Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.9.0 (Advent)

geoget

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
69 odpovědí na toto téma

#41 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2014 - 21:13

jako co Ti nejde? "zobrazit na webu"? to mi funguje bez problemu


  • 0

#42 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2014 - 21:18

Dělá mi to taky ....

 

Na mapě !!!


  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#43 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2014 - 22:13

O problemu vim, uz to mam u sebe opravene.


  • 0

#44 Fukar

Fukar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2014 - 22:23

Dá se složka "attach" přesunout mimo datovou složku geogetu? Samozřejmě při zachování původní funkčnosti.

Důvod: nevejde se mi do Dropboxu, kde mám GG nainstalovaný. Má 45 GB.

Nedělá mi problém tuhle složku mezi PC synchronizovat jinak. 

Dík.


  • 0

Člen týmu URNA - Útvar Rychlého NAlezení.
Lovem postižen na 100%.


#45 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2014 - 22:29

Ted to nejde, leda mozna pres nejaky symbolicky link, ale nezkousel jsem, jestli to vubec ma sanci pomoci.

 

Nicmene nejake nestandardni pozice hodlam v brzku umoznit, lezi mi to na stole uz dlouho.


  • 0

#46 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 843 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2014 - 8:24

geoFukar: ty si ke keškám ukládáš fotky, že? To pak jde rychle nahoru. Zkoušel jsem to taky ze začátku, ale protože si celou složku Geoget zálohuju, tak by zálohování za chvíli trvalo příliš dlouho. Taky ji občas kopíruju z PC do NB, no to bych se nedočkal. Takže do příloh už jen např. soubory související s řešením mysterek apod.


  • 0

SW: a:Drake 5
HW: Nexus 6 (Android 6), Qstarz BT-Q818X bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat


#47 Fukar

Fukar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2014 - 8:49

Nejen fotky, ale i videa, postupy luštění, fotky postupů luštění, prostě všechno  :D .

A zálohy za mě řeší synchronizační soft, takže se přenášejí pouze změněné nebo přidané soubory a hlavně se to dělá na pozadí, takže o tom ani nevím.

Já ten problém mám vyřešený druhou kopií GG a synchronizací s instalací v dropboxu, ale už se ztrácím v nastaveních synchronizací  :D, takže volitelné umístění složky by mi to hodně usnadnilo.


  • 0

Člen týmu URNA - Útvar Rychlého NAlezení.
Lovem postižen na 100%.


#48 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2014 - 10:49

Děkuju všem autorům, spoluautorům, testerům, tvůrcům pluginů a dalším "ům" podílejících se jakýmkoli způsobem na GG.. Krásné svátky a díky, zdeziz


  • 3

#49 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2014 - 22:42

Dal jsem si možnost "Aktualizovat vaše nálezy", protože jsem chtěl načíst pár svých nálezů. Ovšem import proběhl okamžitě, bez jakéhokoliv výsledku (0 importovaných, 0 aktualizovaných). I když mám několik nalezených od posledního označeného nálezu v GG, žádný z těchto označených se mi neoznačil jako nalezený.

Kde může být chyba?

Předem díky za radu.


  • 0

#50 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2014 - 9:08

Tu funkci nezajímá, jestli mas nebo nemáš něco označeno, ale kdy jsi tu funkci volal naposledy.
  • 0

#51 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2014 - 9:41

No, právě že tu funkci jsem volal naposled už min. před 14 dny. Od té doby jsem našel asi 4 kešky, jedna se mi označila při nahrání kešek přes PQ jako nalezená, protože v PQ byl jeden z mých logů mezi posledními pěti logy, ale ostatní ne.

Tedy, min. od zalogování těch keší jsem tu funkci myslím nespouštěl (to bych je snad měl v databázi).

Jediné co jsem dělal byla aktualizace GG.


  • 0

#52 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2014 - 11:33

ten udaj o  tom, kdy jsi delal posledni aktualizaci, se uklada pro cely datovy adresar spolecne. Coz neni uplne vhodne, protoze to dokazes zblbout tim, ze stahnes nalezy do jine databaze v temze datovem adresari. Pak si geoget bude na puvodni databazi myslet, ze aktualizoval mnohem pozdeji a neco ti nestahne. Staci udelat plne stahnuti nalezu, a ono se to spravi.


Aktualizace samotneho GG na to nema nejmensi vliv.


Tento příspěvek byl upraven od HaLuMa: 28 prosinec 2014 - 11:32

  • 0

#53 Jazzlinka

Jazzlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2014 - 16:37

Měl bych otázku, jak řešit následující problém? Konkrétně se mi jedná o dlouhé multinky, jejíž jednotlivá zastavení navštěvuji postupně, a kde bych si rád odfiltroval už zodpovězené otázky. Nejefektivnější mi přišlo změnit Question to Answer (po novém Virtual Stage) na například Reference Point, ponechat stejný prefix, a říci, že se nemá waypoint při importu přepisovat. Následně bych si na mapě nezobrazoval, nebo do GPSky neexportoval, tento typ waypointu pro multinky.

Po update listingu přes GC.live se ale waypointy změní nazpět na Question to Answer a zůstane jim příznak vlastního waypointu.

Jedná se o chybu? Nebo jak případně danou situaci řešit?

 

Na následujících odkazech dávám ilustrativní printscreeny.

http://ctrlv.cz/ssp8

http://ctrlv.cz/WYcM

http://ctrlv.cz/X9dv


  • 0

#54 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2014 - 17:48

1. je to zajimava chybicka, podivam se na to.

2. pobavil jsi mne, protoze na podobny problem jsem zrovna taky narazil, a nejaka reseni uz mam v merku.


  • 0

#55 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2014 - 17:50

Přimlouvám se za nějaké lepší řešení, než je předělávání typů WP na jiný typ. Také by se mi moc hodilo :-)

Myslím, že tu už kdysi podobné přání zazněly.


Tento příspěvek byl upraven od Roman_Jaromer: 28 prosinec 2014 - 17:51

  • 0

#56 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2014 - 19:32

Muzu poprosit o vysvetleni problemu i pro me, nechapavce? Tyka se to exportu WP do GPS ve formatu GPX? (To vubec nepouzivam, tak mozna proto tomu nerozumim.)


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#57 Jazzlinka

Jazzlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2014 - 19:36

Pokud, Gorde, reaguješ na můj příspěvek, tak nejde jen o export, ale o jakékoliv odlišení, které zastávky jsem včera, před rokem, ... už navštívil, a na které tím pádem nemusím znovu chodit. Samozřejmě si můžu nepotřebné promazat před odlovem, ale zase to vyžaduje z poznámky nebo z hlavy vydolovat informaci, kde jsem už byl.


Tento příspěvek byl upraven od Jazzlinka: 28 prosinec 2014 - 19:37

  • 0

#58 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2014 - 19:38

Problem je ciste prakticky - zurive multiny s nekolika desitkami stage, kde se neco zjistuje. Treba jak ted Prageo udelalo dalsi multinu po Kralovske ceste, protoze dve jine podobne multiny asi nestacily. Veci, ktere zjistujes spise na pokracovani, nez na jeden zatah.

 

Jiste, neni problem si vylustene veci pripsat do poznamky k jednotlivym waypointum, v GG pak v seznamu na prvni pohled vidis, co uz ma a co nema poznamku, ale hodilo by se treba mit moznost si vyfiltrovat waypointy s/bez poznamky, aby sis mohl na mape zobrazit jen ty waypointy, kde mas jeste neco zjistit.


  • 3

#59 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2014 - 19:55

Aha, tak tady je mozna ten problem. Podobne multiny vesmes ignoruju. Obejit +-200 prazskych mist, abych ziskal idnicie pro jednu multinu mi pripada samoucelne a urcite mi to nic krom toho bodu neda.

 

Ale abych prispel tim, jak resim pripady, kdy mam cast stage obejitych a cast ne, tak ja si do poznamky ke kesi pisupostup, takze z listingu snadno zjistim, ktera stage je nenavstivena. Ale je pravda, ze v mape to nevidim.

 

Na druhou stranu si myslim, ze je to resitelne (pro me, kdybych to potreboval) - mohu udelat export do POI tak, ze pro WP s odpovedi (treba podle poznamky) dam jinou ikonku. Pak bych to videl i na mape.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#60 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2014 - 20:27

vpodstate mam neco podobneho, kdy si pisu do poznamky u finalek, zda je jen spocitana, nebo zda prosla ci neprosla overenim, a do navigace se pak exportuji s jinymi ikonkami. k dokonalosti tomu dopomaha ggp plugin, na snadne pridavani prislusneho "tagu" a ggv plugin, ktery ve zvlastnim sloupci ukazuje u finalek samostatne ikonky


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama