Přejít na obsah


Fotka

ztracené razítko martee101


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 martee101

martee101

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2014 - 7:54

Prosím o pomoc!

1.6.2014 se mi podařilo vytrousit razítko matree101 (motiv viz obrázek) nedaleko kešky Protržená přehrada GCQE9B.

Nejspíš jsem ho zapomněla za velkým kamenným "jehlanem" na jižní straně, kde jsem se schovávala s krabičkou při logování.

Razítko bylo typu viz obr.

 

Pokud ho někdo našel, prosím napište mi! Nebo pokud se někdo z vás chystá do Jizerek na kešování, prosím zkuste se tam podívat.

Budu vám velmi vděčná!!!

Odměn zaručena ;)

 

 

 

Přiložené miniatury

  • martee101.jpg
  • razitko.jpg

  • 0

#2 L@Troj

L@Troj

    L@Troj

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2014 - 11:23

Doporučuji prosbu o pomoc napsat zvlášť do logu "Write note" ke kešce a měnit u ní datum, aby byl log vždy nahoře. (Tak bude lépe vidět. Moc lidí více logů zpět nečte).  ;)

Přeji ať se najde.


  • 0

GeoVysočina ...geocaching nejen na Vysočině
Copy - nový klon Dropboxu


#3 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2014 - 11:26

Já jsem před lety našel razítko, napsal majiteli a nikdo se neozval, člověk se snaží a nic z toho. Tak jsem si ho nechal na vlastní, které mi nevyhovovalo, tím myslím plastové pouzdro, ne štoček.


  • 0

#4 martee101

martee101

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2014 - 6:10

To L@Troj: Moc děkuji za radu. Dala jsem prosbu do svého logu u keše, ale je pravda, že ten časem zapadne. Do WN to bude lepší. Díky!

 

To Novom: Já se pokaždé snažím pomoci a pokud něco najdu, tak to vrátit... samozřejmě ne vždy se zadaří, ale pro svůj osobní pocit, to musím vždy alespoň zkusit. Prostě se držím hesla: "Co nechceš, aby ti jiní činili, nedělej ty jim." což samozřejmě platí i v tom pozitivním smyslu, že pokud chci, aby se ke mě lidé chovali slušně, tak se snažím tak chovat já k nim. Bohužel to kolikrát nevychází...

Je mi jasné, že spíš štěstí mít nebudu a někdo si razítko nechá, v lepším případě kečer... ale pokusit se ho najít musím ;)


  • 0

#5 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 843 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2014 - 6:35

Zrovna v tomto případě to moc smysl nemá nechávat si ho, jestliže je na něm nick "martee101". :-) Věřím, že se ti vrátí.


  • 0

SW: a:Drake 5
HW: Nexus 6 (Android 6), Qstarz BT-Q818X bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat


#6 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 474 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2014 - 7:03

Já kdysi dávno razítko nechala u keše, zjistila jsem to u další keše když jsem chtěla logovat, takže jsem se tam vrátila. Bylo to necelou hodinu po první návštěvě, razítko nikde, v keši žádný nový log a navíc CWG co jsem do keše dala zmizelo. No byla jsem hodně vykulená, hodila jsem tam ještě jedno CWGečko a vyrazila smutně k domovu...

 

Po příchodu domů se vše vysvětlilo. Majitel keše šel zrovna na kontrolu, moje CWG chtěl ale neměl zrovna svoje na výměnu, vzal si ho tedy s tím že tam svoje donese příště. U keše našel moje razítko a tak ho vzal domů a napsal mi kvůli předávce. Předávka za pár dní hladce proběhla. :-)

 

Držím palce ať se razítko najde. :)


  • 0

#7 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2014 - 14:53

Držím palce, aby se ti razítko vrátilo - pro trochu optimismu dodávám podobný případ s propiskou s vygravírovaným nickem:

byli jsme na menší výpravě s kolegou, ten si propisku ode mne půjčil na zapsání a vzorně vrátil do keše. :D  Co se pravděpodobně stalo, jsme si oba uvědomili až poměrně dost daleko a s časovým odstupem - ale večer doma při logování mě napadlo napsat poznámku s prosbou o pomoc do logu. Měla jsem velké štěstí, že keš navštívili poctiví noví kačeři s tehdy pouhými 2 nálezy a hned se ozvali, byli ochotní propisku i poslat, ale domluvili jsme se, že se sejdeme na pro ně prvním eventu - ze setkání se vyklubal prima večer, kdy poznali  místní komunitu. Takže i takové věci se stávají, tobě přeji, aby podobný konec měl příběh tvého razítka a zdravím dnes již pokročilé kačery s nickem husiti, ráda na ně vzpomínám, snad se opět někde potkáme. :)


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama