Přejít na obsah


Fotka

Školní projekt - prosba o vyplnění dotazníku!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10 odpovědí na toto téma

#1 kamilacekS

kamilacekS

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2014 - 9:20

Ahoj kolegové,

 

chtěl bych vás touto cestou požádat, zda byste si našli dvě minutky svého času na vyplnění krátkého dotazníku, který je tak trochu mimo geocaching. Jedná se o využití moderních technologií v obchodech.

 

Dotazník naleznete zde: http://www.survio.co...T5P3R3Q3H5M4H7P

 

Potřebuji 400 respondentů a mám jich prozatím okolo stovky, proto mě napadla geocacherská komunita :)

 

Děkuji mnohokrát ;)


  • 0

#2 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 420 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2014 - 10:38

Máš to tam :-). Bylo inteligentnější než většina dotazníků o geocachingu.


  • 1

#3 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2014 - 10:45

Taky jsem vyplnil...


  • 0

Klidně se rozčilujte.


#4 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2014 - 10:50

Já bych měla akorát tu výhradu, že většinou člověk vybírá řetězec, ve kterým nakupuje, podle příhodnýho umístění / blízkosti k bydlišti, procovišti atd, případně podle cen. Pročež jeho obeznámenost a využívání moderních technologií závisí spíš na tom, jestli jima danej supermarket disponuje, než na tom, jestli v nich má zalíbení, baví ho, upřednostňoval by je, kdyby měl tu možnost. Což bych doporučila zařadit do otázek a ve zpracování nějakzohlednit. Například v těch pár supermarketech, kam pravidelněji přijdu, mají akorát tak samoobslužný vážení zeleniny, kde to ale není věc volby, ale je to tak povinně pro všechny. Samoobslužný pokladny nemají ani v jednom. U dalších technologií ani kolikrát nevim, co to je. A přitom bych si s takovejma hračkama hrála celkem ráda, docela mi to baví :D.


  • 2

#5 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2014 - 12:43

Samoobslužné pokladny jsem přestal používat. Jsou líné a neustále se jim něco nelíbí. A navíc odbavení je mnohem pomalejší než u normální, protože zboží co prošlo pokladnou musí čekat na hromadě až do zaplacení, kapitolou sama pro sebe je pečivo které nemá nalepený čarový kod. U normální pokladny předem vše naskládám na pás a po namarkování opět průběžně ukládám, takže v okamžiku hned po zaplacení mohu odejít a uvolnit místo dalšímu.
  • 0

#6 kamilacekS

kamilacekS

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2014 - 14:53

Děkuji za vyplnění.

 

@Jacka: Ano, souhlasím s tebou. Většinou ve svém okolí opravdu člověk nemá hned velký superhypermegamarket s těmito vymoženostmi, ale v určité spádové oblasti ano a asi se alespoň s některými všichni setkali - popravdě některé jsem taky neměl možnost vyzkoušet, ale podvědomí o nich mám :) Již mám několik odpovězených otázek, tudíž měnit již nebudu, ale díky za tip :)

 

@Arne1: Sám tyto pokladny používám, ale máš pravdu, že je to někdy asi pomalejší :) Třeba než ti obsluha pokladen schválí, že ti je 18 a že si to pivo v klidu můžeš koupit :)


Máš to tam :-). Bylo inteligentnější než většina dotazníků o geocachingu.

Díky :)


Taky jsem vyplnil...

Děkuji!


  • 0

#7 Zagloba

Zagloba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 327 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2014 - 15:01

Samoobslužné pokladny jsem přestal používat. Jsou líné a neustále se jim něco nelíbí. A navíc odbavení je mnohem pomalejší než u normální, protože zboží co prošlo pokladnou musí čekat na hromadě až do zaplacení, kapitolou sama pro sebe je pečivo které nemá nalepený čarový kod. U normální pokladny předem vše naskládám na pás a po namarkování opět průběžně ukládám, takže v okamžiku hned po zaplacení mohu odejít a uvolnit místo dalšímu.

Podle mého názoru by se měly samoobslužné pokladny používat jen na malé nákupy (těch 15 položek, co někde povolují je moc). prostě jdu si koupit jen pár věcí, třikrát pípnu u pokladny, mávnu bezkontaktní kartou a jdu. A pokud toho mám víc, vyčekám si frontu u normální pokladny.


  • 0

#8 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2014 - 16:39

Máš to tam :-). Bylo inteligentnější než většina dotazníků o geocachingu.

 

Tak s tím musím chtě nechtě souhlasit. ;)


  • 0

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#9 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2014 - 17:51

K tomu se přidám.


  • 0

#10 radims

radims

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2014 - 10:30

Vyplnil jsem.


  • 0

#11 malin.cz

malin.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2014 - 0:38

vyplněno
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama