Přejít na obsah


Fotka

Geodůchod


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
43 odpovědí na toto téma

#1 Skupec Reviewer

Skupec Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2014 - 16:39

Ahoj,

Díky vysokému pracovnímu vytížení, narození mimča, se můj čas pro reviewerskou činnost rovná takřka nule. Tato časová tíseň v mnohých případech neúměrně prodlužuje čekací dobu pro reviewerský servis. A kačeři si takové jednání nezasluhují. Proto jsem se rozhodl jít do reviewerského důchodu.

 

Mnozí s mojí prací byli nespokojeni a nyní slaví a jiní, dle děkovných emailů a osobního kontaktu na eventech, děkovali a vyjadřovali se pochvalně. Tak to ale ve službě pro veřejnost je a bude. Těm prvním, pokud mi zaslali slušnou a konstruktivní kritiku, děkuji za podněty k zamyšlení. Mnohdy se jejich připomínky promítli v práci mé a mých kolegů. Těm druhým děkuji také. Děkuji za podporu, betatesty, obnovy kešek, pomoc mladým lidem, za trpělivost, za pěkné listingy a mnoho jiných věcí, které charakterizují náš koníček.

 

Dále musím poděkovat kolegům reviewerům, kteří v této nelehké službě dokázali udělat kamarádskou a funkční partu. Děkuji kluci.

 

Kolegové si nyní rozeberou moje kraje a já dodělám jen to, co mám rozpracované. Pak ještě udělám diseblované cache a pokud bude vůle, tak zaučím mého nástupce. Vhodného kandidáta vybereme co nejdříve, aby kraje v mé kompetenci nezůstali neúměrně dlouho bezprizorní. Nyní se prosím se svými dotazy obracejte na kolegy Sopdeta, Alexe a Tobiase.

 

Ještě jednou všem děkuji za pěkné a vlastně i ošklivé kešky a za obrovskou životní zkušenost. Bylo mi ctí být nějaký ten rok ve službě a snažit se pomáhat našemu společnému koníčku.

 

Ahoj Skupec reviewer


  • 29

Skupec Reviewer


#2 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2014 - 17:27

Tak ať se daří v soukromí, to je to nejdůležitější. Odchod z RW křesla se dá pochopit. A díky za vše co jsi pro GC udělal. Ahoj


  • 0

#3 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2014 - 17:51

Také přeji mnoho úspěchů v osobním životě, revířina určitě není sranda, spíše job na plný úvazek, tak ať se podaří najít vhodný nástupce :) Také díky za práci!
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#4 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2014 - 18:42

Abych pravdu rekla, tak tohohle okamziku jsem se doslova desila. Ale co nadelame. Hlavne, at je na tebe Lemur hodna a mala je zdrava ;) Snad za tebe dostanem adekvatni nahradu :)


  • 2

#5 ptychozoon

ptychozoon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2014 - 18:43

Chci ti taky poděkovat za tvou činnost revírníka a pomoc a trpělivost při publikování mých keší. Ať se ti ve všem daří!


  • 0

#6 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2014 - 18:44

I za mě díky moc a ať se daří. Díky zdeziz


  • 0

#7 Provenator

Provenator

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 161 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2014 - 18:46

Sakra,a já nemám vychlazené Šampaňské


  • -30

#8 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 973 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2014 - 19:42

Tak hodně zdaru a ať se daří celé rodince :)


  • 0

*


#9 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2014 - 20:07

Už před třemi lety bylo pozdě :D

Ale aspoň Rychlé špunty dneska otevřu :D


  • -34
Pokud lovíš s partou přátel, pak i ta nejnudnější multina je jako procházka růžovou zahradou.

#10 kartagoo

kartagoo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2014 - 21:07

Ahoj Petře,

chci Ti poděkovat za to, co jsi pro mě a ostatní udělal, bylo toho dost a já si toho fakt vážím. Přejeme Vám s Cibetkou, ať se Vám všem dobře daří. Připíjím slivovicí!

 

Díky!!!

 

kartagoo David


  • 1

#11 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2014 - 21:11

Ty komenty typu "už bylo načase" apod jsou fakt hloupý. (škoda že nejde opravit po sobě opalcování, když to člověk klikne na tabletu blbě). Myslim, že nejen Skupec, ale i všichni ostatní revírníci toho pro lidi udělali a dělaj dost, tak by si to mohli někteří odpustit, byť spolu třeba měli nějakej spor.

 

Já si vážím všech co se snaží ve svým volnu něco dělat pro ostatní. I těch, kteří to třeba podle mýho názoru měli dělat trochu jinak. Je za tim práce bez nároku na nějakou odměnu a všude se najdou kritici. Asi to vidim jinak, tim, že podobnym způsobem dělám několik různejch věcí...


Tento příspěvek byl upraven od mr3ska: 31 červenec 2014 - 21:15

  • 28

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#12 skam

skam

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2014 - 21:12

Diky za vse :) mej se krasne :)
  • 0

#13 Tranicka

Tranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2014 - 21:13

Petře, děkuji za trpělivost, kterou jsi se mnou měl a nejenom se mnou. Kéž by byl Tvůj nástupce zpoloviny tak trpělivý a ochotný ;)

Přeji ať se daří v soukromém i profesním životě :)


  • 0

#14 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 734 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2014 - 21:33

Taky se připojujeme s díky za tuhle náročnou a nevděčnou práci. A přejeme teď hodně dlouhé období klidu a rodinné pohody...


  • 0

Sony Xperia Z3 Compact - (v záběhu), HTC Desire (v záloze) + c:geo; Oregon 450 odešel do věčných lovišť :-(

 

 

 


#15 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2014 - 21:48

Přeji hodně radosti a zážitků s potomkem. :)  Doufám, že už má založený nick a budete mu logovat zatím alespoň eventy, které s vámi navštíví. Užívejte si každý jeho den, než se otočíte, budete mít doma z miminka dospěláka. ;)


  • 0

#16 Caskovi

Caskovi

    Igor

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2014 - 22:08

Se ti ani nedivím, protože rodina má a musí mít  vždy přednost, tak si jí užívej  :)  Myslím, že kdo si být reviewerem nezkusí, tak ani neví, jaký to je zápřah. Ono jako být iks hodin denně na pc kvůli NÁM musí být opruz.  viz tento zajímavý článek http://www.geocacher...014/06/minarjo/

 

Takže ti přeji více klidu a hlavně spokojenou rodinu, protože to je nejdůležitější než ty naše všechny kešky  světa ! :D


  • 0

#17 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 335 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2014 - 22:09

Sice jsem v Praze nezakládal, ale ulovil jsem toho dost, takže díky za ty tisíce keší, které ti prošly pod rukama, Určitě se v geodůchodu budeš nudit :D Ba ne, sám nemám po narození prcka čas ani na nějakou tu pohodovou popracovní, tento důvod dokážu opravdu pochopit.

 

Předpokládám, že Provenator a Paullow už stojí frontu na to, aby nám všem ve svém volném čase ukázali, jak se to má dělat.


  • 6

Kam jsi zase strkal ruce?


#18 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2014 - 22:19

Petře, i my Ti děkujeme za vší tu práci pro komunitu a chápeme, že toho máš nad hlavu a tudíž se musíš něčeho vzdát. Přejeme Tobě a rodině spoustu štěstí, radosti a pohody, a věříme, že se časem někde u príma keše potkáme! :)


  • 0
1.

#19 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2014 - 22:54

Jaké kraje měl Skupec reviewer na starosti?


  • -10

#20 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2014 - 6:10

 
Předpokládám, že Provenator a Paullow už stojí frontu na to, aby nám všem ve svém volném čase ukázali, jak se to má dělat.


Ja bych do toho klidne sel.

A mym hlavnim "programem" by bylo merit vsem stejnym metrem a udelovat co nejmene vyjimek.

Duvod proc Skupce kritizuji jsou hlavne tyto dva zasadni nedostatky. Udelovat vyjimky jenom podle toho, jak se dany den vyspim / naleju/ kdo je jaky muj kamarad nebo nepritel...
  • -9
Pokud lovíš s partou přátel, pak i ta nejnudnější multina je jako procházka růžovou zahradou.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama