Přejít na obsah


Fotka

SQ


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 erebi

erebi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2015 - 21:34

Chtel bych se zeptat, zda SQ vyrabi jen GeoGadget nebo jeste nekdo jiny?

 

Premyslim, ze bych poridil nejaky sigitem a SQ se mi celkem libi, ale priznam se, ze jsem v kesi jeste zadny nevidel, abych si ho "osahal" :)


  • 0

Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.


#2 Blue Elf

Blue Elf

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2015 - 9:45

ZAtím jsem jineho dodavatele nevidel. Jedno SQ jsem zahledl na eventu, co to vlastne je? Novy typ hranateho CWG? :)


  • 0

#3 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2015 - 9:58

Já jich mám několik z eventů, moc se mi to nelíbí. Připadá mi to jak dětské hrací kostky. CWG jsou klasické vypalované placky, i když moderní technologií, ke geocachingu jako turistické aktivitě mi sedí víc. Ale každý si může sbírat co chce. A zdá se mi, že SQ byla Geogadgetí aktivita, protože CWG dnes pálí kdekdo a cena klesla skoro na náklady. Technologii tisku na dřevo každý zvládnutou nemá, budou na čas bez konkurence.


  • 4

#4 Zoufalec

Zoufalec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2015 - 10:21

Jaká je trvanlivost potisku? Já mám doma jen dva kousky zavřené v krabici, ale na nedávném eventu jsem zaslechl názor, že je barva nestálá, ale víc se to nepitvalo. Zajímala by mě teda zkušenost někoho, kdo je má třeba vystavené nebo je pravidelně mechanicky namáhá tříděním, taháním po eventech atak. Jestli barva nebledne nebo se "neloupe".


  • 0

Zoufalec.png


#5 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2015 - 18:31

Patřím do opačné skupiny než mpík, i když jsme stejná věková kategorie - SQ se mi líbí a sbírám je po dvou na dřevěné Pexeso nebo SQso, říkejte si tomu jak chcete. Na jihu si osobní SQ kačeři pořizují, i když daleko víc je eventových, máme tu jednoho nápaditého ownera, který stále překvapuje něčím novým.

Pravda je, že v keších se SQ moc nevyskytují, většinou se mění na eventech, při osobních setkáních nebo poštou. Sama jsem našla v keši jen jedno SQ a to bylo v CWG směnárně, druhé z další směnárny mi vyměnil kolega v Plzeňském kraji, který nepodlehl ani CWG ani SQ, ale pomáhá mi s výměnami a svými CWG dotuje pěkné keše.

Co se týká trvanlivosti, tak zatím, i když sad na Pexeso už mám několik, jsme si s ním hráli jen dvakrát a nemohu ještě posoudit, jak dopadne po delším používání. Uložené mám sady v krabicích, čili sluncem nejsou testované. Na (ne)event = setkání bez bodu jsem první sadu vzala dvakrát, abych zabavila jednu asi šestiletou slečnu a ukázala SQ dospělým, co je  ještě neviděli - šlo o pár lidí, co se k nim chovali nadprůměrně opatrně, čtverečky nijak netrpěly.


  • 0

#6 Paha Ahma

Paha Ahma

    Zlej rosomák

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2015 - 6:37

SQ jsou dobrá věc (díky Zvědavko :)). Zatím jsem žádné v keši nenašel, ale poctivě do nich roztrušuji svá vlastní. Třeba někdo nabyde zkušenost, jak se pobyt dřívka v krabici projeví na potisku; sám budu rád za informace.


  • 0

Hyvä ahma - huono ahma. Ainoa hyvä ahma on pahaa.





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama