Přejít na obsah


Fotka

Navigace TEASI


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
131 odpovědí na toto téma

#21 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2014 - 9:24

Koukám na ten manuál, vypadá to jako dobré pro turistiku a cestování. Ale jak se tam pracuje s kešema ?


  • 0

#22 hupcus

hupcus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2014 - 9:58

Koukám na ten manuál, vypadá to jako dobré pro turistiku a cestování. Ale jak se tam pracuje s kešema ?

 

Buď si zadáte přímo součadnice, nebo si můžete doma připravit trasu s POI a na ty potom navigovat. 

V současné době spolupracujeme s výrobcem na vylepšení firmware tak aby tam byla přímo možnost GEOCACHING a cele menu by se upravilo potřebám geocachingu. 

 

To je vlastně hlavní důvod proč jsem začal tohle téma, aby současní nebo potenciální majitelé tohoto zařízení dával podněty a nápady co by nemělo chybět v navigaci pro geocaching.


  • 0

Oficiální distributor navigací Teasi pro ČR

www.teasi.cz


#23 hupcus

hupcus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2014 - 10:00

Zjistím a ozvu se.

 

 

Výrobce uvádí, že baterie by neměla mít problém po dobu záruční doby - což je 36 měsíců. Následná případná výměna stojí 40Eur.


  • 0

Oficiální distributor navigací Teasi pro ČR

www.teasi.cz


#24 soel

soel

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2014 - 12:24

Nerad se opakuju, ale můžete mi, prosím, napsat, jestli to umí ten Smartmaps?

Díky


  • 0

#25 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2014 - 13:08

Nenutím, chápu. Pro ty co potřebují extra výdrž nabízí TEASI přímo power banku.

http://bike4u.cz/det...smart-4fix.html

power banka se asi da pouzit jina? Podle konektoru snad ano.


  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#26 hupcus

hupcus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2014 - 13:28

Nerad se opakuju, ale můžete mi, prosím, napsat, jestli to umí ten Smartmaps?

Díky

 

Po prvním pokusu je tam nahrát se mi to nepovedlo a tak jsem kontaktoval přímo podporu. Od nich jsem do dnešního dne nedostal odpověď, takže nevím. Očividně ani oni nevědí. Pokud se mi ozvou a já to rozchodím na Teasi tak dám určitě vědět.


  • 0

Oficiální distributor navigací Teasi pro ČR

www.teasi.cz


#27 hupcus

hupcus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2014 - 13:29

power banka se asi da pouzit jina? Podle konektoru snad ano.

 

Samozřejmě, Teasi používá pro komunikaci a nabíjení klasický miniUSB, takže jakákoliv powerbanka s tímto kabelem a rozumným nabíjecím proudem.


  • 0

Oficiální distributor navigací Teasi pro ČR

www.teasi.cz


#28 soel

soel

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2014 - 16:39

Po prvním pokusu je tam nahrát se mi to nepovedlo a tak jsem kontaktoval přímo podporu. Od nich jsem do dnešního dne nedostal odpověď, takže nevím. Očividně ani oni nevědí. Pokud se mi ozvou a já to rozchodím na Teasi tak dám určitě vědět.

Děkuji.Doufám, že tam půjdou náhrát. Dnes jsem se byl na navigaci podívat v obchodě a osahat si ji. Moc se mi líbila, jednoduché ovládání, jen jsme nezjistili jestli má elektronický kompas. Vypadá to, že ne. Oproti tomu "teasi pro" má dle popisu magnetický kompas. Ale to nějak nechápu??

Smartmaps mám v telefonu a kompas tam je. Tak uvidíme.


  • 0

#29 bratpitr

bratpitr

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2014 - 7:51

Ahoj, mam este par otazok. Ako poznam navigaciu Teasi One2 od One? V navode, ktory som k One2 dostal, nejde upravit postranne tlacitko a este som nasiel nejaky dalsi rozdiel. A akym sposobom si mozem naimportovat mapy, respektive, kde ich v navigacii mozem otvorit? Dakujem Peter


  • 0

#30 hupcus

hupcus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2014 - 8:13

Ahoj, mam este par otazok. Ako poznam navigaciu Teasi One2 od One? V navode, ktory som k One2 dostal, nejde upravit postranne tlacitko a este som nasiel nejaky dalsi rozdiel. A akym sposobom si mozem naimportovat mapy, respektive, kde ich v navigacii mozem otvorit? Dakujem Peter

 

Rozdílů je několi.

  1. Boční tlačítka se přesunuly z levé strany na pravou (lépe se to ovládá).
  2. Baterie má vyšší kapacitu
  3. dislpej je větší a má vyšší rozlišení

Co se týká menu přístroje a ovládání, měli by být všechny funkce totožné s Teasi PRO (kromě Kompasu 3D, barometru a připojení extreních čilde přez Bluetooth)


  • 0

Oficiální distributor navigací Teasi pro ČR

www.teasi.cz


#31 hupcus

hupcus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2014 - 8:19

Improtvání tras do navigace se provándí softwarem Teasi, je to jednoduché a intuitivní. Po nahrání tras do zařízení se trasy zobrazí v Importované cesty.

 

TEasi vydalo nový firmware 3.0 do svých zařízení, ale ještě nevydali aktualizovaný manuál. Proto se k zařízení stále dodává manuál pro "starou" Teasi one. Nové funkce v něm nenajdete. Jakmile od výrobce dostanu nový manuál probvedu aktualizaci tak aby odpovídal součnasnému firmware.


  • 0

Oficiální distributor navigací Teasi pro ČR

www.teasi.cz


#32 bratpitr

bratpitr

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2014 - 8:24

Dik. V navode je nastaveni _ soustava _nastaveni funkcnich tlacitek, ale to v navigacii nie je taka moznost. skoncim u soustavy. A este mam prosbu, nejak nemozem najst, ako dlho nabijat baterku. Inak som tu navigaciu testoval a bol som s prvou jazdou velmi spokojny. 


  • 0

#33 hupcus

hupcus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2014 - 8:34

Dik. V navode je nastaveni _ soustava _nastaveni funkcnich tlacitek, ale to v navigacii nie je taka moznost. skoncim u soustavy. A este mam prosbu, nejak nemozem najst, ako dlho nabijat baterku. Inak som tu navigaciu testoval a bol som s prvou jazdou velmi spokojny. 

 

Dokud není nabitá :-) Nevím, nikdy jsem to neměřil. Ale určitě se jí nic nestane pokud ji dáte večer nabíjet a vzpomenete si na ní až za 24 hod.


  • 0

Oficiální distributor navigací Teasi pro ČR

www.teasi.cz


#34 bratpitr

bratpitr

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2014 - 18:27

ahoj, da sa prosim zozhnat niekde ochranna folia na one2? Dakujem za odpoved  


  • 0

#35 Smogeo

Smogeo

    Pozorr, troll!

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2014 - 21:53

Nerad se opakuju, ale můžete mi, prosím, napsat, jestli to umí ten Smartmaps?

Díky

Dle vlákna http://www.bike-foru...si.html#unread1 nainstalovat lze.

OziExplorer na tom taky pojede, ale aby se s ním daly zobrazit listingy keší, musel by hupcus prosadit WinCE s rozšířením .NET

Ozi totiž zobrazuje listingy tím, že zavolá InternetExplorer a to bez .NET nefunguje.

 

Mám jinej dotaz: Všecko na týhle platformě startuje obvykle zoufale d....l....o....u....h....o. Což ale nevadí, pokud se přístroj místo vypínání může hodit do režimu spánku.

Takže... Umí TEASI taky režim SLEEP? Dává se HW tlačítkem? Vydrží v něm alespoň týden a budu mít při probouzení mapu na skle rožlou za méně než 2 sekundy?


Tento příspěvek byl upraven od Smogeo: 31 květen 2014 - 22:11

  • 0
> Body nesmrdí <
Nebudu lítat jak Groundspeak pískne.

#36 hupcus

hupcus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2014 - 5:49

Nerad se opakuju, ale můžete mi, prosím, napsat, jestli to umí ten Smartmaps?

Díky

 

Tak informace ohledně SMARTMAPS!

V Pátek jsme jedno zařítení Teasi PRO zaslal do seznamu - divize smartmaps. Oni ho otestují a pokusí se najít způsob jak spouštět SmartMaps z SD karty. Jakmile to bude oficiální tak Vás budu informovat.


  • 0

Oficiální distributor navigací Teasi pro ČR

www.teasi.cz


#37 hupcus

hupcus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2014 - 5:53

Dle vlákna http://www.bike-foru...si.html#unread1 nainstalovat lze.

OziExplorer na tom taky pojede, ale aby se s ním daly zobrazit listingy keší, musel by hupcus prosadit WinCE s rozšířením .NET

Ozi totiž zobrazuje listingy tím, že zavolá InternetExplorer a to bez .NET nefunguje.

 

Mám jinej dotaz: Všecko na týhle platformě startuje obvykle zoufale d....l....o....u....h....o. Což ale nevadí, pokud se přístroj místo vypínání může hodit do režimu spánku.

Takže... Umí TEASI taky režim SLEEP? Dává se HW tlačítkem? Vydrží v něm alespoň týden a budu mít při probouzení mapu na skle rožlou za méně než 2 sekundy?

 

Asi jsme se nevyjádřil dost přesně ohledně Geocache. S výrobcem momentálně spolupracujeme na uprveném rozhraní navigace teasi, které by umožňovalo jednodušší práci s cache v rámci navigace TEASI.

 

Co se týký režimýu SLEEP, ten samozřejmě TEASI má a funguje přesně jak popisuješ. 


Tento příspěvek byl upraven od hupcus: 02 červen 2014 - 5:54

  • 0

Oficiální distributor navigací Teasi pro ČR

www.teasi.cz


#38 hupcus

hupcus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2014 - 5:56

ahoj, da sa prosim zozhnat niekde ochranna folia na one2? Dakujem za odpoved  

 

Folie budou už brzo na http://bike4u.cz/brand/79/teasi.html


  • 0

Oficiální distributor navigací Teasi pro ČR

www.teasi.cz


#39 hupcus

hupcus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2014 - 7:17

Tak informace ohledně SMARTMAPS!

V Pátek jsme jedno zařítení Teasi PRO zaslal do seznamu - divize smartmaps. Oni ho otestují a pokusí se najít způsob jak spouštět SmartMaps z SD karty. Jakmile to bude oficiální tak Vás budu informovat.

 

 

POZOR!!! Před Pár dny jsem zapůjčil jednu navigaci TEASI do společnosti SmartMaps aby se pokusili o implemetaci SmartMaps do navigace. A POVEDLO SE! Nyní bude možné nainstalovat smartmaps na microSD kartu a po vložení do navigace TEASI se automaticky spustí.


  • 0

Oficiální distributor navigací Teasi pro ČR

www.teasi.cz


#40 hupcus

hupcus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2014 - 10:39

Pokud někod přemýšli o nákupu navigace tak pro Vás má slevu 200 Kč na jakýkoliv model navigace TEASI.

 

Kupón: TEASI-AKCE

 

Odkaz: http://bike4u.cz/brand/79/teasi.html


Tento příspěvek byl upraven od hupcus: 04 červen 2014 - 10:40

  • 0

Oficiální distributor navigací Teasi pro ČR

www.teasi.cz





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama