Přejít na obsah


Fotka

Krádeže keší v okolí Třebíče


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 Jakez

Jakez

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2014 - 22:30

Nevím, jaké zkušenosti máte jinde, ale něco jsem tu už četl. V počítačové branži by se hovořilo o tom, že Vysočinu napadli hackeři a cílenými útoky likvidují systém. Po nedávném útoku v Jihlavě, tentokrát přišla na řadu Třebíč. Více zde: http://www.geovys.cz...p?thread_id=432

V Jihlavě to vypadalo na náhodné krádeže keší jistých výrostků. Zde se situace snad již uklidnila, ale v Třebíči to tentokrát vypadá na cílený útok na konkrétní keše, konkrétních ownerů. Skoro mám strach jít se podívat na ty moje, jen doufám, že moje keše a keše ostatních nepadly do hledáčku škodičů. Tak si tak říkám, jestli by nebylo vhodné ustanovit geobranu.

Jen doufám, že už útok na místní keše skončil a že se tato epidemie nebude šířit dál.


  • 0

#2 preshing

preshing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2014 - 8:59

To skoro vypadá jako by někoho naštvali. Ale stejně to nechápu, jejich uvažování je asi takové jako že ty jsi mi někde neschválil keš tak já ti za trest ukradnu nebo zničím tvoje keše. To snad ani není možný co mezi námi chodí za ubožáky a ještě svojí choromyslnost přenášejí do téhle bezva hry. Je mi líto owneru kteří si dali s kešemi práci ale je mi líto i viníků kteří budou mít zřejmě nějaký větší problém který ventilují tímto stylem.
  • 1

#3 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2014 - 10:29

Tez jsem necemu podobnemu celil v Praze. Cache se ztratila, tak jsem dal novou, za tyden tam nebyla, tak zas novou a zas tam za tyden nebyla a stale dokola. Asi 5x za sebou. Nakonec jsem si vypracoval system, jak tomu celit a intervaly se prodlouzily na mesic. No ale zacaly prazdniny a cache tam je od te doby dodnes a problem se vyresil sam. Jedinna nadejna vec je v tom, ze je nas mnoho a tech skodicu je hodne malo a mohou soustredit jen na velmi male uzemi a vetsinou je to do pul roku prestane bavit. Staci jen vydrzet a dat na misto, po dobu problemu, jen levnou nahradni cache a mit jich v zasobe hned nekolik.


  • 1

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama