Přejít na obsah


Fotka

Travelbug bez Trackovacího ID

android travelbug log

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1 odpovědí na toto téma

#1 Jantar2

Jantar2

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2014 - 16:18

V Keši GC58KRY (Zbloudilý cyklista) jsme 18.10.2014 našli Travelbug "Skalansky hrot" viz. zde.

Celý problém spočívá v tom že by k hrotu měl být řetízkem přidělaný kus plíšku s Trackovacím ID (Jako to je vidět na této fotce zde).

Pokoušel jsem se zprávou přes Geocaching kontaktovat majitele Travel Bugu, ten mi velmi rychle odepsal se sdělením že Trackovací ID mám hledat na štítku připevněném k Hrotu, a poskytnul mi svůj email.

Na získaný email jsem mu odepsal že jsem si jistý že ke hrotu není žádný štítek/plíšek připevněný, ale odpovědi jsem se bohužel nedočkal...  :(

 

Můj dotaz spočívá v tom koho mám kontaktovat pokud se majitel nadále zdrží odpovědi a případně kde sehnat Trackovací ID tohoto předmětu...  :unsure:

 

Mockrát Vám předem děkuji za rady a připomínky!  ;) 


  • 0

#2 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2014 - 16:39

Nevím jak je to dlouho, co se ti majitel neozval. Možná bych ještě počkal, popřípadě bych zkusil kontaktovat lidi co TB našli před tebou. Třeba ti někdo z nich kód poskytne.  Každopádně by bylo nejlepší, kdyby se majitel ozval, sdělil ti adresu a ty mu TB poslal poštou / v případě že bydlí daleko od tebe /, aby ho mohl dát do pořádku.


  • 2





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:android, travelbug, log

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama