Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

mapa na geocaching.com v mobilu

android

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 Sindy_a_Lenas

Sindy_a_Lenas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2015 - 22:34

Zdravím, nikde jsem nějak nic nenašel a nevygoogll.

 

na mém mobilu Sony xperia Z3 compact nějak nemohu na mapě geocaching.com (live mapa) rozkliknout jednotlivé keše, když na ikonu kliknu, zobrazí se pouze název, ale na ten kliknout nejde a to standardní dialogové okno, kde je vidět název keše, autor, obtížnost, atd. se neotevře...

 

Zkoušel jsem Operu, chrome, firefox, vždy to samé, jednou se mi to nějak rozkliklo, ale pak už nikoliv..., tak nevím, setkal jste se někdo s tím? (vím, že ta mapa blbne, ale např. v rámci používání A:drake jsem to používal, abych to rovnou naimportoval a nemusel využívat složitej filtr adrake, navíc neumí live mapu s keškama, zatím...)

 

Díky

 

Šindy


  • 0

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2015 - 22:50

Live mapu? K cemu? Nekam prijedu, v Adrake si tuknu, stahnu si par stovek kesi v mem okoli, a mam je na "mrtve" mape, coz bohate dostacuje. (kdybych tam nahodou ty kese nemel prednahrane z Geogetu, nebo kdybych tam chtel prihodit novinky, ktere pred chvili piply...)


  • 0

#3 Sindy_a_Lenas

Sindy_a_Lenas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2015 - 23:24

Live mapu? K cemu? Nekam prijedu, v Adrake si tuknu, stahnu si par stovek kesi v mem okoli, a mam je na "mrtve" mape, coz bohate dostacuje. (kdybych tam nahodou ty kese nemel prednahrane z Geogetu, nebo kdybych tam chtel prihodit novinky, ktere pred chvili piply...)

 

takto ano, ale když si chci vybrat právě jen např. 5 kusů v danou chvíli a nečekat právě napár stovek, tak mám smůlu, nebo se podívat, který si stáhnu a ne takto hromadně...


  • 0

#4 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2015 - 0:38

Vyzkoušel jsem to na svým telefonu a funguje to naprosto normálně. Tedy krom toho, že trefit se na 4'' displeji na tu malou ikonku aby se to rozkliklo je dost vo nervy když člověk nemá po ruce něco jako stylus...


  • 0

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#5 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2015 - 11:52

Možná ti chybí nějaký doplněk v prohlížeči, co by spustil skript pro okno s dialogem o keši.


  • 0

#6 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2015 - 13:54

To mi něco připomíná. Nemáš náhodou zakázána vyskakovací okna, nebo nějaké další elementy? Souviset to může se zobrazováním/nezobrazováním reklamy. Jen tipuju, zkušenosti mám jen z windows.


  • 0

#7 Anoli

Anoli

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2015 - 14:14

Mám Z3 dual sim a v pohodě. Jen mi chybělo se přihlásit a pak pohoda. 


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:android

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama