Přejít na obsah


Fotka

Soubor z GeoGetu do Locusu a zpět do GeoGetu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1 odpovědí na toto téma

#1 tomatti

tomatti

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2015 - 17:43

V telefonu pro lovy kešek používám Locus s Locus - addon GeoGet Database.

Na PC mám v GG vytvořenu databázi, v ní seznam keší. Tento seznam dokážu v PC doplňovat pomocí Geojarry o novinky. Do telefonu přenáším soubor s příponou .db3 - ten největší, který se po doplnění keší vytvoří.

Venku hledám poklady, zapisuji v Locusu nálezy offline, u multin doplňuji vypočtené souřadnice k jednotlivým stage. Nálezy doma loguji na Gc.com

Nyní chci soubor nahraný v telefonu opět aktualizovat o přírůstky v okolí a současně si ponechat v souboru informace doplněné v terénu při hledání. Jak na to?

 

PS:

Je možné, že se toto téma již zde řešilo, ale já na odpověď nenarazil ačkoli jsem použil tlačítko hledat i Google. Pokud taková diskuze již byla, prosím o nasměrování, nikoli kamenování. Ď


  • 0

#2 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2015 - 18:26

Jak na to. NIJAK

 

Locus (a ani addon), pokud se nic nezmenilo, neumi do databaze zapisovat. Takze pokud ti zustavaji nejake poznamky, tak jsou primo v Locusu nikoli v databazi. Takze pri presunu databaze do PC neprenasis nic co si v Locusu udelal a na druhou stranu pokud aktualizujes databazi .db3 v telefonu, tak poznamyk v Locusu zustanou zachovany.

 

Pokud chces data prenaset obousmerne tak musis pouzivat a:drake


  • 1
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama