Přejít na obsah


Fotka

Program na OFFLINE hledání keší


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 Lakash

Lakash

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2014 - 9:39

Zdar lidi,

sháním nějaký spolehlivý program na offline hledání keší. Ideál by byl, aby navigace neprobíhala přes mapu ale přes kompas. C:Geo jsem občasně donedávna používal, ale tuhle mě to u kešky zradilo, když mě tahal po všech čertech a nakonec mě odkázal na oltář v kostele (keška měla být někde venku). Mohli byste mi doporučit nějakou alternativu? Nepotřebuju přes program keše logovat, jen kdyby mě to spolehlivě dovedlo ke keši. Předem dík L.


  • 0

#2 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 734 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2014 - 10:10

Ahoj, já bych c:geo tak rychle nezatracovala. Lovím s ním už skoro čtyři roky a nedám na něj dopustit. Velice často mně přivede na krok ke kešce, někdy na 2 metry, někdy na pět, někdy mně honí po okolí... Ale za to nemůže ani tak c:geo, jako spíš třeba špatné zaměření kešky, nebo zastínění stromy, nebo něco mezi nebem a zemí (nejsem odborník na satelity, tak to nebudu víc rozebírat).

Každopádně když není situace zrovna příznivá, tak nastupuje "geočuch" a štěstí - buď ho máš a najdeš, nebo ho nemáš a nenajdeš.

Nikdo ti nezaručí, že s tím a tím přístrojem, nebo s tím a tím programem se vždycky a zaručeně dostaneš ke keši.  ;)

Ale to hledání je na tom přece ta správná zábava, no ne? 


  • 4

Sony Xperia Z3 Compact - (v záběhu), HTC Desire (v záloze) + c:geo; Oregon 450 odešel do věčných lovišť :-(

 

 

 


#3 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2014 - 12:18

Každá navigace tě povodí po lese když je například zataženo bouřkovými mraky. Ta voda v mracích  přesnost dost ovlivňuje.

No a další věc - copak to c:Geo nemá kompasovou šipku ? Když se ti mapa nelíbí... Ale ze zkušenosti - když je signál špatný a je na mapě alespoň nějaký orientační bod, tak se toho můžeš chytnout a jít se podívat tam kde je keš na mapě zobrazená.


  • 2

#4 Tomas182

Tomas182

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2014 - 17:29

Ono je to v některých místech těžké, že signál tě tahá tam a zase zpět ... to není aplikací, ale např. počasím, prostředím atd. :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama