Přejít na obsah


Fotka

Archiv - Draci poklad (GC2DVX1) - okr. Ústí nad Orlicí


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 pysklatko

pysklatko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2014 - 10:41

Zdravím všechny ve spolek.

 

Protože už se tak často nevyskytuji blízko uvodních souřadnic Dračího pokladu, nejsem schopná ho pravidelně kontrolovat a udržovat. Keš je na údržbu  i celkem náročná. Jsem zastáncem názoru, že keše by měli být pěkné a v odlovitelném stavu pro každého kdo se na ně vydá. Moje keš Dračí poklad toto už bohužel neplní, nastal tedy čas jí nechat odejít. Její tvorba a následně i čtyřletá údržba pro mě byla srdcová záležitost a proto se chci z touto keší náležitě rozloučit. 

 

Kdo chce využít poslední možnosti o její odlovení, ať se dostaví 6.12.2014 v 17:00 na úvodní souřadnice. Tma v tuto dobu už bude dostatečná. Nevím v jakém stavu jednotlivé stage a celá trasa je, takže to bude trochu překvapení. Každopádně já trasu a postup znám, takže k cíli se určitě dostaneme. Jednotlivé ještě exitující stage včetně finálky posbírám a až se pak vrátím domů, pošlu Dračí poklad do archivu. 

 

Jestli se opravdu najde někdo kdo se chce přidat, prosím napište mi mail. Kdybych v případě nějakých nečekaných událostí v danou dobu nemohla, abyste nejeli zbytečně. 

 

Mějte se krásně

Káťa (pysklatko)


  • 0

#2 Master19

Master19

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2014 - 15:20

Jestli se opravdu najde někdo kdo se chce přidat, prosím napište mi mail. Kdybych v případě nějakých nečekaných událostí v danou dobu nemohla, abyste nejeli zbytečně. 

Safra, tři roky to mám rozlovené, ale asi to nestihnu, šel bych hned, ale na mikulášský víkend už mám bohužel jiné plány... :( 


  • 0

#3 pysklatko

pysklatko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2014 - 8:54

Sobota se blíží, posouvám nahoru. Zatím to vypadá, že nás pár bude :)


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama