Přejít na obsah


Fotka

Ztracený (zapomenutý) Garmin eTREX 30


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 Fendy

Fendy

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2015 - 21:33

Ahoj všem. V sobotu 21.2.2015 okolo poledne jsem zapomněl u kešky GC2H5XH - Kameny prince Joana 2 / Stones of Princ Joan (Hradešín) přístroj GARMIN eTREX 30. Bohužel jsem to zjistil asi po 30ti minutách a po návratu již na místě navigace nebyla :-( Zkouším štěstí i přes žádné logy v kešce.Díky za každou zprávu. fenda.email@gmail.com


  • 0

#2 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2015 - 21:38

S hledáním bohužel nepomůžu, tak alespoň na nějakou dobu nastavím tomuto threadu status důležité.


  • 1

#3 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 987 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2015 - 21:41

Hm, jako mudla bych tu GPS asi dal na obecní úřad. Nepsali jste tady, že na displeji může jít vidět telefonní číslo majitele, nebo něco takového? Nebo to je jen na mobilu?
  • 0

#4 Fendy

Fendy

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2015 - 21:51

S hledáním bohužel nepomůžu, tak alespoň na nějakou dobu nastavím tomuto threadu status důležité.

Moc díky :-)


  • 2

#5 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2015 - 21:54

Hm, jako mudla bych tu GPS asi dal na obecní úřad. Nepsali jste tady, že na displeji může jít vidět telefonní číslo majitele, nebo něco takového? Nebo to je jen na mobilu?

 

Ano v navigaci jde zadat text, většinou  jméno, příjmení, tel. číslo, který se na displeji objeví při zapnutí navigace.


  • 2

#6 Onybazmek

Onybazmek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2015 - 21:58

Hm, jako mudla bych tu GPS asi dal na obecní úřad. Nepsali jste tady, že na displeji může jít vidět telefonní číslo majitele, nebo něco takového? Nebo to je jen na mobilu?


Ano, i na eTrexu něco podobného existuje. Při zapínání se to zobrazí Já to tam měl taky: jméno, adresu, email a telefonní číslo. Ale bohužel to nepomohlo když jsem si před rokem a půl navigaci i s batohem zapomněl ve vlaku v Portugalsku. :(

Ale ikdybys to tam mel, tak moc tomu nevěřím ze by ji nálezce vrátil. O to víc když jsme v Čechách.
  • 0


Garmin Dakota 10, Gigabyte akta a4


#7 Fendy

Fendy

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2015 - 21:58

Ano v navigaci jde zadat text, většinou  jméno, příjmení, tel. číslo, který se na displeji objeví při zapnutí navigace.

Bohužel si nejsem jist zda jsem při pořízení data zadával :-( Při zapnutí navigace ale zobrazení kontaktních údajů nebylo, přístroj naběhl do standard režimu. Myslím (ale nejsem su jist), že tento typ umožňuje zadat kontekní údaje.


  • 0

#8 Fendy

Fendy

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2015 - 22:01

Ano v navigaci jde zadat text, většinou  jméno, příjmení, tel. číslo, který se na displeji objeví při zapnutí navigace.

 

Hm, jako mudla bych tu GPS asi dal na obecní úřad. Nepsali jste tady, že na displeji může jít vidět telefonní číslo majitele, nebo něco takového? Nebo to je jen na mobilu?

Díky za nápad. Zkusím zítra kontakt. V neděli jsem po Hradešině vyvěsil cedulky. Moc šancí tomu ale nedávám. Bohužel keška byla přímo na turisticky značené cestě, takže okolo mohlo jít spousta cizích lidí :-(


  • 0

#9 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 987 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2015 - 22:07

Když jsem našel foťák na zastávce autobusu, tak jsem ho dal do hospody. Vlastně jsem našel i mobil, ale na majitele jsem sehnal číslo přes kontakty.
  • 0

#10 Onybazmek

Onybazmek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2015 - 12:19

Něco nového? Našel se?
  • 1


Garmin Dakota 10, Gigabyte akta a4


#11 greenhair

greenhair

    blíženka

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2015 - 22:36

Ano, i na eTrexu něco podobného existuje. Při zapínání se to zobrazí Já to tam měl taky: jméno, adresu, email a telefonní číslo. Ale bohužel to nepomohlo když jsem si před rokem a půl navigaci i s batohem zapomněl ve vlaku v Portugalsku. :(

Ale ikdybys to tam mel, tak moc tomu nevěřím ze by ji nálezce vrátil. O to víc když jsme v Čechách.

 

 

mrzí mě,že žádnou informaci vedoucí k nalezení ztracené navigace nemám... :-(

 

ale na tvé poslední věty chci reagovat,a dovolím si ti oponovat....

zázraky se dějí...

na začátku června jsme spolu s kamarádkou delfin.h navštívily pár kešek v Táboře,a u jedné z nich delfin.h ztratila GPS.

po nějaké době se jí ozval člověk,z kterého se vyklubal kačer - světec,protože pátral několik dlouhých dnů,aby nalezl,komu ona ztracená GPS patří....

tím človíkem je kačer s nickem Milan_cze....a já mu děkuju nejen za Hanku (delfin.h),ale i za sebe,protože mi vrátil víru v poctivé lidi....

 

všem,komu se podobná nemilá věc (ztráta čehosi) přihodí (už jsem si to též zkusila),držím palce,aby taky potkali "svého Milana_cze".


Tento příspěvek byl upraven od greenhair: 09 srpen 2015 - 15:13

  • 6

Loví kačer Earthku v Moravském krasu.
GPS-ka ho honí všude možně a kačer si říká:"Kurňa,to není možný,tady někde má přece bejt ta Macocháááááááááááááááááááá......"

 


#12 wefsafca

wefsafca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2016 - 14:41

Proc si proste pod baterku nedate papirek s kontaktem na vas...

U iphone (nevyndavatelna baterka) jde udaje vepsat do aplikace Zdravi / Zdravotni ID.

Udaje (libovolny text) jsou pak dostupne i pri zamcenem telefonu, staci jen dobit...

Kolik stoji casu toto opatreni (2 minuty) a kolik stoji casu a penez nasledne hledani pristroje?

Vhodne je take umistit informaci o tom, ze vyplatite nalezne 10%.

u toho iphone, pokud je zabezpecen (find iphone - zamek), navic nejde zadnym znamym zpusobem zneuzit a odemknout a vyresetovat... To u meho telefonu je take vepsane.

Tak treba to nekoho bude inspirovat...

Poctivych lidi je spousta, ale tech co vyvinou detektivni cinnost kvuli kramu za par tisicikorun je uz naproste minimum, to musi byt vylozene nadsenec...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama