, aby mohl ten logbook náležitě vlhnout a plesnivět.


  • -16

#29 honza.h

honza.h

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 541 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2014 - 7:52

Řekněme si to na rovinu. Drtivá většina keší za žádné poděkování jaksi ani nestojí. B) Dnes už nikdo dobré keše ani nedělá. A všude už je překešováno, já bych vyhlásil stop stav a zakázal nové keše. Stejně je to většinou jen mikrokrabička s logbookem obalená shnilým igeliťákem ukrytá v nejlepším případě v tom nejvlhčím pařezu uprostřed lesa, aby mohl ten logbook náležitě vlhnout a plesnivět.


Beres na ty deprese nejaky prasky? :-D
  • 2

#30 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 672 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2014 - 8:41

Řekněme si to na rovinu. Drtivá většina keší za žádné poděkování jaksi ani nestojí.  B)  Dnes už nikdo dobré keše ani nedělá. A všude už je překešováno, já bych vyhlásil stop stav a zakázal nové keše. Stejně je to většinou jen mikrokrabička s logbookem obalená shnilým igeliťákem ukrytá v nejlepším případě v tom nejvlhčím pařezu uprostřed lesa, aby mohl ten logbook náležitě vlhnout a plesnivět.

Sem tam se taková najde. Ale drtivá většina? Asi si neumíš vybrat. Já naopak nacházím většinou krásné krabičky, se kterými si owner dal práci. 


  • 1

#31 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2014 - 8:46

  Dnes už nikdo dobré keše ani nedělá.

Není to pravda. Zrovna v sobotu jsem dal STF na jedné krásně provedené keši a podle ohlasů na jednu v pondělí novou sérii na mě čeká 11 dalších krásných :D


  • 3

#32 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2014 - 9:11   Nejlepší odpověď

Řekněme si to na rovinu. Drtivá většina keší za žádné poděkování jaksi ani nestojí.  B) 

To all: Vy to nechápete. shaman3 má málo obrácených palců, tak mu za ten postík nějakým přispějte, ať se probojuje na své vysněné první místo.


  • 2

#33 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2014 - 9:51

Tak jsem právě zjistil, že existuje nějaká reputace, ach jo. Další pole pro soutěžení... lidé pak budou psát názory hlavně tak, aby se jiným zalíbili.


  • 2

#34 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2014 - 10:32

Potkat u keše? To je přece pro kačera ještě větši potupa, než když se zeptá ownera na řešení finálky!!! Správný kačer se u keše nenechá nikdy přistihnout jiným člověkem, neboť nemůže vědět, jestli to není mudla. A já jsem správný kačer, takže mě u keše nepotkáš. Já se ke keši plížím vždy opatrně a nenápadně, aby mě nikdo neviděl a neslyšel, když tam vidím pohyb lidí, tak počkám v krytu až odejdou, nebo přijedu jindy, nemusím odlovit za každou cenu, nechci keš prozradit mudlům. Kdybyste se takhle chovali všichni, tak po vás nebude tolik keší vymudlených. 

 

Abys neřekl, nedávám ti mínus ani plus. Ale vůbec s tebou nesouhlasím ohledně potkávání se u keší.

Když vidím jasného kačera, tak přece se nebudu skrývat :-). Raději si pokecám, poklábosím, vyměním pár zážitků a je to! To bych se ochudil o hodně zážitků z geokešingu, dělat to jako ty :-).

A čekat až odejdou lidi? U některých keší bys je musel lovit leda při vyhlášeném zákazu vycházení (a ani pak by nebylo jisté, že tě někdo nesleduje). Samozřejmě nebudu lovit keš, když vedle mě stojí chlapík, co mě zvědavě pozoruje, ale když po nedaleké ulici prochází davy lidí, které tam asi budou procházet stále a které si stejně většinou nevšímají cvoka opodál u cedule co si zavazuje tkaničku... Vše záleží na situaci.


  • 2

#35 mikelord

mikelord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2014 - 14:02

Ze zrovna Alke bude mudrovat, to mi hlava nebere :D


Tento příspěvek byl upraven od mikelord: 23 duben 2014 - 14:05

  • 0

#36 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2014 - 14:18

jak říká Roman. Běžným lidem seš u zadele a báby za záclonou neovlivníš...


  • 2

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#37 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2014 - 20:04

Tak jsem právě zjistil, že existuje nějaká reputace, ach jo. Další pole pro soutěžení... lidé pak budou psát názory hlavně tak, aby se jiným zalíbili.

Neboj. Já píši jen své vlastní názory i když jsou třeba neoblíbené.


  • -1

#38 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2014 - 16:50

Neboj. Já píši jen své vlastní názory i když jsou třeba neoblíbené.

Ano. Oba dva tvé názory jsou neoblíbené...


  • 1
Oregon 650, iPhone5 + Geoget

#39 Velky Praktik

Velky Praktik

    Velký Praktik

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2014 - 20:03

Tak jsem právě zjistil, že existuje nějaká reputace, ach jo. Další pole pro soutěžení... lidé pak budou psát názory hlavně tak, aby se jiným zalíbili.

 

Dovolim si nesouhlasit a odkazat te tak na web project-gc.com kde je dobre si vsimnout udaje celkoveho poctu hracu v cesku - je to za minuly rok pres 60000. Sem chodi sotva 60 a vetsina znich jsou takovy kaceri-nekaceri, takze jejich teorie je nutno brat budto s hooodne velkym odstupem nebo s humorem, i kdyz posledni dobou uz ten jejich kolovratek moc zabavny neni. To ze s tebou nekdo nesouhlasi zde na zumpe, neznamena ze s tebou ostatnich 50000 ostatnich cacheru take souhlasit nebude.


Tento příspěvek byl upraven od Velky Praktik: 24 duben 2014 - 20:06

  • -3

Kdybys nebyl hlupákem, nestal by ses medvědem teoretikem.


#40 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2014 - 20:16

Dovolim si nesouhlasit a odkazat te tak na web project-gc.com kde je dobre si vsimnout udaje celkoveho poctu hracu v cesku - je to za minuly rok pres 60000. Sem chodi sotva 60 a vetsina znich jsou takovy kaceri-nekaceri, takze jejich teorie je nutno brat budto s hooodne velkym odstupem nebo s humorem, i kdyz posledni dobou uz ten jejich kolovratek moc zabavny neni. To ze s tebou nekdo nesouhlasi zde na zumpe, neznamena ze s tebou ostatnich 50000 ostatnich cacheru take souhlasit nebude.

 

 

Druhé varování. Baví tě stále hanit toto fórum?


  • 1





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:gc.cz

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama