Přejít na obsah


Fotka

dilema logovani


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1 odpovědí na toto téma

#1 erebi

erebi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2014 - 0:14

Zdravim zkusene wigare, rad bych znal, jakozto zacatecnik, vas nazor, jak postupovat v situaci nize popsane. 

 

Vec se ma takto. Dnes jsem se pokousel odlovit me treti wigo. Nutno rici, ze dve predchazejici byly bez problemu. Dnes jsem lovil "Dva proti Risi - Jozef Gabcik #3" (http://coord.info/GC2847G).

 

Hra samotna mi sla lehce, s tim problem nemam. Nasel jsem finalove misto, ale.. bylo zamudleno a jelikoz nepatrim k drzokacerum a jsem stydlivy, tak jsem si rekl, ze bohuzel a pojal jsem myslenku, zda u wiga nestaci mit odemcenou hru. Kod se mi zobrazil a jako u predeslych her jsem myslel, ze ho pozdeji dohledam v ulozene hre. Inu, to byla chyba, ulozen v ni neni (pouzivam android verzi 0.8.5, co jsem tu nedavno aktualizoval). Trosku jsem to tu prolezl a zjistil, ze by kod mel byt obsazen v .glw (tam neni, nebot je to orezane) nebo v .gwc. Ten jsem prohledal a nasel jsem. Nicmene pri pokusu pouzit ten kod na webu mi to ten kod nebere (zkousel jsem 15 a 16 mist) a vubec netusim, kde delam chybu.

 

A me otazky zni:

1) je mozne zalogovat wigo na GC bez fyzickeho napsani do logbooku? asi ne, ze?

2) v cem muze byt problem s kodem?

3) co ted idealne delat? jit tam znova a cele to zase odehrat? 

 

za kazdou radu budu vdecny. 

 

Doufam, ze to nebudete brat, ze vyse navadim ke spatnostem, predpokladam, ze kazdy si hru chce uzit a nedela to jen kvuli bodum.


Tento příspěvek byl upraven od erebi: 06 červenec 2014 - 0:17

  • 0

Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.


#2 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2014 - 1:33

1) Na webu GC.com se logují pouze keše (nejsi zapsaný v logbooku = neloguj). Naopak na webu wherigo.com loguj každou odehranou hru, ten se týká pouze her, nikoliv keší.

2) Kód by měl být ve hře zobrazitelný kdykoliv po odehrání, přijde mi divné, že není zobrazitelný. (uložils hru odehranou?) Jinak, kód nalezneš v souboru .gwc (není těžké ho vyhledat), jedná se o změď velkých písmen a čísel. Zkusil jsem otevřít soubor jednoho z dříve odehraných wig a kód má délku 18 znaků. Kdybys potřeboval pomoci s dohledáním, napiš mi do zpráv.

3) Ideálně? Zaloguj si odehrání hry na wherigo.com a pro keš se vydej jindy (a až ji najdeš, zaloguješ ji také). :)


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama