Přejít na obsah


Fotka
* * * * - 1 Hlasů

Jeden nejmenovaný server s finálkami


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
205 odpovědí na toto téma

#1 jiri.s

jiri.s

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2014 - 12:02

Ahoj, moje keš Procházka Podskalím (GC4B18W) se dostala do databáze jednoho nejmenovaného serveru s finálními souřadnicemi kešek. Má vůbec cenu nějak s tímto bojovat, nebo požádat majitele serveru o to, aby moje keš nebyla součástí této databáze? Děkuji za odpověď.


  • 0

#2 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2014 - 12:06

Cenu to nemá, nech server s finálkami být a měj klidné spaní, než se rozčilovat. :)


  • 3

#3 jiri.s

jiri.s

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2014 - 12:46

Cenu to nemá, nech server s finálkami být a měj klidné spaní, než se rozčilovat. :)

Mě to docela vadí, jediný boj je asi u kešky vytrvale měnit místo...


  • 2

#4 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 336 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2014 - 13:10

Je to boj, ktery nemuzes vyhrat. Pokud to kesi neskodi, nech zatim byt. Jinak Prochazku jsem absolvoval v zime pred prací, ale odlov finalky jeste stale ceka.... hadej proc :-)
  • 0

#5 krytterka

krytterka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2014 - 20:09

Mě to docela vadí, jediný boj je asi u kešky vytrvale měnit místo...

Pravděpodobně schůdné řešení pro případ, že by se keš začala ztrácet nebo k ní chodilo lidí jak na Václaváku...

Každopádně bych nechtěla být člověkem, který ji bude mít x týdnů/měsíců vyluštěnou a před odlovem finále se nepodívá na aktuální listing s případnými korekcemi


  • 3

#6 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2014 - 20:12

Jo jo a také by to byl podraz na toho kačera, co si souřadnice složitě vyhledal na finálkovém serveru.  :D


  • 0

#7 Tompr

Tompr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2014 - 21:26

o jaky jde server koukl bych jestli tam mam svou multinu.


  • 0

#8 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2014 - 21:37

Tompr: že by strýko Google ?


  • 0

#9 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2014 - 21:38

Ahoj, moje keš Procházka Podskalím (GC4B18W) se dostala do databáze jednoho nejmenovaného serveru s finálními souřadnicemi kešek. Má vůbec cenu nějak s tímto bojovat, nebo požádat majitele serveru o to, aby moje keš nebyla součástí této databáze? Děkuji za odpověď.

Tak já už jsem dávno rezignoval. Kdo chce jen ten bod, tak ať si ho má. A jako owner, který si dal práci s listingem a hádankou nebo úlohou, si jen pomyslím cosi o "perlách a vepřovém" (Matouš 7, 6), ale to je tak všechno, co se s tím dá dělat (nebo, teď mě napadá, je tu někdo právník? - jestli by to nešlo navléci na autorský zákon, jako že si autor vymíní, co se s jeho duševním výtvorem nesmí dělat?).

Ale je tu analogie, a to různé sborníky obsahů literárních děl. Nemusíme číst třeba Hamleta nebo dokonce trávit hodiny v divadle, abychom se dozvěděli, že se konce představení nedožije (ostatně jako značná část v tom kusu hrajících postav) a dokonce, že ho bodne jistý Laertes kordem namočeným do jedu? Nebo že je jedno, jestli je kafe od Žida nebo ze spolku, když ho měla před tím v rukou paní Maryša... Všichni, kdo jsme maturovali, jsme přece v takových přehledech hledali a nikomu to nepřipadalo divné.

A buďme rádi, že se nám (zatím) neobjevuje na počítači hláška "Váš disk je uzamčen, můžete ho opět mít v pořádku po zaslání souřadnic finálky keše xxxx na adresu yyyy" nebo že za jejich neprozrazení skončíme v sudu na dně nějaké přehrady...


  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#10 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2014 - 21:42

 

Každopádně bych nechtěla být člověkem, který ji bude mít x týdnů/měsíců vyluštěnou a před odlovem finále se nepodívá na aktuální listing s případnými korekcemi

A to je přesně ten důvod, proč nechci přesunovat třeba finálku Kačerské maturity GC2VKCM, i když v jejím okolí roste divoká skládka a když jsem našel i pár lepších míst pro ni.


Tento příspěvek byl upraven od ladislavappl: 09 srpen 2014 - 21:43

  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#11 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 987 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2014 - 21:44

Hm, je tam... vím, že jeden kačer zkoušel sehnat nějaký souřadnice a místo nich tam dal finálku svojí mysterky, ale s odchylkou, takže to ukazuje trošku bokem
  • 0

#12 jiri.s

jiri.s

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2014 - 11:20

V boji s finálkovým serverem můžeš vyhrát úplně jednoduše, udělej z multiny tradičku a finálkový server ji z databáze vyřadí.  :D

 

Nejsem reviewer, abych si ji jen tak měnil na tradičku a pak zpět na multinu... :P I když, po domluvě s reviewerem by to možná šlo...

 

 

o jaky jde server koukl bych jestli tam mam svou multinu.

 

Ano, máš ji tam také.

 

Takže jediné řešení je měnit souřadnice... OK no. Samozřejmě taky musím změnit vzorec, a ne oblíbené od souřadnic odečti -50 a přičti +90...


Tento příspěvek byl upraven od j.s: 11 srpen 2014 - 11:27

  • 0

#13 P€T@

P€T@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2014 - 12:06

Jediná možnost je změnit umístění finálky. Ta moje mysterka je asi na 2  :(


  • 0

Samsung Galaxy Core LTE + Garmin Etrex 30


#14 Tompr

Tompr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2014 - 13:09

Nejsem reviewer, abych si ji jen tak měnil na tradičku a pak zpět na multinu... :P I když, po domluvě s reviewerem by to možná šlo...

 

 
 

 

Ano, máš ji tam také.

 

Takže jediné řešení je měnit souřadnice... OK no. Samozřejmě taky musím změnit vzorec, a ne oblíbené od souřadnic odečti -50 a přičti +90...

 

 

moje multina tam není :)


  • 0

#15 jiri.s

jiri.s

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2014 - 13:57

moje multina tam není :)

 

Našel si asi jiný server. Koukni se ještě na jiné servery.


  • 0

#16 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2014 - 14:10

měnit místa v Praze, kde je to samá kolize, taky nic moc řešení. Mě je to v celku jedno, jestli tam něco mám, spíš se snažím dělat kešky tak, aby si ostatní řekli "nenene, tak tady jen pro finále nepůjdu, tuhle si rád projdu".
  • 14

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#17 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 615 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2014 - 15:11

Já myslím, že nemá cenu to až zase tak řešit přesouváním finálky, ale veřejným pranýřováním lidí, kteří finálky využívají. Ale řeknu vám, na druhou stranu, měl jsem docela radost, když jsem z důvodu nepřístupnosti musel přesunout finálku jedné mojí mysterky a po pár úspěšných nálezcích zalogoval Jonea „DNF”, že keš tam není. Je chlapče, ale jinde než uvádějí finálky B)

Na finálkách jsou skoro všechny mé mysterky a pár multin... finálkáři ochuzují sami sebe a berou chuť poctivým kačerům, nic mi nebrání v tom je označit za podvodníky, kteří nehrají fairplay.


  • 14
www.povetrnik.cz

#18 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2014 - 17:03

... finálkáři ochuzují sami sebe a berou chuť poctivým kačerům, nic mi nebrání v tom je označit za podvodníky, kteří nehrají fairplay.

Tomu se vždycky musím smát. Nejdřív totiž musí ti tví poctiví kačeři tu finálku poctivě vyluštit a pak ji umístit na finálkový server, aby ji mohli logovat i ti asi nepoctiví "podvodníci" využívající databáze finálkového serveru bez poctivého luštění.  :D 


Tento příspěvek byl upraven od shaman3: 11 srpen 2014 - 17:04

  • -15

#19 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 422 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2014 - 17:38

Jééééé - už jsem taky slavnej... Jsou "tam" finálky obou mých mysterek :D  :D  :D

 

A co - když je někomu zatěžko vygooglit jedno datum a radši finální souřadky složitě shání "tam"... ENJOY IT! :D


  • 0

#20 panMuf

panMuf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2014 - 21:02

já v podstatě nejsem kačer,dělám jen doprovod své přítelkyni,ale občas se dostaneme na téma různých podvůdků při hledání a shodli jsme se na tom,že je to sice hra s danými pravidly,ale jak se začne v čemkoliv soutěžit,vždycky se najdou vykukové,kteří se snaží pravidla obejít a nadrtit co nejvíce bodů atd.Každý si asi někdy trochu pomůže,ale každý má tu hranici někde jinde a také ho uspokojují jiné výsledky.Někoho body,někoho krásný výlet,někoho parta.

Takže pánové,nenechte se odradit těmi několika borci a berte to tak,že je spousta kačerů,kteří se díky vaším krabičkám podívají do míst,kam by se normálně nedostali,udělají si výlet a berou to jako fajn hru.A jestli chce někdo podvádět,je to jeho věc a vy se tím netrapte.Není to sice fér,ale to by jste se z toho museli za chvíli zbláznit.


  • 4




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama