Přejít na obsah


Fotka

Zubřík odešel do kačerského nebe


Nejlepší odpověď Karelerak , 22 říjen 2014 - 20:53

Rozloučení se Zubříkem bude v úterý 28. října na ďáblickém hřbitově.Přátelé a známí se sejdou v 11:30 před branou hřbitova. Měli bychom respektovat přání Zubříkovy rodiny - nic smutečního, ani smuteční oblečení, ani smuteční věnce.

 

Jak jsem ho poznal, vždy hodně dbal na bezpečnost a co mu nechybělo, byla zodpovědnost a starost o druhé. Jistě si na něj ještě při mnoha příležitostech vzpomeneme, vzpomínejme na ty krásné a příjemné chvíle s ním. Žádnou radost nezkazil, byl to kamarád.

Přejít na celý příspěvek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
28 odpovědí na toto téma

#21 Karelerak

Karelerak

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2014 - 20:53   Nejlepší odpověď

Rozloučení se Zubříkem bude v úterý 28. října na ďáblickém hřbitově.Přátelé a známí se sejdou v 11:30 před branou hřbitova. Měli bychom respektovat přání Zubříkovy rodiny - nic smutečního, ani smuteční oblečení, ani smuteční věnce.

 

Jak jsem ho poznal, vždy hodně dbal na bezpečnost a co mu nechybělo, byla zodpovědnost a starost o druhé. Jistě si na něj ještě při mnoha příležitostech vzpomeneme, vzpomínejme na ty krásné a příjemné chvíle s ním. Žádnou radost nezkazil, byl to kamarád.


  • 8

#22 vincenz07

vincenz07

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2014 - 8:34

Odešel velký člověk a životní optimista....ve fotbale máme pro takové lidi trefný výraz "rozdílový hráč" ...

 

Budou mi chybět ty jeho nekonečné pozitivní monology o tom kde lovil nebo o tom co zrovna plánujeme. Většinou jsem mu volal na cestě domů...cesta mi uběhla a já domů dojel s úsměvem. 

 

Zážitků s ním je hrozně moc a proto je skvělý nápad sdílet s ním zážitky a fotky na jeho stránce na G+ adresa je zubrikmemories@gmail.com

adresa profilu  http://google.com/+ZbynekRosendorf

 

Smutné je, že až ted poznávám co jsi pro mě znamenal a jak jsem k tobě měl blízko. Stále to nemůžu pobrat...

Paradoxně včera mi od soboty trochu zvedla náladu činnost pro kterou on žil...pro lovení keší...

 

Těším se, až dojedu na místa kam jsme plánovali a tam ti to vyfotím...

 

 

Bude tu po Tobě velká díra a budeš mi hrozně chybět kamaráde...


Tento příspěvek byl upraven od vincenz07: 25 říjen 2014 - 17:30

  • 7

#23 J@VO

J@VO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 221 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2014 - 11:39

Zubříka jsem si vážil a je mi to moc líto. Je to velké neštěstí. Upřímnou soustrast celé jeho rodině, přátelům a všem kdo ho znali.   :(


Tento příspěvek byl upraven od J@VO: 23 říjen 2014 - 19:42

  • 0

#24 huszarpet

huszarpet

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2014 - 11:57

V pondeli ráno mi zazvonil telefón a Karel oznámil, že ten Čech, o kterém psali v médiích, že zahynul v Alpách, je Zubřík. Byla to hrozná zpráva, člověk ani neví, co na to říct. Zbyňka jsem až tak dobře neznal, potkali jsme sa několika xTFkách (asi 6x), ale vždy ke mně mluvil veselý optimista, milý člověk a velice inteligentní káčer. BYla to hrozná myšlenka, že je najednou pryč. Ještě týden předtím jsem s ním mluvil, když se ke mně málem připojil na FTFko v Praze (Iluzionisticka od Yaro.sh-e) a pár dní předtím také potkal. Řešili jsem spolu tolik keší, vyměňovali jsme postřehy z luštění mysterek, ochotně pomohl u svých i jiných a dělal mi take dva betatesty. 

 

Jeho posledním betatestem bylo na mé keši Life-Život před měsícem...ano, právě ten "Life" bych mu teď tak přál. 

 

Sbohem, Zubříku, velký FTFkář ..mezi námi jsi vlastně "First-To-Find" - první nálezce pokladu nebeského. Snaď Ti toto poslední FTF udělalo zatím největší radost ze všech FTF a ta radost trvá věčně.


  • 6

#25 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 420 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2014 - 16:37

http://www.marien.cz...k/dorazi-zubrik


  • 4

#26 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 987 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2014 - 23:56

Koukám, že jsem se s ním na několika málo keškách míjel v řádu dnů až týdnů a že jsem jeho logy asi četl, tak mám na Zubříka tuhle vzpomínku a ať je mu tam nahoře dobře!
  • 0

#27 jilovak

jilovak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2014 - 16:45

Upřímnou soustrast všem a hlavně rodině je to moc smutné !!!   JÍLOVÁK


  • 0

#28 moucha111

moucha111

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2014 - 13:18

Dozvěděl jsem se tuto smutnou zprávu od Petra minulý týden a nějak jsem to nemohl pobrat.Podíval jsem se na poslední e:mail od něho z letošního července  a tam stálo doslova: "až na Drábky budu mít  cestu příště , ozvu se ti. Zbyněk" . Už se neozve.  Odešel velmi brzy ale při tom, co měl rád a to je snad jediné, co je na té smutné události pozitivní. Určitě si tam nahoře povídají s Mikulášem o stromovkách a kují další plány. Sbohem Zbyňku.


  • 0

#29 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2015 - 8:24

Reportáž z nedělního vzpomínkového koncertu http://www.trampsky-...ubrika-439.html


  • 4

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama