Přejít na obsah


Fotka

Zubřík odešel do kačerského nebe


Nejlepší odpověď Karelerak , 22 říjen 2014 - 20:53

Rozloučení se Zubříkem bude v úterý 28. října na ďáblickém hřbitově.Přátelé a známí se sejdou v 11:30 před branou hřbitova. Měli bychom respektovat přání Zubříkovy rodiny - nic smutečního, ani smuteční oblečení, ani smuteční věnce.

 

Jak jsem ho poznal, vždy hodně dbal na bezpečnost a co mu nechybělo, byla zodpovědnost a starost o druhé. Jistě si na něj ještě při mnoha příležitostech vzpomeneme, vzpomínejme na ty krásné a příjemné chvíle s ním. Žádnou radost nezkazil, byl to kamarád.

Přejít na celý příspěvek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
28 odpovědí na toto téma

#1 ZPC

ZPC

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2014 - 8:04

S lítostí dávám na vědomost:

 

Zahynul kačer Zubřík.

 

Upřímnou soustrast pozůstalým.

 

http://www.marien.cz...i-smutne-zpravy

 

http://www.allgaeu-t...fall-in-krimml/

 

https://www.geocachi...7b-d2a1bb76c889


Tento příspěvek byl upraven od ZPC: 21 říjen 2014 - 12:40

  • 1

#2 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)
  • LocationMělník

Publikováno 21 říjen 2014 - 9:08

Hrozna zprava po ranu....

 

Uprimnou soustrast.


  • 0

:ph34r: Garmin Oregon 600 - Sony Xperia Z3 - GeoGet - a:Drake  :ph34r:


#3 preshing

preshing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2014 - 9:25

O zprave jsem slysel jiz z medii, akorat jsem netusil ze to byl kacer. Uprimnou soustrast pozustalym...
  • 0

#4 doodle_cz

doodle_cz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2014 - 10:02

Hrozná, děsivá novina. Proběhlo mezi námi několik emailů a telefonátů, ale rozhodně jsem ho nepoznal tak, jak bych chtěl.
Shodou okolností naše první skutečně osobní setkaní proběhlo až na jeho posledním FTF.

Upřímnou soustrast pozůstalým.


  • 0

#5 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2014 - 10:07

Prosim vsechny, aby se zdrzeli nevhodnych  komentaru. Pokud se tu neco takoveho objevi, bude to smazano.

 

Zubrikova zivota je skoda, byl to mladej clovek, ale k nehode muze dojit kdykoliv i kdekoliv, i kdyz udelate maximum pro to, aby se nic nestalo. 


  • 12

#6 Obludka

Obludka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2014 - 10:15

Abych předešla dalším nevhodným komentářům, můžu jen zopakovat - zprávy v novinách i jinde berte s rezervou.. Zubříkova příprava na výstup na Reichenspitze byla příkladná, nic nepodcenil, sehnal spoustu informací, dopisoval si s lidmi, kteří výstup podnikli.. I v běžném životě neponechával věci náhodě a vše domýšlel do posledních detailů. Ani na místě nic nezanedbal.. Na nepředvídatelné však ani křišťálová koule nestačí.. Chyba byla ve slaňovacím bodě, nikoli ve vybavení nebo technice.. neslaňoval první, takže neměl důvod tomu bodu nevěřit..

Myslete na jeho nejbližší a na něj vzpomínejte v dobrém.. Byl to jeden z nejpřátelštějsích, nejoptimističtějších a nejobětavějších lidí, které jsem poznala... slovy nejde vyjádřit co cítím od chvíle, kdy se nevrátil...


  • 22

#7 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2014 - 11:10

Kdyz jsem se o tom nestesti dozvedel, nejakou dobu mi trvalo nez jsem to vubec pochopil a uveril tomu. Na ten vejlet se moc tesil. Je mi strasne lito ze to dopadlo takhle.

Zbynka jsem mel moc rad. Dokazal kolem sebe sirit optimistickou atmosferu, dalo se na nej v cemkoliv spolehnout, cokoliv s nim podniknout. Uz jen kdyz mi zvednul telefon a rekl mi radostne "Ahoj, pane!" me vzdy zvedlo naladu. Mel jsem k nemu obrovskej respekt, a to jako k cloveku i kacerovi. Bude mi chybet.

Sbohem, Zubriku.

Uprimnou soustrast pozustalym.


  • 2

#8 Rico Reviewer

Rico Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2014 - 11:44

Upřímnou soustrast pozůstalým a kamarádům, odchod dobrého člověka je vždy velká ztráta.

 

Až bude znám termín pohřbu, tak prosím o informaci. Nerad bych se trefil nějakou nevhodnou publikací. Nějaké dlouhodobější nepublikování zatím nemám v plánu. Ale pokud si to bude místní (myslím pražskou) komunita přát, určitě dovedu vyhovět. Jen tedy za sebe musím říct, že já sám bych naopak chtěl, aby kolegové vysypali co nejvíc keší. To by pro mě byla ta správná pocta a jak je mi známo, tak Zubrik byl také velký FTFkař, tak to zvažte. Raději bych mu jako hold vzdal vypuštění pěkné várky pěkných keší.


  • 19

#9 dostik7

dostik7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 320 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2014 - 15:39

http://www.zillertal...ayrhofenkrimml/

 

Narazil jsem na zatim jediny seriozne informujici zdroj informaci ve sdelovacich prostredcich. Kupodivu se tady nehovori nesmyslne o pojistce, ale o vytrzenem standu.


  • 1

#10 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2014 - 16:29

Osobně jsem ho neznal a taky jsem netušil, že byl kačerem, věděl jsem o něm ale o trampovi a skvělém muzikantovi.

Opravdu veliká škoda ....  :(


  • 2
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#11 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2014 - 16:41

Velmi mne tato zpráva zasáhla, doma totiž leží v chodbě helma a mačky, geosynek se chystá na víkend do Alp… Nějak se nám ta věčná loviště plní a to je mi líto: http://wiki.geocachi...i/Věčná_loviště


  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#12 tulen

tulen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2014 - 18:07

Víkend bol blbý aj v Tatrách... nebol to geocacher, ale mnohým z vás to niečo povie... Fero Kele padol, ako sa na chlapa a horolezca patrí, v akcii. Na Rysoch.

http://spravy.pravda...dvoch-turistov/

(keď som videl to "turistov", otvoril sa mi nožík vo vrecku...)


Tento příspěvek byl upraven od tulen: 21 říjen 2014 - 18:08

  • 1

#13 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2014 - 19:23

Upřímnou soustrast ....


  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#14 Macamica

Macamica

    Macamica

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2014 - 21:31

Upřímnou soustrast...Tak to je první kačer z těch, co už nejsou, kterého jsem i trochu znala....


  • 0

#15 nalimare

nalimare

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2014 - 21:33

Se Zubříkem a jeho rodinou jsme se náhodně potkali při odlovu pár keší v Geozemi....

A už jen z tohoto krátkého setkání mi hned bylo jasné, že je to pohodový kačer a velký optimista.

 

Dnes i mne zasáhla tahle moc smutná zpráva - upřímnou soustrast rodině i všem známým.

 

Čest jeho památce!


  • 0

#16 martin.simek

martin.simek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2014 - 7:40

Je mi to moc líto ... :-(


  • 0
Martin.Simek (CAGeo.cz & GPS MAZE EUROPE & GeoKladno.cz & nkt cables group)

#17 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2014 - 12:30

Potkali jsme se pouze jednou, při mém prvním FTF (D5/T5), a jak jsme se nasmáli... z logů a z vyprávění se toho člověk dozvěděl taky spousty.... v pátek jsem zrovna obdivoval jedno pěkné "skálo-lezecí" videjko, a teď tohle....  :(

 

Upřímnou soustrast...


Tento příspěvek byl upraven od St&nda: 26 říjen 2014 - 10:19

  • 0

#18 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2014 - 13:34

Upřímnou soustrast.


  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#19 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2014 - 14:09

Upřímnou soustrast rodině. Smutná zpráva. 


  • 0

#20 morgan.08

morgan.08

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2014 - 14:23

Na GC.CZ chodím velice zřídka a tohle je tady vůbec můj první příspěvek. Chtěl jsem ale nějak dát Zdeňkovi poslední sbohem. Tahle smutná zpráva se ke mě dostala druhý den po té neštastné události a nechtěl jsem tomu vůbec věřit. V lezení ať už na stromy, nebo na skály byl šikovný a zbytečně neziskoval. Hlavně to byl velký optimista s vždycky dobrou náladou, kterou okolo sebe šířil.

V Pardubicích u zimního stadionu je reklama na výroční koncert Merienu a vždycky když jedu okolo a vidím jak se tam Zubřík usmívá, tak se mi sevře v hrdle. Alespoň ho pokažké pozdravím...

 

Sbohem Zubříku.

 

Upřímnou soustrast rodině a pozůstalým.


  • 6




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama