Přejít na obsah


Fotka

Ten, kdo si hraje


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
41 odpovědí na toto téma

#21 brutefilm

brutefilm

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2015 - 8:41

Při plánování nebezpečné scénky s projíždějícím parním vlakem jsme neponechali nic náhodě. Na přesném modelu krajiny s železničním mostem v měřítku zhruba 1:87 jsme si vyzkoušeli správné postavení kamer, herců a pomocníků, kteří v přesně stanovených chvílích dávali různá znamení k akci. Víme totiž už, že parní vlak je poněkud hlučný a zvolání "AKCE!" příliš nepostačuje. Všichni nakonec přežili.

 

DSC_0749.jpg


  • 0

#22 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2015 - 9:30

Musím přiznat, že když jsem viděla, jak Heulwen strká hlavu skoro pod ten rozjetej vlak, šel mi mráz po zádech. To jste opravdu točili takhle naživo, nebo je v tom nějakej trik? :D A je to místo, kde vystrkuje hlavu z kolejí, doopravdy v dráze jedoucího vlaku, nebo to jen tak vypadá ve filmu a ve skutečnosti je to v bezpečné vzdálenosti? Představuju si, kdybych byla strojvedoucí a někdo mi takhle vystrčil hlavu těsně před mašinkou, co bych asi dělala a jestli bych to celý leknutím nevykolejila :D. Předpokládám, že nebyl upozorněn předem, to by vám asi tu legraci hezky rychle zarazili :D. Brrrrrrrrrrrrrr, na místě superstar tohodle filmu bych fakt bejt nechtěla :D, Heulwen má můj obdiv.


  • 0

#23 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2015 - 11:24

Musím přiznat, že když jsem viděla, jak Heulwen strká hlavu skoro pod ten rozjetej vlak, šel mi mráz po zádech. To jste opravdu točili takhle naživo, nebo je v tom nějakej trik? :D A je to místo, kde vystrkuje hlavu z kolejí, doopravdy v dráze jedoucího vlaku, nebo to jen tak vypadá ve filmu a ve skutečnosti je to v bezpečné vzdálenosti? Představuju si, kdybych byla strojvedoucí a někdo mi takhle vystrčil hlavu těsně před mašinkou, co bych asi dělala a jestli bych to celý leknutím nevykolejila :D. Předpokládám, že nebyl upozorněn předem, to by vám asi tu legraci hezky rychle zarazili :D. Brrrrrrrrrrrrrr, na místě superstar tohodle filmu bych fakt bejt nechtěla :D, Heulwen má můj obdiv.

Jacko, myslím, že si můžeš odpovědět sama :-))  Já jen doufám, že ten výhled strojvedoucího není příliš luxusní do všech směrů ... :-)


  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#24 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2015 - 11:26

Jacko, myslím, že si můžeš odpovědět sama :-))  Já jen doufám, že ten výhled strojvedoucího není příliš luxusní do všech směrů ... :-)

Ehm... máš pravdu, že nic jinýho jsem ani nečekala :D :D :D !


  • -1

#25 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 159 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2015 - 22:12

Musím přiznat, že když jsem viděla, jak Heulwen strká hlavu skoro pod ten rozjetej vlak, šel mi mráz po zádech. To jste opravdu točili takhle naživo, nebo je v tom nějakej trik? :D A je to místo, kde vystrkuje hlavu z kolejí, doopravdy v dráze jedoucího vlaku, nebo to jen tak vypadá ve filmu a ve skutečnosti je to v bezpečné vzdálenosti? Představuju si, kdybych byla strojvedoucí a někdo mi takhle vystrčil hlavu těsně před mašinkou, co bych asi dělala a jestli bych to celý leknutím nevykolejila :D. Předpokládám, že nebyl upozorněn předem, to by vám asi tu legraci hezky rychle zarazili :D. Brrrrrrrrrrrrrr, na místě superstar tohodle filmu bych fakt bejt nechtěla :D, Heulwen má můj obdiv.

Jak píše Zličíňák, nejdůležitější bylo, aby vystrčila hlavu až ve chvíli, kdy už na ni strojvedoucí neuvidí. :-D Všechno bylo do detailu promyšlené a naplánované. A bezpečné, samozřejmě. Jediným reálným nebezpečím mohla být skutečnost, že záchody vlaků bývají vyvedeny směrem k otvoru, z něhož vykukovala Heulwen. Někteří z nás (a já to naštěstí nejsem), by mohli vyprávět... :-D 


  • 0

#26 brutefilm

brutefilm

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2015 - 12:25

TKSH - Ten, kdo si hraje PREMIÉRA SE BLÍŽÍ

 

Za tři dny v pátek 13.2.2015, tak kolem 18:00 - 19:00 hodiny pustíme do světa nový videoklip Ten, kdo si hraje... (autoři St@nda, Agi). Kdo budete blízko Náchoda stavte se na M@xově eventu Čaj o páté - Premiéra. V té době by měla být spuštěna i první keš serie TKSH - Ten, kdo si hraje... lokace někde kolem Křivoklátu (owner St@nda). 

 

Současně s premiérou a startem první keše série, bude videoklip odemčen i na YouTube aby všichni, kdo mají BONATO daleko, mohli být u toho s námi.  Sérii TKSH totiž postupně  vytváří hraví kačeři pomocí společných indíci schovaných právě v novém videoklipu.  

 

Už teď vím, že několik kačerů z BF filmu pracuje na dalších keších série. A tak nejspíš pípnou brzo po premiéře. Můžeš se přidat i Ty a pomoct nám vytvořit, třeba celorepublikovou sérii keší k patnáctinám geocachingu, kde každou keš serie TKSH může vlastnit jiný owner. Video je  jakýmsi společným univerzálním klíčem. Pomůže Ti otevřít všechny keše serie TKSH a poslouží Ti také k vytvoření dalších. Keše vzniknou a na mapě se zobrazí jako otazníčky, společný klíč je rázem změní na tradičky, pokud  owner nedoplní další místní indicie nebo šifru.
 

Indicie jsou všechna jednociferná čísla 0 až 9 označená počátečními písmeny nicku autorů a herců, kteří klip natočili. Lze z nich lehce složit jakékoli souřadnice bez výpočtu. Můžeš otazníček  (úvodní souřadnice) umístit na zajímavé místo a samotnou keš o kousek dál, kde se líp schová nebo je mimo konfliktní oblast.
 

Keš bude mít společnou zkratku v názvu TKSH - aby se jednoduše poznalo, že patří do série a lze ji odlovit pomocí univerzálního klíče, společný odkaz na video a velmi volné téma - O geokačerech, hrách, recesi, netradičních sportech, hřištích, sběratelích - tedy HRA.

 

Kdopak bude mít FTF na první keši série TKSH - Ten, kdo si hraje...?

Určitě né kačeři, co budou při publikaci  v BONATU.

 

ODKAZY:

BONATO Čaj o páte - PREMIÉRA http://coord.info/GC5K2JW

TKSH - POZVANKA DO BONATA https://www.youtube....h?v=C4JdSKnocgk

TKSH - HELP                                 https://www.youtube....eature=youtu.be

TKSH - FILM o FILMU                    https://www.youtube....eature=youtu.be

 

RETRO:

GC.CZ vlákno Už dávno nespím nahý, nespíš nahá, když signál družic z postele nás tahá...
                                                        http://www.geocachin...page-16?hl=wetu

 

FTF song -DOTOČNÁ                    https://www.youtube....h?v=T5HKW85ctuc

FTF song                                        https://www.youtube....h?v=E6Apl5MA0n4

 

Za BF film Wetu


Tento příspěvek byl upraven od brutefilm: 10 únor 2015 - 16:26

  • 0

#27 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 159 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2015 - 15:42

Vidím, že Wetuův příspěvek je naprosto vyčerpávající. Já tedy jen upřesním pro případné FTFkaře, že první keška série zítra vpodvečer pípne v Pustovětech. Umístil jsem ji minulý víkend, dneska zkontroloval, takže by měla být na zítřek v nejlepším pořádku.

 

S účastníky premiéry se těším na viděnou v Bonatu. ;-)


  • 0

#28 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2015 - 7:28

Trochu daleko od Náchoda :-)

Ale na druhou stranu alespoň neuteče 100 lidí z Bonata bez placení.

Na druhou stranu být to zítra v Náchodě, tak alespoň byste měli scénu do vašeho nového celovečerního filmu o geokešingu, který dozajista chystáte ;-) Když vidím, jak se stupňuje počet a kvalita těch jednotlivých klipů :-).


  • 0

#29 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2015 - 22:25

Tak jsem ten klip konečně shlédnul a jsem nadšený! Dík, povedlo se. Zdravím zejména své kamarády v hlavních rolích  :D


  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#30 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2015 - 22:48

Trochu daleko od Náchoda :-)

Ale na druhou stranu alespoň neuteče 100 lidí z Bonata bez placení.

Na druhou stranu být to zítra v Náchodě, tak alespoň byste měli scénu do vašeho nového celovečerního filmu o geokešingu, který dozajista chystáte ;-) Když vidím, jak se stupňuje počet a kvalita těch jednotlivých klipů :-).

To vypadá na věštění z koule...křišťálové. Jak to děláš?


  • 0

#31 brutefilm

brutefilm

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2015 - 8:04

Čaj o páté - PREMIERA aneb BO NA TO sa musíme napít!

 

 

 

A je to venku - videoklip - Ten, Kdo Si Hraje...

 

 

 

Už ani nevím, kolik sehnal M@x zahradních židliček, aby nafouknul sál v Bonatu. Bylo nás tu hodně přes sto a někteří museli i stát.

 

Škoda jen, že Heulwen nepustili z práce a nemohla tak být slpolu s Lucíkem7 a Zličíňákem u kvízu, kdy jsme typovali, kterému z nich patří neobvyklé vlastnosti. Třeba, že leze po stromech v sukni, běhá po sněhu úplně bez, pije ve větvích šampíčko, hraje na flétnu v lese, je hyperaktivní flegmatik a o Zličíňákově teorii Teplonů a Chladonů si nechej vyprávět. Škoda, že na Agiho skočila zákeřná epidemická choroba a Bojánci tak s námi mohli být jen přes videopozdrav a několik videoklipů. Tajemství od Ondry nejenom mě docela dostalo a tak dávám dál

 

.

 

 

Na kačeří společnosti se mi líbí, že snad není nic, co by jsme nezkusili. Lezeme po stromech, potápíme se do lomů, luštíme zapeklité šifry, honíme tisícovky, klidně si oblékneme župan a jdeme do Bohnic s diagnózou GC, prolezeme kanálem, utečeme z práce na FTF.... Každý z nás by mohl vyprávět plno příběhů ... Dohromady spousta nadšenců, bez ohledu na věk. Hlavně! Můžu si vybrat, co mě baví a nemusím dělat, co mi nesedí nebo na co nemám. Tedy hra pro všechny. Přidej k tomu letošní patnáctiny geocachingu a máš důvod proč vznikl klip a myšlenka společné serie keší TKSH.

 

 

Nastala slavnostní chvíle - premiéra videoklipu Ten, Kdo Si Hraje... V přímém přenosu ze Siettlu Alex pustil První keš serie TKSH - Ten, Kdo Si Hraje daleko v Pustovětech u Křivoklátu a po projekci klipu s indiciemi, ještě  přidal druhou keš serie TKSH- Bo na to sa musíme napít! To aby si účastníci eventu zkusili najít v klipu rafinovaně poschovávané indície, trochu se provětrali a v praxi viděli, jak asi serie TKSH muže fungovat. Samozřejmě - personál Bonata byl předem upozorněn, že kačeři na chvíli někam zmizí.

 

 

 

PUBLIKOVANÉ KEŠE SÉRIE TKSH

 

Můžeš se přidat i Ty. Film s indiciemi najdeš, jako odkaz, v každé keši serie. V keši TKSH - Bo na to sa musíme napít a dalších, kam owner info přidá, najdeš také jak vše funguje. Máš nápad s tématem hra, hec, geokačer, hřiště...Předej se...  Nejspíš zjistíš, jako já, že máš novou rodinu, která se rozrůstá a těšíš se na odlov dalších keší, které vzniknou po celé republice. Videoklip Ti poskytne deset indícií - klíč ke společnému domu. Den po premiéře už vím, že pojedu do Pustovět. Možná brzo do Olomouce, kde se něco chystá...Pošli hru dál a uvidíme kolik nás, co si rádi hrajeme, nakonec bude...

 

Ten,Kdo Si Hraje...

 

 

 

 

1. St@nda

 

TKSH - Ten, kdo si hraje

 

http://coord.info/GC5FR1A

 

 

2. M@x

 

TKSH - Bo na to sa musime napit!

 

http://coord.info/GC5MC20

 

 

3. Wetu

 

TKSH - Praotec Kacer

 

http://coord.info/GC5KM75

 

 

4. Wetu

 

TKSH - Velkej kluk

 

http://coord.info/GC5HMNQ

 

 

 

 

 

Za BF film Wetu


Tento příspěvek byl upraven od brutefilm: 15 únor 2015 - 8:08

  • 1

#32 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2015 - 9:50

Sím, sím, a kdy už bude na YT k vidění celej ten klip?


  • 0

#33 brutefilm

brutefilm

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2015 - 10:20

Jacko, vždyť  v předchozím článku je klip  celej, stačí kliknout. A v každé té keši je link na YT Brutefilmu, kde je klip taky k vidění.

Existují dvě verze klipu Ten, kdo si hraje.  Oficiální a Oficiální s indiciemi. Tady protože jde o hru a kačery je s indiciemi a Bojánci na svých stránkách mají klip bez indícií.  Wetu


  • 0

#34 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2015 - 10:41

Ono se to před chvílí nezobrazovalo, teď už to jde, akorát se musí jít přímo na YT. Hezký, ale vždycky když vidim tu hlavu Heulven v kolejišti, mám husí kůži. Ovšem inspirativní je ten Zličíňák s kočárkem a živým batohem na konci, to mi fakt pobavilo :D. Každopádně dobrá práce. Kdy se bude natáček klip k Diagnóze? :D


  • 0

#35 Heulwen

Heulwen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2015 - 12:38

Yay! Všem díky za odvedenou práci, bylo mi ctí s Vámi spolupracovat! Jsem ráda, že se premiéra vydařila a mrzí mě, že jsem kvůli práci nemohla dostavit. Ale příště, příště,.. :)

 

Heulwen je drsnokačerka, pročež jí ňákej brabeneček nemůže rozházet. Jsem ovšem trpce zklamána, že na tom stomě nevisí v červený minisukni, jak předpisuje uvedený storyboard. Taky mi není jasný, co se dál stalo s tankem - na odlov některých keší by se ještě mohl hodit.

 

Červená minisukně je čistě autorova fantazie, nikdy jsem takový kus oblečení nevlastnila a ani by neladil s hrdinkou, která je zásadně v modré/tyrkysové. Ano, je to malounko fail, ale co se dá dělat :) (A brabenečci byli fakt oškliví, nalezli mi do nohavic a já je nemohla vyklepat. Visení hlavou dolu také nebylo moc příjemné a do toho to režisér s kameramanem chtěli opakovat znovu a znovu a znovu... :) Zlatý vybíhání z trní!)


  • 0
Zvyšujeme obranyschopnost!

#36 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2015 - 13:20

A brabenečci byli fakt oškliví, nalezli mi do nohavic a já je nemohla vyklepat. Visení hlavou dolu také nebylo moc příjemné a do toho to režisér s kameramanem chtěli opakovat znovu a znovu a znovu... :) Zlatý vybíhání z trní!

Nepřipomínalo ti to náhodou takový ty čínský nebo japonský středověký mučící metody, kdy delikventa věšeli hlavou dolů do mraveniště? :D


  • 0

#37 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2015 - 20:00

Premiéra byla moc fajn, ty klipy jsou taky fakt moc pěkně provedené... Teď ještě ten celovečerní film, který teda Vašek říkal, že za žádnou cenu :-)

 

To vypadá na věštění z koule...křišťálové. Jak to děláš?

 

To víš, myslel jsem si, že M@x nebude takový blázen, aby nechal utéct tolik lidí z hospody bez placení. Jak vidím, tak jsem se spletl.

Jak vidíš, tak jako vědma bych se neuživil:-).

 

Ovšem inspirativní je ten Zličíňák s kočárkem a živým batohem na konci, to mi fakt pobavilo :D

 

Jo, s citací z máje, vzpomínkou na předloňský máj a s tím co nás čeká jsem se v tomhle doslova poznával, ale toho se někteří obávat nemusí.


  • 0

#38 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2015 - 20:00

Mohu mit nesmelou konstruktivni pripominku? Zpev mi v tom klipu prijde takovy nevyrazny, huhňavý. Je dost tezke rozumět textu, zvlast kdyz jej neznate, coz je skoda.

 

Jinak mi to prijde vazne hezke, vyblbli jste se. ;)

 

Mam jen jednu scenaristickou otazku, ktera mi nejde do hlavy:

Proc vlastne ten Zlicinak zahazuje GPSku v krabicce do rybnika?

 

Rozhodne jsem si z klipu odnesl pouceni do zivota: "Geocachingem pred stihackou neutecete!" :huh:


  • 2

#39 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 159 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2015 - 20:12

Mohu mit nesmelou konstruktivni pripominku? Zpev mi v tom klipu prijde takovy nevyrazny, huhňavý. Je dost tezke rozumět textu, zvlast kdyz jej neznate, coz je skoda.

 

Jinak mi to prijde vazne hezke, vyblbli jste se. ;)

 

Mam jen jednu scenaristickou otazku, ktera mi nejde do hlavy:

Proc vlastne ten Zlicinak zahazuje GPSku v krabicce do rybnika?

 

Rozhodne jsem si z klipu odnesl pouceni do zivota: "Geocachingem pred stihackou neutecete!" :huh:

Ahoj, on se snaží před Heulwen uprchnout za každou cenu (kromě té, že by utopil GPSku). Zavře ji tedy do kešky, kam nepředpokládá, že by se tak brzy dostala voda, a snaží se uplavat... Heulwen s tím ale tak trochu počítá a má nachystané plavidlo...

 

Vyblbli jsme se pořádně. ;-)

 

 

Kdy se bude natáček klip k Diagnóze? :D

 

Zatím ještě není ani hotová písnička, ale po chvilce oddechu se do toho pustíme. ;-)


  • 0

#40 brutefilm

brutefilm

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2015 - 7:20

DSC_7303.jpg

 

Bylo to překrásné.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama