Přejít na obsah


Fotka

inverzní CWG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 preshing

preshing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2015 - 19:08

Ahoj, mám jednoduchý dotaz...je povoleno zařazovat do oficiálního katalogu CWG inverzní? Já jen že mi jeden výrobce se zařazením do katalogu nevyhověl (stím že inverzní se tam zařazovat nesmějí) no a náhodou jsem na netu přišel na to že jiné firmy je tam zařazují...tak kde je pravda? Abych se na mého výrobce CWG neobořil bezdůvodně.  :angry:   Díky  ;) 


  • 0

#2 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2015 - 19:17

Tady máš odpověď, které Tě nepotěší: http://www.cwg-sigitem.cz/cwgfaq.html


  • 1
Oregon 650, iPhone5 + Geoget

#3 preshing

preshing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2015 - 19:24

díky, máš pravdu nepotěšil si mě. ted to zrovna řešíme na facebooku..a geogadget je dává normálně do katalogu...to fakt nechápu  :blink:


  • 0

#4 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2015 - 20:21

Nevím, nejsem si jistej, ale není katalog co vede Geogadget něco jiného než oficiální katalog?


  • 0

#5 preshing

preshing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2015 - 20:36

Nevím, nejsem si jistej, ale není katalog co vede Geogadget něco jiného než oficiální katalog?

to netuším, myslel jsem že je to jeden a ten samej?? :blink:


Tento příspěvek byl upraven od preshing: 07 leden 2015 - 20:37

  • 0

#6 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2015 - 0:13

Zřejmě záleží, která část CWG je inverzní. K 1000 nálezů jsem si nechávala udělat 2 druhy CWG a právě z GeoGadgetu mě sami upozornili, že inverzní střed je OK, takové CWG do katalogu zařazeno bude, ale verze s inverzním okrajem do katalogu zařadit nelze - okraj s nickem a nápisem GEOCACHING inverzní být pro zařazení nemůže. Pokud se podíváš na cwg.gcm na moje poslední dvě verze, uvidíš jednu OK, nepovolená je otočená rubem, ale snad jsem ji popsala dostatečně. Nebo se rovnou poraď u uvedeného výrobce, jsou velmi ochotní + reagují rychle.


  • 0

#7 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2015 - 0:23

Nevím, nejsem si jistej, ale není katalog co vede Geogadget něco jiného než oficiální katalog?

 

GG naopak (od roku 2012) vede jediný ofiko katalog CWG a pokud vím tak celoinverzní tam zatím nezařadil žádné. To co tam je má vynechané světlé obrysy okolo názvu /nicku CWG a také u nápisu ve spodní části kolečka. Je to sice takový kočkopes = snaha vyhovět autorům šablony (kteří inverzi neuznávají) a objednavateli (který jí chce mít a to i v katalogu).  Pokud ti tedy bude vyhovovat taková podoba tak ti to zřejmě vyrobí i zařadí bez větších potíží.


  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama