Přejít na obsah


Fotka

Funce Garminu Dakota v Londýně


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 petan7

petan7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2014 - 17:08

Marně jsem se snažil rozchodit Garmin Dakota 10 v Londýně. Vůbec nenašel satelity. Není potřeba přehodit nějaký jiný systém z normální GPS na nějaké jiné souřadnice? Mapu jsem měl Openstreet map. Ale vůbec nechtěl nalézt satelity a polohu, pořád ukazoval červené proužky a psal že nemá satelity. Moc děkuji za zkušenosti.

 

Petan


  • 0

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2014 - 17:12

ne, jen je potreba nechat GPSku cca 15 minut na dobrem vyhledu na oblohu, aby si znova nacetla satelity. Ocekava totiz, ze bude tam, kde jsi ji naposledy mel zapnutou. Jenze ty jsi ji prevezl daleko odtamtud, takze na obloze byly uplne jine satelity, nez GSPka ocekavala. Proto se nemohla chytit. je to stejne, jako kdyz sis GPSku poprve vybalil z krabice a chvili trvalo, nez neco chytla.


  • 0

#3 petan7

petan7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2014 - 10:00

ne, jen je potreba nechat GPSku cca 15 minut na dobrem vyhledu na oblohu, aby si znova nacetla satelity. Ocekava totiz, ze bude tam, kde jsi ji naposledy mel zapnutou. Jenze ty jsi ji prevezl daleko odtamtud, takze na obloze byly uplne jine satelity, nez GSPka ocekavala. Proto se nemohla chytit. je to stejne, jako kdyz sis GPSku poprve vybalil z krabice a chvili trvalo, nez neco chytla.

Díky moc


  • 0

#4 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2014 - 10:23

kdyz mam gps dlouho vypnutou, nebo ji premistim o stovky km a zapnu, tak je to opravdu na dlouho.. casto mi napise, ze nemuze chytit signal a zda ma pokracovat ve vyhledavani, musim dat ano (jinak se vypne gps prijimac) a casem se to proste chytne.

na telefonu tohle (pokud mas zapnuty data) neresis, pac si sahne na net a stahne "aktualni polohy satelitu"


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama