Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Nefunknčí odesílání logů: [99] Invalid response


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 JereGEO

JereGEO

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2014 - 10:30

Ahoj, má ještě někdo problém s odesíláním logů? Poprvé se mi to stalo včera, chtěl jsem odeslat z A:Drake log a dostal jsem jen odpověď [99] Invalid response. To samé, když zkouším odeslat jen field note.

 

Dnes jsem odlovil další kešku a opět to samé.


  • 0

#2 JereGEO

JereGEO

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2014 - 20:21

Tak teď večer to začalo zase samo fungovat, aniž bych cokoli měnil... To byla minimálně 24 hod. chyba na GC.com? Nebo čím je to způsobené?


  • 0

#3 Pif73

Pif73

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2014 - 22:14

Ahoj, nevim, jestli ti to pomuze ... me se stejna hlaska obcas objevi pri aktualizaci kesek z webu. Kdyz se to stane tak je to u me zpravidla nejakym vypadkem pripojeni. V tom pripade se mi totiz ani nesynchronizuje email a nedostanu se na zadny web.
Ale pouzivam (nebo spis zkousim si s tim hrat) na tabletu a ne na telefonu. Tak to nemusi byt stejna pricina. Pokud jsem na domaci wifi, tak se to jeste nestalo, pokud jsem - nebo myslim ze jsem - na 3g nekde venku, tak se to obcas stane. Moc tem duvodum nerozumim, ale je to neco mezi tim pristrojem a siti. Ikona pripojeni vypada OK, ale data nechodi...v mym pripade bohuzel pomuze jen restart.

Kdyz se ti to stane priste, zkus si overit jestli to je jedina vec, ktera v tu chvili nefunguje....
  • 0

#4 JereGEO

JereGEO

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2014 - 22:30

Díky za odpověď. Příště zkusím. Ale jsem si téměř jistý, že mi připojení funguvalo. Protože jsem byl na wifi a průběžně se mrknu občas na nějakou youtube video atd. Je teoreticky možné, že by připojení nefungovalo během 2 dnů zrovna v těch chvílích, kdy jsem zkoušel odesílat logy, ale to by byla hodně velká náhoda. Příště ale zkusím zrestartovat telefon a uvidím, co to udělá.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama