Přejít na obsah


Fotka

Navigace TEASI


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
131 odpovědí na toto téma

#81 restaurator

restaurator

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2015 - 11:18

Teasi Pro po aktualizaci firmwaru se ztratí  ve statistikách data a ukazuje nesmysly:

 

celková vzdálenost 30km

max. rychlost 24726,2 km/h

max. výška 73143 m

průměrné tempo 482885,16 min/km

max tep -536870912 TzM

 

Kde je chyba?


  • 0

#82 perna11

perna11

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2015 - 11:57

Dobrý den, tímto potvrzuji, že teasi 2 ve statistice ukazuje vždy nějaké nesmysly, jako nyní např. max. rychlost 416,8 km/hod. Další dotaz, bylo by možno do teasi zahrnout možnost volby různých souřadnic? V mnoha případech totiž jsou udávány souřadnice, které na teasi nejdou nastavit a pak je problém. Nebo existuje nějaká možnost ručního přepočítání? Jak to vypadá se softwarem GEOCACHINGU? Dík za odpověď.


  • 0

#83 Kachna.cz

Kachna.cz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2015 - 14:06

Dobrý den, potřeboval bych poradit. Podařilo se mi do mého teasi 2 nahrát asi velký POI soubor a při načítání bodu zájmu mi přístroj zatuhne.

Poradsí mi někdo jak se dostat na smazání těchto POI souborů nebo vrácení do továrního nastavení?

Děkuji


  • 0

#84 jardavera

jardavera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2015 - 14:52

Dobrý den, tímto potvrzuji, že teasi 2 ve statistice ukazuje vždy nějaké nesmysly, jako nyní např. max. rychlost 416,8 km/hod. Další dotaz, bylo by možno do teasi zahrnout možnost volby různých souřadnic? V mnoha případech totiž jsou udávány souřadnice, které na teasi nejdou nastavit a pak je problém. Nebo existuje nějaká možnost ručního přepočítání? Jak to vypadá se softwarem GEOCACHINGU? Dík za odpověď.


A co zadat do Googlu termín převodník souřadnic?
  • 0

Co nevidím, nahmatám . . .


#85 hupcus

hupcus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2015 - 6:29

Dobrý den, potřeboval bych poradit. Podařilo se mi do mého teasi 2 nahrát asi velký POI soubor a při načítání bodu zájmu mi přístroj zatuhne.

Poradsí mi někdo jak se dostat na smazání těchto POI souborů nebo vrácení do továrního nastavení?

Děkuji

Dobrý den,

podržením trařítka POWER po dobu 30 vteřin restartujete zařízení.

Následně připojte k PC a jakmile se Vým načte disk tak smažte obsah složky ImportedPois a radši i ImportedTrips. Následně odpojte, znovu restartujte a připojte normálně k Teasi Tool.

Vše by mělo být OK.


  • 0

Oficiální distributor navigací Teasi pro ČR

www.teasi.cz


#86 hupcus

hupcus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2015 - 6:31

Dobrý den, tímto potvrzuji, že teasi 2 ve statistice ukazuje vždy nějaké nesmysly, jako nyní např. max. rychlost 416,8 km/hod. Další dotaz, bylo by možno do teasi zahrnout možnost volby různých souřadnic? V mnoha případech totiž jsou udávány souřadnice, které na teasi nejdou nastavit a pak je problém. Nebo existuje nějaká možnost ručního přepočítání? Jak to vypadá se softwarem GEOCACHINGU? Dík za odpověď.

 

Souřadnice jak již bylo zmíněnu můžete převádět zde: http://it.cestuji.in...079548,14.43007

 

S podporou Geocachingu se stále počítá a dokonce mám již informace, že se na ní již pracuje. Co bohužel nemám potvrzené je datum vydání.

Jakmile budu mít více informací, ozvu se.
 


  • 0

Oficiální distributor navigací Teasi pro ČR

www.teasi.cz


#87 Kachna.cz

Kachna.cz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2015 - 16:13

Podržením trařítka POWER po dobu 30 vteřin restartujete zařízení.

Následně připojte k PC a jakmile se Vým načte disk tak smažte obsah složky ImportedPois a radši i ImportedTrips. Následně odpojte, znovu restartujte a připojte normálně k Teasi Tool.

Vše by mělo být OK.

 

Bohužel tento postup nefunguje. Jednotku sice v PC vidím, ale když ji chci otevřít, tak mi to napíše hlášku "Žádost nebylo možno provést z důvodu chyby zařízení I/O".

Dle mého přístroj vytuhne při importu POI dříve než stačí výměnný disk přilogovat. Mám ji docela novou a tak platít novačkovskou daň :-(.

 

Není ještě nějaký jiný postup jak se POI souborů zbyvit nebo alespoň dát do počátečního stavu?


  • 0

#88 hupcus

hupcus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2015 - 9:08

Podržením trařítka POWER po dobu 30 vteřin restartujete zařízení.

Následně připojte k PC a jakmile se Vým načte disk tak smažte obsah složky ImportedPois a radši i ImportedTrips. Následně odpojte, znovu restartujte a připojte normálně k Teasi Tool.

Vše by mělo být OK.

 

Bohužel tento postup nefunguje. Jednotku sice v PC vidím, ale když ji chci otevřít, tak mi to napíše hlášku "Žádost nebylo možno provést z důvodu chyby zařízení I/O".

Dle mého přístroj vytuhne při importu POI dříve než stačí výměnný disk přilogovat. Mám ji docela novou a tak platít novačkovskou daň :-(.

 

Není ještě nějaký jiný postup jak se POI souborů zbyvit nebo alespoň dát do počátečního stavu?

 

Viz Soukromá zpráva


  • 0

Oficiální distributor navigací Teasi pro ČR

www.teasi.cz


#89 restaurator

restaurator

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2015 - 16:06

Dobrý den,

 

nevím proč Teasi Pro nejde připojit k PC, objeví se hláška zařízení nebylo rozpoznáno.

Dřív to fungovalo, zkoušel jsem to na různých počítačích s Windows7 nebo 10

 

Díky


  • 0

#90 hupcus

hupcus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2015 - 9:57

Dobrý den,

 

nevím proč Teasi Pro nejde připojit k PC, objeví se hláška zařízení nebylo rozpoznáno.

Dřív to fungovalo, zkoušel jsem to na různých počítačích s Windows7 nebo 10

 

Díky

 

Dobrý den,

s tímto jsem se ještě nesetkal. Neprováděl jste předtím nějakou aktualizaci? Pokud problém přetrvává, doporučuji reklamaci. Opravíme, případně obratem vyřešíme.


  • 0

Oficiální distributor navigací Teasi pro ČR

www.teasi.cz


#91 restaurator

restaurator

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2015 - 22:24

Dobrý den,

 

 s aktualizacemi je ten problém,  že pokud spustíte Teasi tool aktualizace se provede automaticky a následně Vás vyzve k připojení navigace.

Nemáte možnost spustit Teasi Tool bez aktualizace, při předchozích aktualizacích jsem přišel o data ve statistikách, celkově najeté kilometry 

bohužel s touto navigací nelze sledovat. Už jsem na to upozorňoval v příspěvku 3.5.2015. 

 

S pozdravem


  • 0

#92 hupcus

hupcus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2015 - 5:53

Dobrý den,

 

 s aktualizacemi je ten problém,  že pokud spustíte Teasi tool aktualizace se provede automaticky a následně Vás vyzve k připojení navigace.

Nemáte možnost spustit Teasi Tool bez aktualizace, při předchozích aktualizacích jsem přišel o data ve statistikách, celkově najeté kilometry 

bohužel s touto navigací nelze sledovat. Už jsem na to upozorňoval v příspěvku 3.5.2015. 

 

S pozdravem

 

Dobrý den,

to co tu popisujete není pravda. Pokud připojíte Teasi k PC a následně spustíte Teasi Tool tak SW nejprve zkontroluje aktualizace Teasi Tool a následně, jakmile rozpozná navigace zkontroluje aktualizace pro navigaci a nabídne Vám je ke stažení. 

Klidně můžete kliknout, že nemáte zájem, zazálohovat si zařízení a vypnout/zapnout Teasi Tool. Následně aktualizovat.

 

Jinak z mé zkušenosti jsem o data díky aktualizaci přišel jen jednou a to když byla velká aktualizace která vyžadovala SD kartu. Jinak statistiky a trasy v navigaci zůstali.

Každopádně doporučuji navigaci pravidelně zálohovat pomocí Teasi Tool!


  • 0

Oficiální distributor navigací Teasi pro ČR

www.teasi.cz


#93 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2015 - 21:14

Přidám svůj dojem: dost mi vadilo (kromě jiných věcí), že po zakoupení/zapůjčení přístroje jej nemohu plnohodnotně využít bez nutnosti registrace jen abych si stáhl Teasi Tool. A tak jsem zařízení po necelých dvou týdnech zase vrátil odkud přišlo. Nevím kdo tohle vymyslel, ale chytré to neni protože určitě nebudu jediný koho to štvalo/štve.


Tento příspěvek byl upraven od mr3ska: 06 srpen 2015 - 21:14

  • 0

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#94 hupcus

hupcus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2015 - 6:14

Přidám svůj dojem: dost mi vadilo (kromě jiných věcí), že po zakoupení/zapůjčení přístroje jej nemohu plnohodnotně využít bez nutnosti registrace jen abych si stáhl Teasi Tool. A tak jsem zařízení po necelých dvou týdnech zase vrátil odkud přišlo. Nevím kdo tohle vymyslel, ale chytré to neni protože určitě nebudu jediný koho to štvalo/štve.

 

Dobrý den,

popisujete to tu jako kdyby po Vás někdo chtěl číslo OP, rodné číslo, velikost boty atd ... :-)

 

Registrovat se můžete a nemusíte. Pokud Teasi koupíte od oficílního dodavatele do ČR (bike4u.cz) takl máte přímo v popisu produktu link ke stažení.

 

Teasi Tool pro PC: http://bplumen.cz/da...y_all/setup.exe

Teasi Tool pro MAC: http://bplumen.cz/da...ASItool.pkg.zip


  • 0

Oficiální distributor navigací Teasi pro ČR

www.teasi.cz


#95 M.Naď

M.Naď

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2015 - 13:55

Dobrý deň,

moc sa moje otázky nehodia do geocaching-u, ale skúsim:

1. neuvažujete o nejakom komplexnom riešení : predný náboj s dynamom - powerbank - Teasi navigácia?

2. riešite aj objednávky zo Slovenska?

Ďakujem.


  • 0

#96 petr4548

petr4548

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2015 - 9:03

Mám Teasi One2 už nějaký ten pátek a jsem s ní naprosto spokojený,přehledná,jednoduchá a to musím přiznat že s ní nezacházím zrovna v rukavičkách ale.................. .Má měkdo nápad jak do ní dostat mapy v duchu mapy.cz,mtbmap.cz nebo něco kde by byly turistické značky a byla trošku dokonalejší než stávající.Diky


  • 0

#97 hupcus

hupcus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2016 - 7:10

Mám Teasi One2 už nějaký ten pátek a jsem s ní naprosto spokojený,přehledná,jednoduchá a to musím přiznat že s ní nezacházím zrovna v rukavičkách ale.................. .Má měkdo nápad jak do ní dostat mapy v duchu mapy.cz,mtbmap.cz nebo něco kde by byly turistické značky a byla trošku dokonalejší než stávající.Diky

 

Dobrý den,

do Teasi jde dostat rastrové mapy, které si vytvoříte sám na PC. Návod v angličtině je zde:

http://www.teasi.eu/...pp-MOBAC_EN.pdf

 

Kdyby jste nevěděl jak na to, ozvěte se. Připravil bych videonávod jak na to.


  • 0

Oficiální distributor navigací Teasi pro ČR

www.teasi.cz


#98 see.bee

see.bee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2016 - 14:32

Narazil jsem na Teasi Pro Puls. Technické parametry jsou docela přívětivé (rozlišení a doživotní aktualizace map v Evropě + USA). Jak je to s podporou GC, je už nějak vyřešena? Nikde jsem nenarazil na nějaký podrobný uživatelský test ze strany kačerů, což by mohlo být dosti zajímavé a přínosné


  • 0

#99 hupcus

hupcus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2016 - 6:46

Narazil jsem na Teasi Pro Puls. Technické parametry jsou docela přívětivé (rozlišení a doživotní aktualizace map v Evropě + USA). Jak je to s podporou GC, je už nějak vyřešena? Nikde jsem nenarazil na nějaký podrobný uživatelský test ze strany kačerů, což by mohlo být dosti zajímavé a přínosné

 

Dobrý den,

již jsme psal v tomto vláknu výše, že plná podpora geocachingu v navigaci Teasi je právě ve vývoji a již brzy bych měl mít testovací verzi SW. Ohledně recenze, o žádné takové nevím. Pokud by někdo měl zájem recenzi udělat (podmínkou je, že v minulosti recenze dělal), rád poskytnu navigaci do testu.


  • 0

Oficiální distributor navigací Teasi pro ČR

www.teasi.cz


#100 ari1

ari1

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2016 - 8:46

Ahoj,

používám navigaci ONE 2. Celkem spokojenost.

Teď mám ale problém, při pokusu nahrát novou mapu navigace obrazovka ztmavla, ztratili se veškeré komunikace a vodní toky, zůstaly jen vrcholy. Nyní se už podařilo nahrát mapy znovu, ale při zapnutí naskočí upozornění, že mapy nepracují dobře a taky to tak je.

Potřeboval bych poradit co s tím. Dík.

JK


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama