Přejít na obsah


Fotka

Trackovatelný batoh.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 PajaDC

PajaDC

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2015 - 19:17

Zdravím.Mohl by mi někdo prosím vysvětlit jak přesně to funguje.Vím jak se loguje TB,ale batoh se kterým chodím mezi kešemi přece do žádné zalogovat nemůžu.Kam se teda v případě nálezu tenhle batoh loguje?


  • 1

#2 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2015 - 19:23

Podle trackovacího čísla si najdeš jeho listing stejně jako klasického TBčka. Pak v té rolovací liště, kde volíš že jsi ho někde vzal nebo ho někam dáváš, vybereš možnost Discovered it (objeveno) a ve tvém profilu se jen objeví ikonka toho batohu. Zalogovaný stále zůstává u majitele.


  • 1

#3 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 987 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2015 - 19:23

TB může být i auto, tričko... Někdo tě potká, zapíše si trackovací číslo a zaloguje Discovered it/Viděl jsem
  • 0

#4 PajaDC

PajaDC

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2015 - 19:44

Pravda.A já nad tím pořád přemýšlým a hledám v poradně jak to funguje a nevím proč mě tohle nenapadlo hned.TB taky nemusím brát ale jen napsat že jsem ho v nějaké keši viděl.Díky moc za vysvětlení.


  • 0

#5 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 987 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2015 - 20:03

Ale můžeš ho vložit do eventu, ne? To je taky keš...
  • 0

#6 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2015 - 21:54

Myslím, že když si ho vložíš do kolekce, že bude pořád tvůj a ostatním se objeví jen možnost discovernout ho. Ale nevím, sám žádné TB nemám. A trakovatelná auta se grabují běžně. Jen by mě zajímalo, že když ho někdo opravdu grabne (tj. ukradne), jestli se už někdy podařilo ho podle trakovacího čísla najít. To běžný zloděj neví, že ta samolepka něco znamená.


  • 0

#7 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 987 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2015 - 22:09

Myslel jsem to tak, že když něco vlastníš, tak to můžeš někam vložit a zase vyndat. Nebo se používá jenom Navštívit? Něco si o tom najdu...
  • 0

#8 OK2APY

OK2APY

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2015 - 8:50

Ahoj u Tebou vlastněných předmětů se dává navštíveno, pokud používáš c:geo, tak si to můžeš automaticky nastavit k logování :-)


  • 1

#9 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2015 - 14:25

Vložit se dá do keše kde co... já např. adoptoval multinu i s autem v inventáři...  :D jenže ho někdo stihl ukrát i s krabicí...  :blink:


  • 0

#10 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2015 - 19:17

Vlastní trackovatelný předmět, který nosíš s sebou (batoh, tričko, TB, GC, auto či kolo s nálepkou, přívěšek, brož, tetování, či co já vím), tzn. že v profilu ho máš v inventáři, Ti slouží např. k evidenci navštívených keší či eventů (to pak ho loguješ Visited, může být i Dropped off, ale pak ho zase musíš vyzvednout Retrieve), nebo aby ho ostatní mohli při spatření logovat Discovered it. Pokud Ti ho někdo zaloguje jako Grab it, třeba omylem, tak si ho vždy můžeš zase vzít zpět, trackovací číslo máš. No a pokud Ti ho někdo grabne i fyzicky, tak holt jen rozšíříš řady majitelů ztracených cestovatelů.


  • 2




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama