Přejít na obsah


Fotka

Přihlášení na www.wherigo.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10 odpovědí na toto téma

#1 jahudka51

jahudka51

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)
  • LocationPrague, CZ

Publikováno 21 červenec 2014 - 16:26

Ahoj, potřebuji poradit. Už mám odloveno několik wigo a teď najednou, když si chci stáhnout další hru, nejsem schopná se přihlásit na www.wherigo.com. Když dám "sign in", nic se neděje. Když to zkouším přes nickname a password, pořád to hlásí nesprávnou kombinaci. Přitom se při zadávání obojího nepletu a používám stejnou kombinaci jako u geocaching.com. Zkoušela jsem se přihlásit i z jiného wiga, z jiného PC i s jiným nickem a heslem (jako jiný kačer). A nic. Už si zoufám, že si už další hru nehraju. Nevíte někdo, v čem může být chyba? Díky za jakoukoli radu. jahudka51


  • 0

#2 Provenator

Provenator

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 161 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2014 - 18:55

Ahoj, potřebuji poradit. Už mám odloveno několik wigo a teď najednou, když si chci stáhnout další hru, nejsem schopná se přihlásit na www.wherigo.com. Když dám "sign in", nic se neděje. Když to zkouším přes nickname a password, pořád to hlásí nesprávnou kombinaci. Přitom se při zadávání obojího nepletu a používám stejnou kombinaci jako u geocaching.com. Zkoušela jsem se přihlásit i z jiného wiga, z jiného PC i s jiným nickem a heslem (jako jiný kačer). A nic. Už si zoufám, že si už další hru nehraju. Nevíte někdo, v čem může být chyba? Díky za jakoukoli radu. jahudka51

tezko rict,me to funguje z tabletu,z pc i jine nicky.


Co ti to napise pri pokusu prihlasit se?


  • 0

#3 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2014 - 6:52

Je to divné, ale napadá mě způsob jak to obejít, i když tím nezjistíš příčinu.

Pokud víš, jakou sis při přihlášení vyplňovala emailovou adresu, stačí kliknout na "Forget your password? Click here." (https://www.wherigo....n/password.aspx). Vyplníš si profil a email a ono ti to na email zadaný při registraci zašle buď přímo heslo nebo odkaz, kde si změníš heslo.


  • 0

#4 jahudka51

jahudka51

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)
  • LocationPrague, CZ

Publikováno 22 červenec 2014 - 9:20

Ahoj, pokusím se odpovědět. To Provenator::  když se chci přihlásit, vůbec to nereaguje. To Roman_Jaromer: díky za radu. Zkusila jsem změnit heslo a bez problému jsem se přihlásila a hru si stáhla. Už ji mám v GPS. Ale ... když jsem si znovu chtěla stáhnout další hru a přesměrovala jsem se s novým heslem na wherigo.com, opět stejný problém. Takže - příště, když budu chtít hrát nějaké wigo, budu muset vždy přehazovat hesla, abych si hru mohla stáhnout. Ale díky moc za pomoc - pokud se někde potkáme, přihlas se, máš u mě panáka.


  • 0

#5 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2014 - 9:59

Tak to je divné.

Jen tak pro pořádek, nezůstává ti tam vyplněné staré heslo? Zkusila jsi nové přihlášení na Wherigo.com s novým vyplněním jména a hesla, nebo používáš to, co tam je už předvyplněné z nějakého předchozího přihlášení? Zkus vše nově zadat.

Mně vše funguje normálně.

 

Jinak osobně jsem abstinent, takže pokud myslíš mě, tak já panáka nee :-)

Pokud mi chceš udělat radost, můžeš přijet pomoct do Josefova GC5607F :-). Třeba tě to tam bude bavit.


  • 0

#6 ipsylonka

ipsylonka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2014 - 10:54

Mám to stejně, když se na stolním počítači chci přihlásit na wherigo.com, tak se nic neděje, na notebooku se přihlásím bez problémů...


  • 0

#7 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2014 - 11:15

Ještě mě napadlo, zkusili jste jiný prohlížeč? Případně promazat cookies, hesla či něco podobného, zda není uloženého něco špatně v PC?


  • 0

#8 jahudka51

jahudka51

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)
  • LocationPrague, CZ

Publikováno 22 červenec 2014 - 14:03

No, divné je, že jsem se zkoušela takto přihlásit i z jiných PC a ten samý problém. A pravidelně dělám údržbu. Přesto Vám děkuji, zkusím ještě syna, který sice není kačer, ale ajťák. Snad mi pomůže.

 

Romane, dobře na panáka tedy ne. Jestli se dostanu do Josefova, to je ještě moc brzy, nevím. Ale uvidím.


  • 0

#9 Bubbu

Bubbu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2014 - 19:18

Mně to taky nejde, pokud používám Internet Explorer. V ostatních prohlížečích problémy nejsou.


  • 1

#10 Norbert_G

Norbert_G

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 430 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2015 - 4:15

Já měl přesně tento problém s Operou 12.

 

Pomohlo v about:config zaškrtnout "Enable TLS v1.1" a "Enable TLS v1.2". Po restartu to začlo fungovat.


  • 0

#11 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2015 - 9:14

Teď jsem to zkusil z tabletu a napadlo mne jediné, zda máte povoleno HTTPS, čili zabezpečené připojení. V mém případě se tablet zeptá, zda ho chci povolit když otevírám stránku která ho chce.

 

A někdo psal na netu že má od včera problém s přihlášením i na PC ale skrz Explorer.


  • 0

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama