Přejít na obsah


Fotka

Vořechovic trail


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
24 odpovědí na toto téma

#21 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 844 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2015 - 13:31

vsa: Tak ono to má dva úhly pohledu. Pokud by to byla jenom taková srandička, tak proč ne. Ale jestli to poslali na GS s ambicí na nějaké oficiální zveřejnění, pak jsou samozřejmě profesionální nároky na místě.

 

Jinak, abych řekl svůj názor na film: Jako vtípek dobrý, něco mi přijde vtipnější, něco méně, podle mě to odpovídá věku autorů, jedná se o pokus o studentskou recesi. Kvalitu anglických titulků jsem nehodnotil, protože jsem je ani nesledoval. Co mi ale přijde opravdu špatné i na srandičku, je drmolení „reportérky“, které jsem prakticky nerozuměl ani slovo. Vedle ní vypadá Marek Taclík jako odborník na jevištní řeč. Sice on JE profesionál, takže částečně beru zpět, ale přesto. Owneři trailu mluvili mnohem lépe. Taktéž scéna uvnitř auta byla tmavá a nepřehledná, kdybych si předtím nepřečetl, že se má jednat o vyhazování PETek z okna auta, tak bych to z toho nepoznal. Naopak scéna s „nákupem“ PETek v geoshopu mi přišla dobře vygradovaná, včetně toho, jak je cestou ztráceli.

 

Současná verze se bude dobře vyjímat na webu Jabloneckého Geopivka, aby to mohlo mít větší úspěch, chtělo by na tom určitě ještě zapracovat.


  • 0

„Kdo podvádí, ochuzuje jenom sám sebe.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net


#22 Ladvanice

Ladvanice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 406 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2015 - 14:40

Tady to půlka lidí hodnotí jako by to měl být nějaký poloprofi film. Vždyť to je jen taková srandička, co je na tom špatného?

Protože xxxxx :)


  • 0

#23 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 996 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2015 - 16:32

Protože xxxxxx :)

 

Jééé, tohle hezké pojmenování jsem tady dlouho neviděl. Už se zas můžou věci nazývat pravým jménem?


  • 0

#24 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2015 - 19:28

Jak už tu bylo, hodně to sráží nezřetelný zvuk, díky čemuž by to sneslo i české titulky. Některé akce jsou taky nezřetelné, tj. vtip nepochopitelný. Ale jinak dobrý, standička, která si nehraje na profi video.


  • 0

#25 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2015 - 21:58

Protože xxxxx :)

 

 

Jééé, tohle hezké pojmenování jsem tady dlouho neviděl. Už se zas můžou věci nazývat pravým jménem?

 

 

Pravým jménem můžeš nazývat cokoliv.  Tady je to pravé  geocaching.cz. Vymyšlený název, který dělá některým jedincům dobře, smazán a příště už přejdu k schvalování.

 

Pokud s tímhle rozhodnutím máte někdo problém, kontaktujte mě prostřednictvím SZ. Tady nechme tread k tomu k čemu je určen. Příspěvky nekorespondující s tímto tématem budou bez upozornění smazány.


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama