Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Přerušení zasílání zpráv od geocaching.com o změnách u keší

návod groundspeak doporučení

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Slevac

Slevac

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2014 - 10:18

Ahoj, na svůj PC jsem si před nějakým časem (nepamatuji si už jak) zařídil, že se mi z geocaching.com posílají zprávy o keších, které byly v okolí mého bydliště en-disablovány, nově potvrzeny příslušným reviewrem, zprávy, jak se pohybují mé TB. Rád bych toto posílání po čas dovolené přerušil z důvodu nadměrného naplnění poštovní schránky a po návratu z dovolené zase obnovil. Neumím však toto přerušení realizovat. Prosím o radu, jak na to a předem za ni děkuji.

Slevac  


  • 0

#2 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2014 - 10:22

V seznamu notifikací, jak se těmto upozorněním říká, máš vpravo od zobrazení jednotlivých notifikací zaškrtávátko, které říká, zda je notifikace aktivní či nikoliv. Pokud zrušíš zaškrtnutí, notifikace se ti nesmaže, ale nebudou ti upozornění chodit. Pak až zase budeš chtít, aby ti maily chodily, tak ho zase zaškrtneš...


  • 0

#3 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2014 - 10:27

Tedy, tenhle postup platí, pokud jsi PM a máš nastavené notifikace.

Pokud jsi BM, chodí ti nejspíše týdenní "newsletter". Ten si můžeš odhlásit / přihlásit zde: http://www.geocachin...lAddresses.aspx

(pokud jsi přihlášený na geocaching.com, měl bys to vidět, stačí zaškrtnout položku "Weekly Newsletter" v sekci "Email preferences" a dát "Save changes" (tohle bohužel ještě nepřeložili).


  • 0

#4 Slevac

Slevac

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2014 - 10:28

Děkuji Ti za odpověď a srdečně Tě zdravím

Slevac


  • 0

#5 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2014 - 11:08

Není zač...

Jen by mě zajímalo, kterou variantu jsi měl na mysli.

 

PS.: plnou schránku jsem neřešil už několik let... Jsou i free emaily, které mají kapacitu přes 1 GB.


  • 0

#6 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2014 - 14:40

:) Můj freemail mi dole v patičce stránky říká: Používá se 3,04 GB (20 %) z 15 GB  :) 


  • 3





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:návod, groundspeak, doporučení

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama