Přejít na obsah


Fotka
* * * - - 1 Hlasů

smycování

t5

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
24 odpovědí na toto téma

#21 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2014 - 17:10

Smycovani s lanem jsem aplikoval na jedny Kotoucovy, zvlast ve vic lidech to usetri cas a kmen byl tak hladkej, ze to slo snadno stahnout. A nastavitelna dylka ve spojeni s grigri nebo jinym podobnym udelatkem se taky hodi ;-)
  • 0

#22 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 841 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2014 - 7:52

Konce lana odřené o sloup nemám, protože při každém posouvání smyce rozepnu karabinu a pak teprve nahazuji výš v rozeplém stavu.

 Tak na to mam ve výprodeji zbytků metráží za levno koupene dva kusy lana 10 a 15 m a pouzivam je jak chci, s tím, že mě tolik "nebolí" když se někde ošoupávají, nebo zasmolí od pryskyřice. Navic na většinu "slaňovaček" ke keším stačily jen tyto kousky, a nemusel jsem vyndavat či tahat normální lano.


  • 0

#23 J@VO

J@VO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 221 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2014 - 8:28

:) chápu. Mám asi 18 metrový odřezek a nestačí na to abych sjel třeba jen ze sloupu bez přesazování. Lano tam a zpátky devět metrů necelých je málo. Na patnácti už vůbec. Vtip je v tom, že lano stáhnu vlastním koncem lana, mužů pak za to pořádně zabrat při sundání.
  • 0

#24 Dairos

Dairos

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2016 - 14:59

Zdravim vespolek. Mel bych velikou prosbu. Nechysta se nekdo v Praze a okoli na nejakou T5 smycovacku? Potreboval bych zasvetit do taju tohoto typu lezeni. Vybavu mam ale radsi se na smycovani predem podivam v realu. Rad bych vyzkousel jak klasicke smycovani tak s lanem pripadne grigri a jumarem. Vse mam. Jen najit nekoho kdo ukaze. Bude nekdo ochoten predvest? Diky moc. Dairos
  • 0

#25 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2016 - 17:32

Nemyslim, ze je nezbytne se to ucit zrovna na nejake konkretni kesi. Ja vzdycjy vybiral nejaky vhodny strom, na kterem se dobre ukazuje a kde muze byt "zak" pod kontrolou. Nepovazuju se za extra odbornika, ale pokud by se nikdo neprihlasil, do zakladu bych te zasvetit mohl..


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 






Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:t5

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama