Přejít na obsah


Fotka

Dotazník k BC. - prosím


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 Gargano

Gargano

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2014 - 15:23

Prosím všechny aktivní hráče o vyplnění krátkého dotazníku ke své bakalářské práci GEOCACHING A TURISMUS ČR. Nachází se na adrese http://vyuziti-geoca...tov.vyplnto.cz/. Děkuji Vám mnohokrát za Váš čas.


  • 0

#2 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2014 - 15:31

Prosím všechny aktivní hráče o vyplnění krátkého dotazníku ke své bakalářské práci GEOCACHING A TURISMUS ČR. Nachází se na adrese http://vyuziti-geoca...tov.vyplnto.cz/. Děkuji Vám mnohokrát za Váš čas.

ach jo.

Doporučuji vyhledat zde všechny předchozí dotazníky a přečíst si všechny napsané námitky a doporučení od kačerů.

Mně se to nechce znovu vypisovat  :(


  • 5

#3 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 734 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2014 - 15:48

Vyplněno a ani to nebolelo.  ;)


  • 0

Sony Xperia Z3 Compact - (v záběhu), HTC Desire (v záloze) + c:geo; Oregon 450 odešel do věčných lovišť :-(

 

 

 


#4 KAMPJ

KAMPJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2014 - 17:58

Tak jsem to vyplnil a musím souhlasit s doktorem.


  • 0

#5 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2014 - 18:05

aha, takže se na to ani nemám dívat


  • 0

#6 P€T@

P€T@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2014 - 18:49

Vyplnil jsem ti to, ale je to teda pěkná blbost  :lol:.

Třeba otázka jak keše lovíte, jestli autem, na kole tam chybí. Nebo čím keše lovíte, jestli GPS, nebo chytrým telefonem.

U typů ti třeba chybí earthka, wherigo, virtual nebo event.

atd.


  • 1

Samsung Galaxy Core LTE + Garmin Etrex 30


#7 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2014 - 19:41

Vyplnil jsem ti to, ale je to teda pěkná blbost  :lol:.

Třeba otázka jak keše lovíte, jestli autem, na kole tam chybí. Nebo čím keše lovíte, jestli GPS, nebo chytrým telefonem.

U typů ti třeba chybí earthka, wherigo, virtual nebo event.

atd.

Pochop, že to jim je v podstatě fuk. Je (zadavatele práce) zajímají hlavně ty hotely, v jakým prostředí je postavit a jakejma atrakcema kolem vybavit :D.


  • 3

#8 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2014 - 19:46

Pochop, že to jim je v podstatě fuk. Je (zadavatele práce) zajímají hlavně ty hotely, v jakým prostředí je postavit a jakejma atrakcema kolem vybavit :D.

 

Kurňa, tak ať se radši stavěj hotely než ty betonovo-plechový krabice kterejm se tak honosně říká "nákupní centra", když už je každej druhej dotazník na téma "cestovní ruch"...  


  • 0

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#9 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2014 - 21:08

Naprosto diletantské otázky, schází možnosti dát víc odpovědí a předvyplněné kolonky naopak nedostačují. Význam k ničemu. Ztráta času a deviz  :P


  • 2

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#10 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 734 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2014 - 21:42

Já nevím, co řešíte.  :D Jaké si ty dotazníky udělají, takové je mají. A výsledky tomu budou odpovídat. Jejich věc. Každý strůjcem svého štěstí, když jim to tak stačí a vyhovuje...   ;)


  • 0

Sony Xperia Z3 Compact - (v záběhu), HTC Desire (v záloze) + c:geo; Oregon 450 odešel do věčných lovišť :-(

 

 

 


#11 see.bee

see.bee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2014 - 5:23

ach jo, další stejné téma na získání titulu. docela by mne zajímalo, jak vypadá finální podoba bakalářské práce. mám takový dojem, že nároky ve školství bývaly trocha vyšší a bakalářská práce měla být něčím přínosným


  • 1

#12 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2014 - 10:10

Teda za mých studijních časů (není to tak dávno) by mě s takovým dotazníkem vyhodili oknem z pátého patra do sedmého kolem Zeměkoule. Každému kačerovi je jasné, že ten tazatel toho o keškách moc neví, jinak by otázky zněly jinak (třeba maximální mezník pro dojetí na keš je sto kilometrů...). Navíc na udělení vysokoškolského titulu se musela předložit vědecká práce, která přišla s něčím novým. Tahle práce je stejná, jako mnoho ostatních. Pořád ty samé otázky, jestli navštívím hrad, když je tam keška, a jestli bych využil geocachingové ubytovny. Diplomantovi by stačilo zajít do univerzitní knihovny a takových diplomových blábolů by tam našel už docela hodně. Nicméně ať klidně vznikne další diplomovaný (mudlo)kačer, jen nevím, kde ho zaměstnají.


  • 1

#13 r6ak

r6ak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2014 - 11:28

S těma dotazníkama se roztrh pytel.

Nejdřív soukromý názor. Popisovat geocaching v bakalářské práci je hodně levné, 'užiju si přitom zábavu a ještě mi spoustu informací lidi pošlou zadarmo dotazníkama'. Nečetl jsem Tvoje podklady, ale mám pocit, že úroveň bakalářek je mnohdy taková honibodská. Kéž bych se mýlil!

Mám pro Tebe návrh. Přidej se k nějaké skupině kačerů ve Tvém bydlišti, projdi s nimi pár výletů a zažij GC na vlastní kůži. Ptej se lidí (hubou, ne přes net) na svoje otázky. Teprve potom si sedni k té práci. A než budeš psát, přečti si, kolik bakalářek o GC už je stvořených, jestli přinášíš něco nového nebo jenom nosíš dříví do lesa.

Zkrátka, závěrečná práce má prokázat tvoje schopnosti, nejde o levný papír do sběru, tak se do toho vlož na plný pecky. Držím palce.
  • 6

Festina lente ...

 

http://r6ak.cz/gc





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama