Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

profilová fotka na geocaching.com



  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
14 odpovědí na toto téma

#1 preshing

preshing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2014 - 7:13

Zdravím, myslím že už jsem to tady někde zahlédl ale nemůžu to dohledat. Mám takový problém, na gc.com mám profilový obrázek který je zároven i vygravírován na mých osobních CWG....když jsem začínal tak jsem ho našel na netu..stahl ho, nechal vypalit CWG, hodil ho na profil gc.com a pak zřejmě nějakým nedopatřením vymazal. No a to je ten problém...dá se nějak z gc.com ten obrázek vytáhnout? (na netu už není k nalezení) Dříve byl na gc normálně ve velkém formátu ale ted se na něj nikde nemůžu doklikat abych si ho zkopíroval do PC. Díky za rady


  • 0

#2 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2014 - 7:31

GS profilové fotky všem smazal. jestli ho nemáš jinde, máš asi smůlu. Ale posílal jsi obrázek výrobci CWG, zkus se zeptat u nich (alespoň někteří je třeba archivují pro přiobjednávky).


  • 0

#3 preshing

preshing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2014 - 7:55

GS profilové fotky všem smazal. jestli ho nemáš jinde, máš asi smůlu. Ale posílal jsi obrázek výrobci CWG, zkus se zeptat u nich (alespoň někteří je třeba archivují pro přiobjednávky).

jojo to mě také napadlo..asi jim zkusím napsat. Objednával jsem na cwg-shop.cz 

to je stějně neuvěřitelné, člověk si zaplatí premium členství a oni mu za odměnu smažou fotky..jen tak ani nedají vědět že se něco takového bude chystat. příště si teda můžou rozmyslet že smažou fotky ze starých logů nebo tak něco...asi aby ušetřili místo na servrech nebo co. :angry:  mám chuť napsat mail na groundspeak... :angry:


  • 0

#4 Kohout team

Kohout team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 229 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2014 - 8:09   Nejlepší odpověď

Je to tahle fotka?

http://www.google.co...start=0&ndsp=16


  • 1

Etrex 30 + GPI generator + Geoget + a:Drake Plus nebo Locus Pro na CAT S50, Wine, Debian testing


#5 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2014 - 8:10

Být tebou, tak to zkusím, třeba je taky archivují.


  • 0

#6 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2014 - 8:16

Mám pocit, že GS profilové fotky nesmazal, jen je nezobrazuje. Podívej se do svého profilu, dej Edit your profile a měl bys ji uvidět, je tam i odkaz See previous profile photos. A můžeš ji tam i změnit, nebo přidat. Tj. jen vyhodili zobrazování, ale zbytek funkčnosti tam nechali, i když je to na nic.


  • 2

#7 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2014 - 8:55

Jak píše Mpik, v nastavení účtu máš množnost zobrazit předchozí profilové obrázky/ fotografie.


  • 0

#8 preshing

preshing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2014 - 9:07

si nejlepší :rolleyes:  díky moc


  • 0

#9 Kohout team

Kohout team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 229 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2014 - 9:12

Není zač :)

 

BTW googlící mysterka D2, vyhledávání dle obrázku :P


  • 1

Etrex 30 + GPI generator + Geoget + a:Drake Plus nebo Locus Pro na CAT S50, Wine, Debian testing


#10 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2014 - 10:08

Jak píše Mpik, v nastavení účtu máš množnost zobrazit předchozí profilové obrázky/ fotografie.

Tady jsou ty fotky: https://www.geocachi...m/my/photo.aspx . Jen se uz nezobrazuji, ale nic nebylo smazano.


  • 1

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#11 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2014 - 13:14

Mrzí mne, že ty fotky zmizely, moje za moc nestála, ale na Vás jsem se rád tu a tam podíval…


  • 1

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#12 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 973 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2014 - 15:49

Tak já ti klidně svou podepsanou pošlu.

Může být třeba : "Pro Trhače s láskou Sky" ?

Případně se můžu podepsat jakýmkoliv jiným nickem, ale to je pak za příplatek.


  • 1

*


#13 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2014 - 16:19

Á, to jsem zbystřila, protože s Jackou po tvé fotce v plavkách :wub: dlouho marně toužíme a stále kde nic tu nic. :unsure: Minule jsi na naši konverzaci kolem daného drobného problémku ani nereagoval, že bys šel s blížícími se svátky do sebe a chtěl nám splnit přání? Klidně obě pošli k Jacce, ať se pokochají i ostatní sestry, ke mně na jih se už kačeří poštou nějak dostane. ;)

 

Ale vážně, profilových fotek je škoda - myslela jsem si, že GS chtěl ušetřit místo osekáním dtb. Čeho dosáhl pouhým nezobrazováním? Rychlejší odezvy = zobrazování profilů? Můžete někdo z oboru vysvětlit pravděpodobný důvod jejich kroku?


  • 0

#14 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2014 - 16:51

Á, to jsem zbystřila, protože s Jackou po tvé fotce v plavkách :wub: dlouho marně toužíme a stále kde nic tu nic. :unsure: Minule jsi na naši konverzaci kolem daného drobného problémku ani nereagoval, že bys šel s blížícími se svátky do sebe a chtěl nám splnit přání? Klidně obě pošli k Jacce, ať se pokochají i ostatní sestry, ke mně na jih se už kačeří poštou nějak dostane. ;)

 

Ale vážně, profilových fotek je škoda - myslela jsem si, že GS chtěl ušetřit místo osekáním dtb. Čeho dosáhl pouhým nezobrazováním? Rychlejší odezvy = zobrazování profilů? Můžete někdo z oboru vysvětlit pravděpodobný důvod jejich kroku?

Nebude to nějaký výsledek political correctness?


  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#15 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 973 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2014 - 18:49

Á, to jsem zbystřila, protože s Jackou po tvé fotce v plavkách :wub: dlouho marně toužíme a stále kde nic tu nic. :unsure: Minule jsi na naši konverzaci kolem daného drobného problémku ani nereagoval, že bys šel s blížícími se svátky do sebe a chtěl nám splnit přání? Klidně obě pošli k Jacce, ať se pokochají i ostatní sestry, ke mně na jih se už kačeří poštou nějak dostane. ;)

 

Ale vážně, profilových fotek je škoda - myslela jsem si, že GS chtěl ušetřit místo osekáním dtb. Čeho dosáhl pouhým nezobrazováním? Rychlejší odezvy = zobrazování profilů? Můžete někdo z oboru vysvětlit pravděpodobný důvod jejich kroku?

 

 

Ale pozoro pozor,  Jacka už mou fotku v plavkách dávno má - Ti to tam na ten Jih nějak dlouho trvá či co.

Ale rozumím, než ty fotky obkreslí...

Ale, ať nemusíš dlouho čekat, klidně si prolistuj Codex Gigas - libovolná ilustrace - to jsem celý já :-D


  • 0

*





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama