Přejít na obsah


nové & ještě lepší popisky keší od P€T@

doporučení gc.cz logbook

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 20 duben 2014 - 12:20

Mnozí jistě víte že pod záložkou více > soubory (nebo přímo na tomto odkaze) naleznete ke stažení a vytištění množství logbooků a popisek keší. Dle mého soudu nejlepší jsou ty od kačera P€T@, v sobotu přidal i našim lesům přátelskou verzi kdy na jednu stránku A4 vytisknete hned pět popisek.
Možno dopsat informace i v terénu a použít třeba k bezodkladnému obnovení kamarádovi keše ;o)
P€Tovi vřelé díky a velká pochvala před nastoupenou jednotkou!


  • 1

#2 tr.ma

tr.ma

    Martina

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)
  • LocationPříbramsko

Publikováno 20 duben 2014 - 12:46

Právě jsem je zkoukla a jsou skvělé, škoda že jsem je neobjevila dřív před založením keše ale  myslím, že v budoucnu určitě využiju, Díky. 


  • 0

#3 P€T@

P€T@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2014 - 17:58

Nemáte za co.

Někdo se mě ptal, proč jsou jen černobílé. Důvod je ten, že když si je vytisknete na inkoustovce, tak černý inkoust vydrží mnohem déle a barevný se hned rozmočí. Samozřejmě není problém udělat je barevné. 

Jen by mě zajímalo, co se na nich někomu nelíbí, protože minule bylo skóre 5 hvězd a nyní jen 4  :huh:


  • 0

Samsung Galaxy Core LTE + Garmin Etrex 30


#4 janca361

janca361

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2014 - 18:27

Jen by mě zajímalo, co se na nich někomu nelíbí, protože minule bylo skóre 5 hvězd a nyní jen 4  :huh:

 

No to je přece jasný ne? Těm, co je prodávaj ;)


  • 2

#5 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 26 duben 2014 - 12:17

Ani jedno vlákno nemůže zůstat v klidu... kluk se tady snaží a ti co nikdy nic nedělaj ho akorát pose*ou...

Prosím vás, řekněte co je na tom blbě, pomožte to teda zlepšit na pět hvězdiček.


  • 2

#6 P€T@

P€T@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2014 - 19:55

Byl by tedy zájem o barevnou verzi ? Problém to není, jen se vám ten inkoust nejspíš rychleji rozmočí  :) Pokud někomu něco chybí tak ať napíše sem, nebo SZ


Tento příspěvek byl upraven od P€T@: 26 duben 2014 - 19:56

  • 1

Samsung Galaxy Core LTE + Garmin Etrex 30


#7 nalano

nalano

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2014 - 8:52

Byl by tedy zájem o barevnou verzi ? Problém to není, jen se vám ten inkoust nejspíš rychleji rozmočí  :) Pokud někomu něco chybí tak ať napíše sem, nebo SZ


Sice nemusím barevné papoušky, ale někdo je může mít rád. A pokud má přístup k barevné laserovce,pak se mu inkoust nebude rozpíjet.
  • 0

#8 P€T@

P€T@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2014 - 19:03

Tak já teda na tom teda začnu dělat  :)


  • 1

Samsung Galaxy Core LTE + Garmin Etrex 30


#9 homole

homole

    Já jsem to říkal.

  • Members
  • PipPipPip
  • 400 příspěvků(y)
  • LocationLokomotion

Publikováno 27 duben 2014 - 19:27

Je to pěkné a vše, co je třeba, tam najdeš. Kdysi jsem si dělal popisky taky, ale šoupnul jsem jich na jeden papír asi 10, dle velikosti. Tak z toho těžím dodnes.

Ze mě palec nahoru. :P


  • 0

#10 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2014 - 21:17

Já tisknul na barevné inkoustovce (jiné), lepím je pod víčka loklokovek zespodu, obyčejnou izolepou a nerozpíjí se mi. Ovšem když by se do krabice voda dostala, určitě by se rozpily. A pro černobílé vidím ještě jedno využití, černobílé laserovky nebo kopírky jsou běžnější a ty se nerozpijou. Jednou jsem koupil papír na vizitky, s mikroperforací, za pár korun (cca 80Kč za snad 20 archů) a ty se nerozpily ani když byly barevné a vymáchal jsem je ve vodě. Ale barevné inkousty mi na světle blednou (nepoužívám originály, kupuju je ve flaštičkách od Apchemu) a hlavně - tiskárna už mi odmítá brát cokoli jiného, než běžný papír. Sdělám je až budu mít novou tiskárnu.


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:doporučení, gc.cz, logbook

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama