Přejít na obsah


Fotka

Kešky výletovky (Bookmark)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
80 odpovědí na toto téma

#1 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2014 - 14:39

teren.png

 

Když už se vedle rozsáhle debatuje nad PWT, je na čase rozvířit debatu i na opačném konci zábavy a udělat malou reklamu těmto keším.

 

Sem prosím přidávejte tipy na velmi pěkně připravené kešky, na které když jedete, počítáte s tím, že jejich odlovem strávíte klidně celý den a dostanete za to jeden jediný bodík. Po odlovu budete mít rozhodně o čem vyprávět a nadechnete se čerstvého vzduchu. Samozřejmě je spousta celodenních keší, které vám v terénu zaberou hromadu času, ale požitek není zase takový, takže bych do bookmarku zařazoval kešky s cca 50ti a více procenty v FP.

 

Do bookmarku jsem tak trochu vykradl popisky z jiných bookmarků, berte to jako takové mini recenze na co se můžete těšit. Snad se tedy autoři nebudou zlobit. Můžete samozřejmě přidávat i své minirecenze, odkazy na články atd., budu je průběžné doplňovat.

Díky a těším se na příspěvky!

 

Odkaz na bookmark

 

Své tipy tedy přidávejte pokud možno:

Odkaz

Časová nebo vzdálenostní náročnost (pokud víte)
Vaše minirecenze (pokud máte projito)
 


Tento příspěvek byl upraven od prazskychytrak: 07 listopad 2014 - 10:57

  • 8

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#2 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2014 - 15:09

Mohu doporučit GC2GPGC.  Čerstvě za mnou, skoro celý den a super. Jen je tam tedy "jen" 45%


Tento příspěvek byl upraven od mr3ska: 03 listopad 2014 - 15:10

  • 0

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#3 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2014 - 15:18

Díky za tip, přidáno ;) na tu už se sám chystám jak dlouho a pořád mi mrška uniká B) procenta samozřejmě brát s rezervou, je to spíše takové malé opatření, aby se z toho nestal pouze přehled všech keší, které zaberou i celý den, ale spíše těch kvalitnějších :) prostě co by měli mít dobrodruzi, výletníci a další na pomyslném "to do" listu. :D


Tento příspěvek byl upraven od prazskychytrak: 03 listopad 2014 - 15:18

  • 1

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#4 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2014 - 15:22

Koukám, TDK, sérii Karel May tam máš, jen si říkám, že u série Alvaréze bys tam měl mít asi všechny, stejně jako u série Karla Maye (co vím, tak většina je na víc jak chvíli).

 

Určitě ti tam však chybí alespoň v našem (Východočeském) kraji:

GC1XED1 - Kolo pot a vůle - (musíš projet (projít) 90 km poctivě po trase, kde hledáš skryté indície po trase Podkrkonošského maratonu). Trasa vede nádhernou přírodou Podkrkonoší

GC1XEC2 - Bikerův ráj - 50 km odlehčená varianta předchozího

GC1XCCZ - Rallye Sudety - 120 km, klasické stage, po trase cyklomaratonu Rallye Sudety

GC329Q6 - Okolo Ostaše - procházka 15 km pěkný Letterbox s hledáním obrázků

GC4EF6K - Vodopády Krkonoš - brutální multina s více jak 40 stage rozesetými po celých Krkonoších, často dost obtížně přístupnými. Navštívil jsem zatím za 3 dny necelou čtvrtinu a hledání je občas dost zdlouhavé. 

GCRYMZ - Co vím, tak docela zajímavá keška, která dá docela dlouho na odlov.

GC1Q27G - Výhled do Kraje - Celodenní procházka s pár zastávkami krásnou přírodou okolí Pekla u Náchoda.

GCVJZF - Kozí hřbety - několikahodinová procházka krásnou přírodou Pekla (sice není ani na půl dne, ale mě oslovila).

GC3XM9C - Poklad Statečných srdcí - Příběh, který vtáhne do děje a i moc pěkně připravené stage. Trasa na pár hodinek.

GC1XXHD - Nebe, peklo, ráj - keš, která zavede na moc pěkné místo na Broumovsku. Pěkné provedení stage, i když jen asi na hodinku.

 

 

 

A něco málo odjinud:

GC4B9D1 - Bonus Křemelné - bonusovka s krásně popsaným výletem na 1 den v okolí hory Křemelné, kde člověk za celý den potká jen hodně málo lidí.

GC2BDER - Skal a stepí Vysočinou - zavede na krásná místa Vysočiny

GC2KKYT - Werk 1945 - Úžasně udělaný příběh, který vás přivede do podzemí, tak na 1-3 hodinky.

GC28G7E - Underground - Zavede vás do podobných míst jako předchozí, jen je trochu méně náročnější...

GC316DW - Magikon I - Strašidelný les - Moc pěkné provedení, šel jsem ji ale, když byla čerstvě obnovená. Ovšem i spousta dalších nočních keší se mi líbila... Je otázka, zda patří i sem.

 

 

A dovolím si sem přidat i pár svých, na které snad většina vzpomíná:

GC13TDQ - Špionem v Josefově 5 - Bonus - Musíte si nejdříve odlovit 4 multiny a tím pořádně poznat Josefov a nakonec se dostanete do Josefovského podzemí (nyní přes zimu disable kvůli netopýrům)

GC223QW - Vzpomínka na Obrok 09 - Opět podzemní keška, kde si prohledáte kus podzemí, než se vám keš podaří najít... Počítejte tak s hodinou v podzemí, i když někteří ji se štěstím našli i za půl hodiny :-).


  • 4

#5 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2014 - 15:23

Nejlepší keš, jakou jsem kdy lovila: http://www.geocachin...ani-za-bridlici

 

 

Skvělá několikastagová různorodá multina s lezením do jeskyň, hledáním mikrošek ve skalách a broděním v ledové vodě. Nádherný kraj, zajímavý terén. Plavky a baterku s sebou :D! Pozor, v zimě disable kvůli netopýrům.


Tento příspěvek byl upraven od Jacka: 03 listopad 2014 - 18:49

  • 1

#6 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2014 - 15:30

Z těch delších a jaksepatří kvalitních bych přidal GC2YA03 (Dum Spiro, spero 2 - Jericho.cz) a GC2ZAT2 (Labská divočina - Oblac)...


  • 0

#7 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 844 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2014 - 15:33

Mohu doporučit GC2GPGC.  Čerstvě za mnou, skoro celý den a super. Jen je tam tedy "jen" 45%

Díky a gratuluji.

 

Díky za tip, přidáno ;) na tu už se sám chystám jak dlouho a pořád mi mrška uniká B) procenta samozřejmě brát s rezervou...

Tak bych pak doporučil zařadit i její sestřičku - GC3HY3A, ta dokonce splňuje i ta procenta ;) .


  • 0

„Kdo podvádí, ochuzuje jenom sám sebe.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net


#8 ilca12

ilca12

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2014 - 15:38

GC2XWMJ


  • 0

#9 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2014 - 15:57

Díky všem za parádní tipy! :wub: Postupně přidávám ;) Kdyžtak prosím přidávejte i nějaké ty stručné minirecenze, aby ostatní věděli na co se těšit a připravit ;)


  • 1

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#10 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2014 - 16:06

Tak bych taky přišel se svou troškou do mlýna:

 

GC50911, Pekelské údolí, 15 km multimysterka v šumavském podhůří

 

GC4YDRT, Poklad klatovských dragounů, 12 km pohodový letterbox okolo Klatov

 

GC2AYJC, Neviditelné písmo

GC2AYJC, Místo dopadu Vysoká

GC56PTK, Čertův dar na Kozím kameni, dvě multimysterky a moc pěkná tradička, které je možno s ještě pár solidními tradičkami slovit současně, dohromady určitě přes půlden, asi 12 km + luštění


Tento příspěvek byl upraven od phrkt: 03 listopad 2014 - 16:18

  • 0

#11 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2014 - 16:11

Labská divočina:

 

Černá turistická stezka drsně krásným terénem labského kaňonu. Krom zocelení těla lze spatřit pár přírodních unikátů a dokonale spirálovitě harmonizovat duši.


  • 1

#12 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2014 - 17:57

http://coord.info/GC52YBT - Putování za duhou

 

Já ještě odloveno nemám ale co jsem slyšel tak super FP 100%

 

a přidám jednu svoji

 

http://coord.info/GC4XG96 - Stará důlní díla - 56%


  • 0

#13 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2014 - 18:50

Díky všem za parádní tipy! :wub: Postupně přidávám ;) Kdyžtak prosím přidávejte i nějaké ty stručné minirecenze, aby ostatní věděli na co se těšit a připravit ;)

Máš to v editu.


  • 0

#14 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2014 - 19:05

Díky! Postupně doplňuji i časovou nebo vzdálenostní náročnost, ať to máme hned po ruce při plánování výletu, aby jsme někam nedorazili na místo jednodenního výletu a nezjistili, že nás čeká 100km :D


  • 1

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#15 kosatkazostravy

kosatkazostravy

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2014 - 19:55

Konečně téma, kvůli kterému se vyplatila registrace..:-),omluva (ale je to tvořeno z mobilu) tak s tím budete mít zřejmě více práce..(Dalších 40 jich mám v záloze,jen netuším zda splnují těch 50%..:-))

 

GC40GTW  Duch generala Riskwitze – stage od stage stoupající tendence a finále?? Trochu mimo chápání

GC1WM70 Navrat domu # 1 - Heimdaluv roh

GC18VCM Jizerské výhledy

GC16965  Pavučinka

GC31G67   Plaváček

GC34Q51  Tam kde se ztrácí řeka

GC2NXAC  Záhady a mýty

GC2Z944  Přechod Brd


Tento příspěvek byl upraven od tomy.22: 03 listopad 2014 - 20:08
odkazy upraveny

  • 1

#16 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2014 - 20:15

Za mne nejlepší je zde často propíraná kontroverzní keška GC29ZAR! Má tedy jen 48%, ale vše, co má správná keš podle mě mít - vydatný a pravdivý listing, pěkné provedení krabičky a uložení daleko v pustině hor. Dlouho přežívala v archívu, nyní vidím, že ji nelze logovat vůbec. Nevím proč…


Tento příspěvek byl upraven od Trhac: 04 listopad 2014 - 8:56

  • 1

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#17 Mr.FedaTom

Mr.FedaTom

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2014 - 20:43

GC56HZJ ... The piper in the woods

 

Pro mne jednoznačně nejnej  " keš " co se týče celkové provedení a vše k tomu. Kdo má odloveno určitě ví a kdo se vydá na odlov pochopí :)


Tento příspěvek byl upraven od mrfedatom: 03 listopad 2014 - 20:55

  • 0

#18 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 973 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2014 - 20:51

Chudáci Roveři namají ani v archivu klidu.

A takový kovaný soudruh Čepička GC55AQ7

 

Ale abych nebyl OT - jedna parádní věc kousek od Zlína GC2MC4W


  • 0

*


#19 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2014 - 11:21

Tak, děkuji všem za parádní tipy! Postupně vše přidávám a do popisků v bookmarku doplňuji i vzdálenostní a časovou náročnost odlovů, aby bylo plánování výletů jednodušší.

 

Aby byl název bookmarku přesnější, měním ho na "Kešky výletovky", protože do něj neplánuji zařazovat čistě kanálové nebo lezecí keše. Jejich odlov je sice dobrodrůžo, ale jednak už mají řadu svých bookmarků a jednak nejsou tak vhodné pro výletníka samotáře. 

 

No a překvapení na závěr, bookmark jsem začal tvořit i na popud akce Lídlenka, abych měl tipy kam vyrazit, nejlépe někam na moravu, která je pro mě celkem vzdálená...jaké bylo ale překvápko, když jsem si z bookmarku udělal mapku a drtivou většinu keší mám ve své dojezdové vzdálenosti a na moravě mi vyskočilo jen pár kousků, z toho jeden disable, kešky od tpk na které je potřeba lezecké nebo jiné vybavení a pár čistě cyklovýlétů :D To mi neříkejte, že je tím směrem tak málo pěkných výletovek :o :ph34r:

 

hg.jpg


  • 2

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#20 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 302 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2014 - 16:17

Tak úžasný zážitek máme z GC2AHE7'>GC2AHE7 Naučné stezky NPR Karlštějn. Sice jsme se nedostali k odlovení finálky (buď tam nebyla nebo nemáme čas se tam dostat), ale nějak mě to netrápí. Dál GC27FDK KBK. Není tak náročná jak ta předchozí, ale příjemná procházka to byla.

 

Jinak děkuji za vytvoření bookmarku, určitě se budeme často inspirovat. 

Přidání vzdálenostní a časové náročnosti je super.


Tento příspěvek byl upraven od Bubo_CZ: 07 listopad 2014 - 16:19

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama