Přejít na obsah


Fotka

Skořápkový geocoin 2014

geocoin event

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
13 odpovědí na toto téma

#1 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 940 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2014 - 12:19

14.12. opet poradame tradicni predvanocni megaevent ADVENTNI GEOSKORAPKY / ADVENT GEONUTSHELLS 2014, na ktery jste vsichni srdecne zvani :)

 

Skorapkovy geocoin pro rok 2014 bude z dilny Hoblika (geokes.cz):

 

312c115a-25dd-48e1-9f39-29f8e4cb2f0a.jpg

 

Vzorky geocoinu:

 

5eb2f94a-619b-4270-86b9-29699ef7bb94.jpg

 

 

Rozmery 46 x 43mm, tloustka 3,5 mm. Geocoiny maji otvor pro zaveseni. Na jedne strane geocoinu je adventni kalendar s vyznacenym datem konani letosniho eventu. Na druhe strane je motiv skorapky se zapalenou svickou a trackovaci cislo. Na vsech verzich jsou pouzite tzv. tvrde emaily, povrch je tedy hladky a leskly. Je pouzita kombinace pruhlednych a nepruhlednych emailu. Na kazde verzi je pouzit take sviticici email.  

Cena: zelena verze: 300 Kc, cervena verze 300 Kc,

Jak si geocoiny objednat: Napiste email na geocoinskorapky2014@gmail.com - do mailu uvedte, jakou verzi coinu si objednavate a v jakem mnozstvi. Priklad - zeleny coin 1 ks. Do mailu uvedte take vas gc nick. Nasledne budete postupne vyzvani mailem k platbe predem na ucet, samotne coiny budou k vyzvednuti na eventu vedle schodu k Certovce.

 

Tesim se na shledani na skorapkach :)

 

Saman

 

 

 

 


  • 2
Vložený obrázek

Chceš-li jít rychle, jdi sám.
Chceš-li dojít daleko, jdi s přáteli.

#2 Macik74

Macik74

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2014 - 8:41

Zdravím.... neobjednávala jsem GC skořápek, protože jsem netušila, že se na akci dostanu. Vyšlo to na poslední chvíli a GC už bohužel nebyl a nezbyl. Proto se ptám -  NEMÁTE NĚKDO JEDEN NA PRODEJ? JAKOUKOLIV VARIANTU. DĚKUJI 


  • 0

#3 preshing

preshing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2014 - 10:51

Zdravím.... neobjednávala jsem GC skořápek, protože jsem netušila, že se na akci dostanu. Vyšlo to na poslední chvíli a GC už bohužel nebyl a nezbyl. Proto se ptám -  NEMÁTE NĚKDO JEDEN NA PRODEJ? JAKOUKOLIV VARIANTU. DĚKUJI 

 

Byl jsem už asi 14dní před eventem u Hoblika a už tenkrát mi říkal že jsou coiny všechny zamluvený. Mě se konjkrétně líbil ten bílý..byl prostě super...ale bohužel i první pryč...


  • 0

#4 Macik74

Macik74

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2014 - 11:47

No já jsem si říkala, nebudu si objednávat coin z akce kde jsem nebyla..... prostě ho mít nemusím! ale nakonec jsem se nečekaně dostala...... A teď mě mrzí, že coin nemám. Bylo by mi jedno jaká varianta barevně. Podle mě byly všechny vydařené!!! Jenže bohužel nejsou a nebudou... ale třeba někdo koupil všechny varianty a rozohodně se některý prodat... No uvidím! Děkuji 


  • 0

#5 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 712 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2014 - 16:01

Hloupě se zeptám - všimnul jsem si, že na mém stromečku je vyznačeno číslo "17", což byla středa po eventu. Zrovna mě to nevadí, protože v ten den mám svátek (a díky za hezký dárek), ale chci se zeptat, jestli je to u všech nebo jen někde :)


  • 1

#6 Zoufalec

Zoufalec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2014 - 16:12

Hloupě se zeptám - všimnul jsem si, že na mém stromečku je vyznačeno číslo "17", což byla středa po eventu. Zrovna mě to nevadí, protože v ten den mám svátek (a díky za hezký dárek), ale chci se zeptat, jestli je to u všech nebo jen někde :)

Tady se klube raritka...nebo zmetek :) Jak se kdo na to dívá. Každopádně na obou mých verzích je zvýrazněna 14.


  • 2

Zoufalec.png


#7 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2014 - 18:35

Na mém "blýskavém" (tedy světlém) taktéž označeno 14.


  • 1

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#8 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 712 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2014 - 21:55

Abych jen planě neplkal, přikládám foto.

 

71832450842594527823.jpg


  • 3

#9 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2014 - 22:36

Tak to bude slušná raritka, řekl bych.


  • 0

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#10 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2014 - 9:01

malý číňánek se ukápne s barvou o políčko vedle a shodou okolností se coin dostane k člověku co má ten den svátek....aneb co práce muselo dát Šamanovi vymyslet, kdo ho s touhle raritkou nepošle do hlubokého lesa ale bude rád, protože má v ten den jmeniny :)


  • 6

tarmara.png


#11 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 712 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2014 - 10:41

<nadsázka>

Tak, ono se ví už dlouho, že Šaman tajně tahá za nitky světového geocachingu ( :)), ale takový pěkný dáreček, ten mi ještě nikdo nedal.

</nadsázka>

Někdy se to jednoduše povede - byl jsem předtím trochu smutný, že jsem prošvihl LE, ale tohle je taková ultiátní limitka, že si ho snad někde vystavím :D


  • 6

#12 Macik74

Macik74

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2014 - 22:10

No jo ale to stále neřeší můj problém - NEMÁTE NĚKDO NA PRODEJ?? JEDEN KUS????? PROSÍÍÍÍM! 


  • 0

#13 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 386 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2014 - 18:20

Hloupě se zeptám - všimnul jsem si, že na mém stromečku je vyznačeno číslo "17", což byla středa po eventu. Zrovna mě to nevadí, protože v ten den mám svátek (a díky za hezký dárek), ale chci se zeptat, jestli je to u všech nebo jen někde :)

 

Teda takovy bych brala :-( ja ten den mam narozeniny a skorapkovy GC dostavam jako darek :-(


  • 0

#14 angrod66

angrod66

    v podstate jsem normalni...

  • Members
  • PipPipPip
  • 204 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2014 - 14:56

Teda takovy bych brala :-( ja ten den mam narozeniny a skorapkovy GC dostavam jako darek :-(


Ja bych jej bral z uplne stejneho duvodu ;)
  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geocoin, event

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama