Přejít na obsah


Fotka

Minimální délka a D/T eventů od 18.2.2015


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
117 odpovědí na toto téma

#1 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2015 - 19:47

Od zítřka platí nová pravidla pro eventy týkající se doby jejich minimálního trvání.

Pro klasické eventy bude minimální čas 30 minut, pro CITO eventy 1 hodina, pro megaeventy 4 hodiny.

Oznámení v originále: http://support.groun...=kb.page&id=454


  • 0

#2 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2015 - 21:41

Hmmm, chtěl bych vidět megáč jak se za 4 hodiny všichni vystřídají u logbooku. Teoreticky by to sice šlo, každý by na to měl půlminuty, ale v praxi nevím nevím :-)


  • 0

#3 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2015 - 23:17

Na megaeventu kratším, než 4 hodiny, jsem už byl několikrát.


  • 1

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#4 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2015 - 23:25

Hmmm, chtěl bych vidět megáč jak se za 4 hodiny všichni vystřídají u logbooku. Teoreticky by to sice šlo, každý by na to měl půlminuty, ale v praxi nevím nevím :-)

Co Skořápky?


  • 0

#5 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2015 - 23:30

Neměla by být spíš definována maximální doba ?  :)  Když tak vzpomenu třeba na .....


  • 1

#6 Caskovi

Caskovi

    Igor

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2015 - 8:19

Hmmm, chtěl bych vidět megáč jak se za 4 hodiny všichni vystřídají u logbooku. Teoreticky by to sice šlo, každý by na to měl půlminuty, ale v praxi nevím nevím :-)

logování do logbooku na eventu není povinné, viz http://www.reviewer....ani_kesi#eventy


  • 1

#7 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2015 - 8:40

Mozna chybka?

 

Drive platilo, ze pro event logbook byt nemusi a pro megaevent ano (kvuli dokladovani minimalni ucasti), ale mozna jsem minul nejakou zmenu v pravidlech.

 

Edit: Potom je otazka, zda stale plati odstavec Flash mob eventy nebo byl opomenut pri upravach.


Tento příspěvek byl upraven od Blexa: 18 únor 2015 - 8:47

  • 1

#8 Sopdet Reviewer

Sopdet Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2015 - 10:06

Jeste neni plne upraveno, FME maji nyni nove "podminku" - oddeleni FM faze od zbylehjo eventu, tzn pred nebo po FM akci probiha 30 minutove setkani kaceru, posezeni, priprava/ zhodnoceni akce na JINEM miste nez probiha FM, do nasich pravidel bude urcite doplneno


  • 1
Sopdet Reviewer
Reviewer pro ČR, zejména Jihočeský, Plzeňský a Karlovarský kraj

#9 Rico Reviewer

Rico Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2015 - 10:09

Edit: Potom je otazka, zda stale plati odstavec Flash mob eventy nebo byl opomenut pri upravach.

 

Díky za upozornění, doplněno.

 

Od 18. 2. 2015 platí pro eventy podmínka minimální délky 30 minut. Platí to i pro FM eventy, kde je možno tuto podmínku dodržet setkáním účastníků před nebo po FM akci.

 


  • 0

#10 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2015 - 11:21

Komu vadily eventy trvající 20 minut? Někdo kvůli tomu umřel? Ještě bych pravidly určil minimální váhu jízdního kola, kterým se smí na kešky jezdit.


  • 6

#11 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2015 - 11:35

Komu vadily eventy trvající 20 minut? Někdo kvůli tomu umřel? Ještě bych pravidly určil minimální váhu jízdního kola, kterým se smí na kešky jezdit.

No, hlavně že né maximální váhu kačera/ky na něm jedoucího :D :D :D

 

Jinak,už vidím ten flash mob z revírnických pravidel, kde se bleskově sběhne hromada kačerů v kostýmu vodníků a pak se všichni odebéřou na  na následné "zhodocení" do nejbližší putyky. Nejsem si jista, zda v tom případě půlhodinové setkání bude možno dodržet, záchranka, aspoň tady u nás v Praze, bývá na místě o dost dřív :D


  • 5

#12 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 996 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2015 - 11:58

OK, časy jsou jasně napsané v pravidlech, nemám s tím problém. Nečetl jsem to celé, ale předpokládám, že to platí pro eventy publikované OD x.y. a co bylo publikováno DO x.y. se nebude muset měnit, ani nám to nikdo zpětně nezmění.

 

Ale stále nikde v pravidlech nevidím že event MUSÍ být D1. Toto pravidlo je vyžadováno už od konce října 2014 v polovině revírů, jinak tam event neprojde publikací.

 

Citace z reviever.cz, ale podobně hovoří i GS

D/T u eventu je nutné zadávat dle skutečné situace. D/T nesmí být uměle navyšovány za účelem zvýšení exkluzivity eventu.


  • 7

#13 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2015 - 12:12

Osobně se domnívám, že event typu "támhle si stoupněte, vyletí ptáček, dobrá, končíme" není vůbec event ve smyslu setkání kačerů a nějak by mi úpadek tohoto typu eventů nevadil.


  • 14

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#14 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2015 - 12:29

Osobně mě spíše mrzí, když musím z eventů odcházet brzy a že nemám čas se tam zdržet déle... A je mi většinou líto, že tam ke konci už je tak málo lidí :-).

A proto dělám svůj nejdelší event rovnou víkendovej :). Stejně mi v neděli připadá, že to rychle uteklo, co chcete stíhat za 20 minut :-).

 

Když bych počítal, kolik jsem průměrně strávil času na eventu, tak by se to možná vyšplhalo přes 3 hodiny, díky několika víkendovým eventům spíše na 5 hodin. A to do toho nepočítám svoje eventy... Když to tak vezmu, tak eventy, na kterých jsem se zdržel necelou hodinu spočítám na prstech jedné ruky.


  • 0

#15 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2015 - 12:40

Komu vadily eventy trvající 20 minut? Někdo kvůli tomu umřel? Ještě bych pravidly určil minimální váhu jízdního kola, kterým se smí na kešky jezdit.

Tak to samozrejme davno existuje. Minimalni vaha kola je stanovena UCI na 6.8 kg. Na lehcim jezdit nesmis :)


  • 3

#16 Zagloba

Zagloba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 327 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2015 - 15:11

 

Ale stále nikde v pravidlech nevidím že event MUSÍ být D1. Toto pravidlo je vyžadováno už od konce října 2014 v polovině revírů, jinak tam event neprojde publikací.

 

Mě by také zajímalo jaké je pravidlo na difficulty eventů. Kouknul jsem se cvičně po světě a někde jsou publikovány i D5 eventy. Jak je to tedy podle současných pravidel doopravdy?


  • 6

#17 see.bee

see.bee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2015 - 15:20

Měl jsem v plánu uspořádat event s trocha netradiční D/T kombinací. Bohužel jsem narazil na volný a rozdílný výklad pravidel revírníky v jednotlivých krajích. D1 kombinaci event striktně nemá.... bohužel.....


  • 0

#18 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2015 - 15:48

Podle mě je to proto, že se dělaly nesmyslné kombinace u hospodských eventů. Pravda, T ještě může být vyšší. Takže event na Sněžce mimo provoz lanovky nemusí být 1/1. Pravdou je, že obtížnost HLEDÁNÍ eventu jedničková je. Ale měl tam zůstat prostor pro program, bral bych i omezení logování - podmíněné účastí. Jenomže našly by se známé firmy, logovali by i když na programu nebyli, kdyby jim někdo log smazal, hnali by to až na GS - a tam pochopitelně neví o co jde.

Takže Grounspíkáči úmyslně degradovali společný program na společné setkání.

A podmínka 30 minut - platí jen pro organizátora? Logy těch, co se přišli jen podepsat, platí? Takové to Dejte sem rychle logbook, stojím na zákazu a musím rychle zmizet?


  • 2

#19 see.bee

see.bee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2015 - 16:09

Přesně, jak píšeš..... Můžeš mít v podstatě sebe lepší program a v určitém kraji nic jiného než D1 puštěno nebude - osobní zkušenost. Raději jsem poslal před publikací event do archivu,......... Je to z mého osobního pohledu dost demotivující


  • 1

#20 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2015 - 16:12

A to vam jako nejaka hvezdicka dokaze zkazit zazitek ze zajimaveho eventu? Me jako nikdy nenapadlo vybirat event podle poctu hvezdicek. Bud se mi libil program a sel jsem tam a nebo ne.

 

Na druhou stranu proc se divim. Tady je plno jedincu, kterym zkazi naladu i kacer, ktery se eventem jen prezene bez participace na programu. To je tu pak narku, jak jsou ty pravidla spatna, kdyz toto umoznuji. Je ale jasne, ze takto narikajici by problem meli resit hlavne u sebe.


Tento příspěvek byl upraven od k-lord: 18 únor 2015 - 16:13

  • 13




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama