Přejít na obsah


Fotka

Chybějící ikony u exportu do POI


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 11 březen 2015 - 19:13

Tak jsem si exportoval keše do POI a plugin skončil s tím, že mu chybí ikony "Virtual Stage.bmp" a "Physical Stage.bmp", tak se chci zeptat, jestli je náhodou někdo nemáte hotové.
  • 0
A kdo netuší nic o Kreténské organizaci, tak zde se dozví víc

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2015 - 19:18

Moment, geoget tyhle typy waypointu nepouziva, pri importu je prepisuje na stare a siroce podporovane "Stages of multicache" a "Question to answer".

 

Neni to jen nejaky pozustatek z nejake stare verze Geogetu? Tedy, opetovny import postizenych waypointu by to mel napravit.


  • 0

#3 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2015 - 19:55

Navic bych rekl, ze plugin toto jen nahlasi, ale pokracuje s tim, ze pro tyto typy nebude pouzita zadna konkretni ikona.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#4 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 11 březen 2015 - 20:18

Pozůstatek to může být tak max 2 roky starý a export asi byl správně ukončen, jen s touto chybou a v příslušném adresáři je vytvořen gpx s tímto názvem a chybí mu ta ikona - a netuším, co s tím poi loader provede a s jakou ikonou se to tedy zobrazí, když "ta správná" chybí

EDIT: Teď když koukám, tak ta stage se ukazuje jako "Final location" a keška je aktualizovaná 14.5.2014

Tento příspěvek byl upraven od Kreten8: 11 březen 2015 - 20:34

  • 0
A kdo netuší nic o Kreténské organizaci, tak zde se dozví víc

#5 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2015 - 21:38

asi by bylo nejjednodussi si vyet kese s temahle divnejma waypointama a smazat je (waypointy) a aktualizovat kese. od te doby co to zmenili, nevim snad o nikom kdo by s tim mel problem, protoze geoget se s tim umel tusim vyporadat jeste driv nez to zmenili.


  • 0

#6 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2015 - 6:53

Asi by se nemělo stát nic horšího, než že tam budou nějaké divné ikony. Exportoval jsem si teď nějaké svoje body (ne keše ani WM), kategorii, kterou nikdo neznal (tj. svou) a měl jsem tam zelené puntíky. Přidal jsem si svou ikonu a mám ji tam. Jen pozor, pokud budeš dělat nebo někde stahovat svou ikonu, musí být BMP 256 barev. Převeď si ji do tohoto rozlišení v Malování.

Ty divné waypointy keší jsem měl když se to změnilo, ale nějak jsem to srovnal, nebo se to srovnalo samo, už nevím.


Tento příspěvek byl upraven od mpik: 12 březen 2015 - 6:54

  • 0

#7 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2015 - 8:41

Srovna se to opetovnym importem tech waypointu, uz jsem to tu psal. Ani neni treba nic mazat... staci znova naimportovat.


Tento příspěvek byl upraven od HaLuMa: 12 březen 2015 - 8:41

  • 0

#8 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 12 březen 2015 - 19:05

Tak jsem dneska na import trochu pozapomněl, takže jsem si vyčerpal denní limit a tak jsem ty waypointy smazal (keše zůstaly) a skusil jsem to stáhnout přes GeoJarry - to my na konci nahlásilo přidáno asi 120 waypointů, ale v databázi nejsou - keše zůstaly bez waipointů, tak nevím kde je chyba. Holt zítra zkusím nezapomenout a stáhnu si je přes API.
  • 0
A kdo netuší nic o Kreténské organizaci, tak zde se dozví víc




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama