Přejít na obsah


Fotka

betatest


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1 odpovědí na toto téma

#1 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2015 - 14:27

Zajímalo by mě, jestli se od betatestera očekává, že po provedení betatestu (provedeného buď dobrovolně z iniciativy ownera a nebo proto, že to vyžadují pravidla, např. u T5) pošle automaticky "report" územně příslušnému revírníkovi, a nebo jestli stačí, když owner při odeslání keše k publikaci uvede do RN, že betatest proběhl, a vyčká se dalších pokynů pana revírního, jestli stojí o zaslání zprávy betatestera.

Díky moc za odpověď.


Tento příspěvek byl upraven od Jacka: 01 leden 2015 - 22:20

  • 0

#2 Rico Reviewer

Rico Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2015 - 8:31

To bude asi záležet na konkrétním reviewerovi. Já si report přímo od testera přečtu rád, mám tak možnost se případně přímo zeptat na nějaký detail. Na druhou stranu, když mi owner napíše, že test provedl ten a ten, tak pokud k tomu nemám nějaký zásadní důvod, tak mu věřím. Tím, že sleduji prvních pár logů na publikovaných keších je velká šance, že nějakou levárnu odhalím, aneb "lež má krátké nohy" a owner co by s testem zalhal si tak může nadělat zbytečně víc problémů než kdyby prostě napsal, že test dělat nechce.

 

Ale hlavně si myslím, že betatest je věc, kterou potřebuje (měl by chtít) owner keše, v jeho zájmu je aby se keš povedla. V našem zájmu je, aby byla dle pravidel. S tím, že se nebude keš líbit nálezcům my moc nenaděláme.


  • 8




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama