Přejít na obsah


Fotka

Po logu prémiové keše nelze aktualizovat statistiky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 bor76

bor76

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2014 - 23:41

Ahoj, mám problém: Odlovil a zalogoval jsem si na geocaching.com keš, která je prémiová. Já však nejsem premium member, tudíž se Geoget nemůže dostat k listingu keše. V důsledku toho se mi přestaly aktualizovat statistiky, respektive vytvoří se do souboru GeoGet/data-gasp/script/AutoStat/last/GgStats.html, ale už se nenaexportuje na geocaching.com. Ve statistikách jsou nesmysly typu nejvzálenější keš - unknown, nejsevernější - unknown, rozhodilo mi to odznaky apod.

Lze nějak onu premiovou keš odstranit z Geogetu, nebo zkrátka opravit chybu tak, ať mi zase statistiky fungují? Podotýkám, že premiovou keš nemám v seznamu.


  • 0

#2 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 199 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2014 - 23:48

Popsané chování (aktualizace statistik na profilu) nemá nic společného s tím, že jsi odlovil PMO keš, ale je to důsledek úpravy geocaching.com, na který zatím nereagoval geojarry, pomocí kterého se statistiky uploadují do profilu. Statistiky si můžeš ručně nahrát, když obsah zmíněného souboru nahraješ do příslušné kolonky svého profilu.

Pokud jde o ty nesmysly v nejvzdálenější keši - údaje u té odlovené keše můžeš zadat ručně.


Tento příspěvek byl upraven od LudaL: 17 listopad 2014 - 23:51

  • 0

#3 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2014 - 23:52

Ano, jak píše LudaL, nenahrávání na profil s PMO keší nemá nic společného. Ty nejbližší, nejsevernější keše ale tou PMO způsobeny jsou. Máš evidentně v databázi označenou tuto keš jako odlovenou a ona nemá vyplněny souřadnice, ani další údaje. Zkontroluj si to a doplň - třeba ručně, to bude nejjednodušší...


  • 0

#4 bor76

bor76

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2014 - 12:17

Bezva díky. Problém s premium cache vyřešen, zkopírování zdrojáku GgStats.html provedeno. Co ale dělat s češtinou? Do soubouru GgStats.html se text ukládá s jinými znaky než jsou naše písmena s háčkami a čárkami. Zkopírování zdrojového kodu stránky pak ve statistikách udělá to samé... takže "Graf nálezů" je např. "Graf nA?lezLZ"... v textu je těch chyb docela hodně. Mám přepsat šablonu template.cz na text bez interpunkce nebo to jde udělat nějak sofistikovaněji...?


Tento příspěvek byl upraven od bor76: 18 listopad 2014 - 12:18

  • 0

#5 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2014 - 12:31

Bezva díky. Problém s premium cache vyřešen, zkopírování zdrojáku GgStats.html provedeno. Co ale dělat s češtinou? Do soubouru GgStats.html se text ukládá s jinými znaky než jsou naše písmena s háčkami a čárkami. Zkopírování zdrojového kodu stránky pak ve statistikách udělá to samé... takže "Graf nálezů" je např. "Graf nA?lezLZ"... v textu je těch chyb docela hodně. Mám přepsat šablonu template.cz na text bez interpunkce nebo to jde udělat nějak sofistikovaněji...?

 

Text se ukládá se znaky, jež "jsou naše písmena s háčkami a čárkami"...  :) Podle toho, co uvádíš máš výstupní kódování GgStatu v šabloně nastaveno na UTF-8 a to je prosím správné kódování, které bude v profilu GC.COM fungovat. Zádrhel bude ve způsobu, jakým's obsah GgStats.html do profilu nacpal...


  • 0

#6 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2014 - 12:34

1. vykaslat se na Autostat a prejit na Stator :P

2. v konfiguraci ggstatu (soubor template) se nastavuje v jakem kodovani se ma statistika generovat. pro nahranai pres GJ se pouziva jiny, nez pro rucni vkladani na profil.


  • 0

#7 bor76

bor76

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2014 - 12:56

Ok, vyřešeno - přešel jsem na Stator :) škoda, že některé znaky neumí: ř, ů atd. Zkusím se v tom ještě pohrabat... díky


  • 0

#8 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2014 - 13:07

Umí. Ale GS je v profilu filtruje. Dá se to (stejně jako v GgStatu) obejít pomocí návodu na Araratu...


  • 0

#9 bor76

bor76

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2014 - 17:25

Paráda, tak teď je vše, jak má být... díky moc


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka